kalaaps.pl opinie

Najlepsze męskie perfumy, wody perfumowane i wody toaletowe. Niezbędny element pielęgnacji każdego dbającego o siebie mężczyzny.
Awatar użytkownika
Sław1983
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2019, 23:38

kalaaps.pl opinie

Post autor: Sław1983 »

Perfumy męskie z Kalaaps.pl - warto czy nie warto? Mają bardzo duży wybór oryginalnych perfum i testerów, więc kusi mnie zamówić. Ceny są dobre, a mają wszystkie moje ulubione marki. Szczególnie podoba mi się oferta testerów. Zamawialiście?
Awatar użytkownika
Letycja
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2020, 11:48

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Letycja »

Mam z Kalaaps swoje Chanel, ostatnio zamawiałam też chłopakowi Chanel męskie i to są dobre, oryginalne perfumy. Ceny są niższe niż w stacjonarnych drogeriach, więc dla mnie super opcja.
Awatar użytkownika
natanael-85
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2019, 12:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: natanael-85 »

Ja mam z kalaapsa perfumy Toma Forda. Zamówienie było dobrze zabezpieczone, perfumy w dobrej cenie. Polecam.

poradnie tychy
Awatar użytkownika
Tadeusz-70
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2020, 20:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tadeusz-70 »

Jeśli chodzi o oryginalne perfumy online i perfumy męskie, to kalaaps.pl ma najlepszą ofertę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja lubię swoje Fahrenheit od nich.

zt hinderer
Awatar użytkownika
Tamara
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:09

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tamara »

Zamawiałam na Kalaaps perfumy Coco Chanel Mademoiselle, uwielbiam je. I bardzo lubię Kalaaps, mają bardzo duży asortyment.
Awatar użytkownika
miłomir-89
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2019, 18:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: miłomir-89 »

Ja też kupowałem dziewczynie perfumy Coco Chanel Mademoiselle właśnie w Kalaaps. Dla siebie zamówiłem potem perfumy Dior Homme. Oba zamówienia dotarły szybko, a cena była niska.
Awatar użytkownika
Lilia_86
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lilia_86 »

Jeśli chodzi o testery perfum online, to Kalaaps jest bardzo spoko. Mają duży wybór, a testery są oryginalne.
Awatar użytkownika
marcin-90
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2019, 10:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: marcin-90 »

Oryginalne perfumy kupuję tylko w perfumerii internetowej Kalaaps. Moim zdaniem warto u nich kupować, bo mają najlepsze ceny.
Awatar użytkownika
Rozetta_96
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 17:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Rozetta_96 »

W kalaaps.pl możesz też kupić odlewki perfum i testery perfum, oczywiście oryginalne. Bardzo fajna opcja, można przetestować zapach przed zakupem pełnowymiarowego, kilka razy droższego flakonika.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2019, 16:03

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Jagoda »

Kalaaps lubię za testery perfum. Mają też duży wybór testerów męskich, myślę, że możesz sobie spróbować, jeśli nie masz wybranego jednego zapachu.
Awatar użytkownika
Wojsław1994
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 9:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wojsław1994 »

Witam wszystkich! Opinie o perfumerii https://kalaaps.pl/ zachęciły mnie do zakupu i teraz sam mogę polecić - oryginalne perfumy w dobrej cenie!
Awatar użytkownika
Ariadna-77
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2020, 5:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ariadna-77 »

Ja też w perfumerii Kalaaps kupuję perfumy, dla siebie i razem z mężem zamawiamy i to się naprawdę opłaca!
Awatar użytkownika
Ildefons_95
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 7:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ildefons_95 »

Duży wybór zapachów i pojemności i rewelacyjne ceny - Kalaaps to zdecydowanie najlepsze miejsce na zakupy perfum!

with google lg
Awatar użytkownika
Oda
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2020, 2:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Oda »

Czy w perfumerii Kalaaps kupię wyłącznie oryginalne perfumy? Tak dobre ceny aż mnie zaskoczyły! :D
Awatar użytkownika
pola
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2019, 8:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: pola »

Oda, wyłącznie oryginalne perfumy! Wszystkie oryginalnie pakowane! Perfumy całą rodziną kupujemy tylko od Kalaaps!
Awatar użytkownika
greta_95
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 9:42

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: greta_95 »

Ja do sklepu internetowego Kalaaps trafiłam zupełnie przez przypadek i to było jedno z moich najlepszych odkryć w internecie! Serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
Rozetta_96
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 17:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Rozetta_96 »

Właśnie zamówiłam moje ulubione perfumy D&G w sklepie Kalaaps, cena bezkonkurencyjna!
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 1:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Katarzyna »

Ja cenię sobie tę drogerię za możliwość zamówienia próbek oryginalnych perfum, kupując znany mi zapach zawsze zamawiam nowość :) Polecam Kalaaps każdemu!

buty taktyczne coyote
Awatar użytkownika
Chwalibóg_84
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Chwalibóg_84 »

https://kalaaps.pl/ - duży wybór, dobre ceny i gwarancja jakości!
Awatar użytkownika
Tadeusz-70
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2020, 20:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tadeusz-70 »

Pierwszy raz od Kalaaps zamówiłem perfumy dla żony w prezencie kilka lat temu i od teraz oboje zamawiamy tylko tam - ceny super i duży wybór.
Awatar użytkownika
Amalia
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2020, 7:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Amalia »

A ja z innej beczki - szukam perfum na prezent dla męża, co polecacie z perfumerii Kalaaps?
Awatar użytkownika
Lidia
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2019, 2:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lidia »

Ja uwielbiam męskie Chanel, Kalaaps ma spory wybór, no i na pewno są oryginalne. Polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Izydora-88
Posty: 7
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Izydora-88 »

Jak dla mnie najpiękniejsze perfumy męskie to Armani. Mój mąż ma Acqua di gio z kalaaps.pl, uwielbiam ten zapach. A cena jest dobra.
Awatar użytkownika
Rozetta_96
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2019, 17:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Rozetta_96 »

W kalaaps.pl zamawiam zawsze chłopakowi Dior Fahrenheit. Mają oryginalne perfumy w dobrych cenach, a ten zapach jest po prostu cudowny.
Awatar użytkownika
dorosława83
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2019, 1:41

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: dorosława83 »

A ja lubię Yves Saint Laurent L'Homme z Kalaaps. Piękne perfumy męskie w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Genowefa73
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2019, 18:45

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Genowefa73 »

To zależy, czego szukasz i co lubi Twój mąż. W Kalaaps mają naprawdę dużą ofertę oryginalnych perfum męskich, na pewno znajdziesz coś, co przypadnie mu do gustu.

jak obić krzesło
Awatar użytkownika
Justyna1982
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2020, 7:44

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Justyna1982 »

Polecam też sprawdzić ofertę testerów perfum na Kalaaps. Testery kupisz taniej, a można w ten sposób przetestować więcej nowych zapachów zanim zdecydujesz się na klasyczne, pełne opakowanie.
Awatar użytkownika
Tamara
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:09

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tamara »

Ja w perfumerii Kalaaps kupuję perfumy tylko dla siebie, ale jeśli chodzi o męskie zapachy, to polecam klasyczne Bleu de Chanel.
Awatar użytkownika
Lilianna-87
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 19:30

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lilianna-87 »

Potwierdzam, moim zdaniem Chanel ma najlepsze perfumy męskie. A w Kalaaps można je złowić w bardzo dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Lilia_86
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lilia_86 »

Ceny lepsze niż w perfumeriach stacjonarnych, oryginalne perfumy i szybka wysyłka - polecam zakup perfum w Kalaaps.
Awatar użytkownika
hinata
Posty: 39
Rejestracja: 19 gru 2019, 12:16

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: hinata »

A po co kupować perfumy, skoro można je samodzielnie zrobić? W sieci są na ten temat porady, ale ja bym powiedziała, żeby tutaj https://domoweperfumy.pl/ sprawdziła, jak zrobić perfumy. Jest to blog poświęcony właśnie pasji wykonywania perfum samodzielnie. Wielu rzeczy się stamtąd dowiesz, a na pewno tego, co z czym łączyć, by ładnie pachnieć ;).
Awatar użytkownika
Damroka-81
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 3:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Damroka-81 »

Śmiało można u nich zamawiać. Zamawiałam niedawno. Przesyłka doszła szybko i dobrze zabezpieczona.
Awatar użytkownika
Marika61
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2020, 8:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Marika61 »

Znam Kalaaps, bo często tam zamawiam perfumy sobie albo bliskim na prezent. Wybór jest bardzo duży, a ceny markowych perfum niższe niż w innych drogeriach, więc się opłaca. Moja opinia o nich jest bardzo dobra i polecam tam zakupy. Myślę, że znajdziesz to czego potrzebujesz i to w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Radzimir1995
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 22:27

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Radzimir1995 »

Na http://kalaaps.pl/ zamówiłam raz perfumy i jestem zadowolona. Kupiłam wtedy perfumy mężowi i z jego opinii wynika, że zapach jest naprawdę bardzo fajny. Mi też podobają się ich zapachy i wiem, że będę tam wracać. Tobie też polecam, bo faktycznie dostarczają oryginały.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: maskali »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://wydawnictwoantyk.pl
Awatar użytkownika
Bogumila
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2020, 9:17

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bogumila »

Drogerię Kalaaps jakiś czas temu poleciła koleżanka. Z ciekawości poczytałam o nich opinie i złożyłam większe zamówienie. Ceny zachęcają do kupna markowych perfum. Ja jestem zadowolona z jakości ich kosmetyków i polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
Kinga-70
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 8:17

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kinga-70 »

Ja akurat na http://kalaaps.pl/ zamówiłam zestaw perfum, bo miał to być prezent dla mamy. Byłam zaskoczona, że cena takich dobrych perfum nie jest wygórowana. W innych drogeriach stacjonarnych byłyby o wiele droższe. Bardzo Ci polecam, bo i jakoś dobra, i szybka wysyłka oraz dostawa.
Awatar użytkownika
Stoisława_91
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 13:34

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Stoisława_91 »

Nie znałam drogerii Kalaaps, a trafiłam na nią przez przypadek, przeglądając strony z kosmetykami. Poszukałam opinii o nich, bo zastanawiały mnie niższe ceny niż w drogeriach stacjonarnych. Polecam sprawdzić ich perfumy, paczka przyszła szybko, wszystko było ok. Te same perfumy, które kupuję stacjonarnie, u nich były ok. 30% tańsze. A też oryginalne.

adword account login
Awatar użytkownika
Józefat76
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 11:57

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Józefat76 »

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o tej perfumerii z linka http://kalaaps.pl/. Mają bardzo dobre ceny kosmetyków, perfumy kupuję praktycznie tylko u nich, bo mam do nich zaufanie. Przesyłka przyszła bardzo szybko, wszystkie produkty były odpowiednio zabezpieczone, więc jestem zadowolona. Zawsze wszystko na tiptop.
Awatar użytkownika
Saloma-99
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 17:48

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Saloma-99 »

Ja też tam zamawiałam perfumy i jestem zdziwiona jak szybko przyszła paczka. Zależało mi na czasie, bo perfumy miały być prezentem dla koleżanki, a bałam się, że nie przyjdzie na czas. Poza tym na Kalaaps jest duży wybór, a wiadomo, że markowe perfumy starczają na dłużej. Inne kosmetyki też zamawiałam i nie było problemów. Zamów - sama się przekonasz Obrazek
Awatar użytkownika
Szczepan-89
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 15:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Szczepan-89 »

Muszę przyznać, że nigdy nie słyszałam perfumerii Kalaaps, ale wasze opinie sprawiły, że mam ochotę tam coś zamówić. Z ciekawości przejrzałam ich produkty na stronie https://kalaaps.pl/ i są same dobre marki - wszystko to co lubię. Zamówię, sprawdzę i dam znać, ale czuję, że wszystko będzie ok Obrazek Wasze opinie w końcu o czymś świadczą Obrazek
Awatar użytkownika
angela87
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 7:47

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: angela87 »

Skoro już tyle zostało powiedziane o Kalaaps, to ja jeszcze dodam, że mają tam fajne akcesoria do włosów. Kupiłam u nich dwie spinki, które idealnie nadają się na jakieś rodzinne uroczystości czy na wesele. Są stylowe, a cena za takie cuda jest niewysoka. Na razie nie potrzebuję perfum, bo mam, ale następne kupię tam. Też zauważyłam, że mają dużo niższe ceny.
Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 2:56

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bartosz »

Jeśli chcesz znać moją opinie to polecam. Perfumeria jest świetna i nigdy nie zawiodłam się na zakupach u nich. Zawsze szybko i dokładnie to co chciałam. Poczekaj jeszcze na inne opinie, innych forumowiczów, ale jeśli chodzi o mnie to śmiało zamawiaj.
Awatar użytkownika
Subisława
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 15:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Subisława »

Na kalaaps.pl każda z was znajdzie coś dla siebie. A co fajniejsze i miłe z pewnością każdej z nas, mają niesamowite ceny i jeszcze lepsze promocje. Polecam, każda perfumeria powinno prowadzić takie akcje. Generalnie mam o nich bardzo dobrą opinię.
Awatar użytkownika
Dżamil
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 13:25

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Dżamil »

Świetna perfumeria. Mają udane promocje i generalnie świetny, bogaty asortyment. Polecam wszystkim moim znajomym zakupy w kalaaps.pl bo serio warto ich odwiedzić i przekonać się, czy opinie innych zadowolonych użytkowników mają rację bytu.
Awatar użytkownika
Tacjana
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2020, 4:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tacjana »

Myślę, że każda kobieta, która choć raz złoży zamówienie na kalaaps.pl będzie miała pozytywną opinię o nich. Perfumy u nich są tańsze, a jakość bardzo wysoka. Kontakt jest szybki, a transakcje przebiegają bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 18:39

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Marek »

Jeśli komuś pomoże moja opinia na temat perfumerii kalaaps.pl, to mogę ją wyrazić. A jest ona pozytywna. Przekonały mnie przede wszystkim konkurencyjne ceny i szybki czas wysyłki.
Awatar użytkownika
placyda74
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 14:22

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: placyda74 »

Słyszałam o kalaaps.pl same dobre opinie. W związku z tym sama postanowiłam ich sprawdzić i od tamtej pory zamawiam u nich perfumy dosyć często. Wpływ na moją decyzję mają przede wszystkim konkurencyjne ceny.

narożniki cena
Awatar użytkownika
oswald1976
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 5:27

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: oswald1976 »

Chyba każdy, kto kupuje markowe perfumy, wie, że są one w drogeriach drogie. Dlatego szukałam sklepu online i znalazłam kalaaps.pl. Składałam tam zamówienie wiele razy i jestem zadowolona, bo jest taniej. Moje opinie na pewno potwierdzą inni klienci.

badanie wzroku daltonizm
Awatar użytkownika
herbert1965
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 22:06

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: herbert1965 »

Od kilku miesięcy kupuję perfumy na kalaaps.pl, bo wolę zaoszczędzić. Nie jest tajemnicą, że popularne drogerie mają bardzo zawyżone ceny markowych perfum. Dlatego wolę mniej znane strony, ale w mojej opinii, wcale nie gorsze.
Awatar użytkownika
lubomił76
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 4:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: lubomił76 »

Sklep kalaaps.pl poleciła mi koleżanka, która ich sprawdziła i ma dobrą opinię o nich. Muszę przyznać, że też będę u nich zamawiać perfumy, bo mają przystępne ceny. Jest też duży wybór.
Awatar użytkownika
Tekla84
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 4:39

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tekla84 »

Perfumy zamawiam wyłącznie w internecie, bo w drogeriach są drogie. Jakiś czas temu natknęłam się na opinie o kalaaps.pl. Złożyłam u nich zamówienie i jestem zadowolona. Paczka przyszła szybko, więc polecam ich.
Awatar użytkownika
bromir
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2020, 0:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: bromir »

Na kalaaps.pl każda z was znajdzie coś dla siebie. A co fajniejsze i miłe z pewnością każdej z nas, mają niesamowite ceny i jeszcze lepsze promocje. Polecam, każda perfumeria powinno prowadzić takie akcje. Generalnie mam o nich bardzo dobrą opinię.
Awatar użytkownika
klara88
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 16:46

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: klara88 »

Myślę, że każda kobieta, która choć raz złoży zamówienie na kalaaps.pl będzie miała pozytywną opinię o nich. Perfumy u nich są tańsze, a jakość bardzo wysoka. Kontakt jest szybki, a transakcje przebiegają bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Napoleon91
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 14:58

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Napoleon91 »

Słyszałam o kalaaps.pl same dobre opinie. W związku z tym sama postanowiłam ich sprawdzić i od tamtej pory zamawiam u nich perfumy dosyć często. Wpływ na moją decyzję mają przede wszystkim konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
mirosława1998
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2020, 9:03

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: mirosława1998 »

Chyba każdy, kto kupuje markowe perfumy, wie, że są one w drogeriach drogie. Dlatego szukałam sklepu online i znalazłam kalaaps.pl. Składałam tam zamówienie wiele razy i jestem zadowolona, bo jest taniej. Moje opinie na pewno potwierdzą inni klienci.
Awatar użytkownika
przybysława-93
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 23:09

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: przybysława-93 »

Sklep kalaaps.pl poleciła mi koleżanka, która ich sprawdziła i ma dobrą opinię o nich. Muszę przyznać, że też będę u nich zamawiać perfumy, bo mają przystępne ceny. Jest też duży wybór.
Awatar użytkownika
Radowit95
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 2:22

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Radowit95 »

Perfumy zawsze zamawiam na kalaaps.pl. Uważam, że mają oni duży wybór tych kosmetyków i przede wszystkim niskie ceny. W mojej opinii warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Milena1995
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:44

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Milena1995 »

Myślę, że wiele osób potwierdzi moją opinię o kalaaps.pl. A jest ona bardzo pozytywna, bo perfumy zamawiam wyłącznie u nich. Jest tam tanio, a wybór perfum jest ogromny.
Awatar użytkownika
Balbina_79
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 8:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Balbina_79 »

Ceny na kalaaps.pl są rzeczywiście bardzo niskie. Myślę, że to właśnie zachęca do kupna perfum właśnie u nich. Dobre opinie świadczą o tym, że jest to sprawdzona drogeria.
Awatar użytkownika
Teofila-95
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 22:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Teofila-95 »

Drogerię Kalaaps jakiś czas temu poleciła koleżanka. Z ciekawości poczytałam o nich opinie i złożyłam większe zamówienie. Ceny zachęcają do kupna markowych perfum. Ja jestem zadowolona z jakości ich kosmetyków i polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
marcjan
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 10:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: marcjan »

Ja też tam zamawiałam perfumy i jestem zdziwiona jak szybko przyszła paczka. Zależało mi na czasie, bo perfumy miały być prezentem dla koleżanki, a bałam się, że nie przyjdzie na czas. Poza tym na Kalaaps jest duży wybór, a wiadomo, że markowe perfumy starczają na dłużej. Inne kosmetyki też zamawiałam i nie było problemów. Zamów - sama się przekonasz.
Mangoś

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mangoś »

Moim zdaniem Kalaaps, to najlepsza perfumeria online. Mam od nich dwa perfumy, jestem zadowolona. Wiem, że kupując u nich płacę za pełnowartościowy i oryginalny produkt.
Środa

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Środa »

Polecam sklep internetowy Kalaaps. Zamówiłam u nich perfumy na prezent dla moich bliskich. Dzisiaj dotarła paczka. Jestem bardzo zadowolona, perfumy zabezpieczone w trakcie przesyłki, która dotarła bardzo szybko. Perfumy są oryginalne i w dobrej cenie.
Żaneta

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Żaneta »

W dobrej cenie można kupić u nich testery perfum. Uważam, że to świetne rozwiązanie, sama kupuję, mam oryginalne perfumy, sporo tańsze. Bardzo polecam tę perfumerię.
muś

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: muś »

Jeśli chodzi o perfumy damskie to często zamawiam w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłam. Przesyłka dobrze, bezpiecznie zapakowana, dobry kontakt ze sklepem. Towar dokładnie taki jak w opisie. I przystępne ceny.
Błogo

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Błogo »

Super sprawą w perfumerii Kalaaps jest możliwość przetestowania różnych zapachów, zanim wybierze się konkretny. Nie spotkałam się w żadnej innej perfumerii z czymś takim jak odlewki perfum.
Aluś

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Aluś »

Kalaaps to perfumeria online którą naprawdę mogę polecić bez mrugnięcia okiem. To jedyna perfumeria w internecie, w której kupuję perfumy bez obaw, mam pewność, że płacę za towar w stu procentach oryginalny.
pić

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: pić »

Zdecydowanie polecam odlewki perfum, jeśli dopiero szukacie swojego zapachu, warto kupić właśnie takie małe odlewki, żeby poznać jak najwięcej zapachów. To co innego niż psiknięcie na pasek w sklepie. Na skórze perfumy pachną inaczej. Warto. Dobry sklep.

zestaw kluczy motocyklowych
Żyńka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Żyńka »

Jeśli zastanawiacie się, gdzie kupić perfumy to na pewno mogę polecić perfumerię Kalaaps. Ja swój ulubiony zapach kupuję już tylko u nich.
Noriś

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Noriś »

Perfumeria Kalaaps jest naprawdę godna polecenia! Bardzo szybka przesyłka, zdążyłam z prezentem na święta. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Perfumy w dobrej cenie
Świat

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Świat »

Zaciekawiły mnie perfumy unisex. W perfumerii Kalaaps jest ich duży wybór. Bardzo ich cenię za poziom obsługi klienta, ogromny wybór towarów, szybką realizację zamówienia. Polecam.
Katjsą

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Katjsą »

Polecam perfumerię Kalaaps. W ofercie mają odlewki perfum które naprawdę są strzałem w dziesiątkę. Można sobie przetestować sam zapach, ale też trwałość konkretnych perfum. Moim zdaniem super opcja.
Anguś

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Anguś »

Ja zamawiałam próbki perfum - fajnie, że teraz gdy nie bardzo można chodzić po sklepach, więc też nie można powąchać perfum stacjonarnie, można zamówić próbkę, zanim zamówi się cały flakon. Całe zamówienie przebiegło szybko i bez problemów. Jestem zadowolona.
Łuska

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Łuska »

Jestem osobą, która lubi klasyki. Dlatego w perfumerii Kalaaps kupuję perfumy Chanel, moje ulubione. Mam pewność, że są oryginalne.
Arcziń

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Arcziń »

Jako wielka fanka perfum, mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że Kalaaps to jest najlepsza perfumeria online. Kupiłam u nich ostatnio Givenchy Irresistible, cudowny zapach, rewelacyjna trwałość.
żona

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: żona »

Kupiłam w Kalaaps ostatnio też perfumy dla męża, jako prezent gwiazdkowy. Nie wiedziałam nawet, że w mają tak duży wybór, a co ważne, w dobrej cenie perfumy męskie. Mąż zadowolony, eleganckie perfumy.
Tećka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tećka »

Najlepszy sklep internetowy z perfumami. Kupuję od jakiegoś czasu perfumy zarówno dla mnie, jak i partnera, tylko u nich. Mam stu procentową pewność, że są oryginalne i cena też jest przystępna.
Maroń

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Maroń »

Szukałam jakichś perfum dla swojego faceta, ale nie miałam niczego konkretnego na oku. Dlatego zamówiłam testery męskie, zdecydowanie warto było. Mogłam sprawdzić czy rzeczywiście to co z opisu było fajne i na żywo jest fajne. Bardzo dobry sklep.
Tłumacz

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tłumacz »

Warto dodać, że jest to nie tylko perfumeria, ale również drogeria internetowa, bo w ich ofercie jest sporo markowych kosmetyków. Warto zajrzeć.

włączenie internetu plus
Ośka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ośka »

Jeśli chodzi o perfumy damskie to w Kalaaps jest ich duży wybór. I ma się pewność że zakupione perfumy są oryginalne, w fabrycznych opakowaniach, nie brakuje w nich paru mililitrów jak to czasem się zdarza. Bardzo polecam ten sklep.

plyn lugola
Aweń

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Aweń »

Mają w ofercie perfumy z wyższej półki. Kupiłam u nich ostatnio perfumy na prezent dla siostry, była zachwycona. Perfumy są oryginalne i w konkurencyjnych cenach.
Broźka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Broźka »

A jak porównanie ten sklep ze sklepem Sephora, to gdzie lepiej się zaopatrzać w perfumy, czy wody toaletowe?
Zawsze kupowałam w sklepie stancjonarnym sephory, głównie dla siebie albo dla faceta czasem jaka woda toaletowa męska wleciała z okazji prezentu. A z tego co patrzę na ceny, to oba sklepy nie mają ich małych. Nawet powiedziałabym, że Sephora ma tańsze produkty
ślad12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: ślad12 »

A gdzie lepiej zamawiać na notino czy na kalaaps perfumy? Czy ktoś sprawdził cenowo i jakościowo jak to wygląda? Jestem właśnie na etapie kupna perfumek i się zastanawiam gdzie by tu uderzyć. Jak z dostawą ( czy długo się czeka) Jak macie jakieś opinie to podzielcie się. Pozdrawiam
Hryń

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hryń »

Na Kalaaps mają też bardzo fajne zestawy perfum, kupuję u nich regularnie zarówno same perfumy jak i takie zestawy na prezent, zawsze byłam zadowolona. Ceny bardzo fajne, szybka przesyłka, dobrze zabezpieczone produkty. Super wybór, zarówno jeśli chodzi o perfumy damskie jak i męskie. Zdecydowanie super sklep.
asań

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: asań »

Ja natomiast zamawiam na notino i jestem mega zadowolony, zamawianie online bardzo proste tak samo system płatności. Cieszę się, że pojawiły się punkty w galeriach bo sobie odbieram produkty na luzaka. Raz bodajże zamawiałem przesyłką szybciutko dotarła, perfumy były dobrze zabezpieczone.
Btyś

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Btyś »

Mają w ofercie moje ulubione perfumy, które naprawdę trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Dlatego tak bardzo lubię perfumerię Kalaaps. Przesyłki zawsze dobrze zabezpieczone, szybka wysyłka i dobre ceny. Nie ma się naprawdę do czego przyczepić. .
Całka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Całka »

Co mogę napisać, żałuję, że nie znałam wcześniej perfumerii Kalaaps. Kupowałam w większych, znanych, sieciowych, często przepłacając, albo nawet zadowalając się zapachem, który nie do końca był strzałem w dziesiątkę, bo akurat nie mieli moich ulubionych. Faktycznie, w Kalaaps można znaleźć perełki. Sama kupiłam u nich też maseczki ochronne przy okazji zamawiania perfum :)
AlaŻ

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: AlaŻ »

Trafiłam u nich ostatnio na podróżne fiolki na perfumy i oczywiście od razu zamówiłam! Rany, jaka to jest genialna sprawa! Fiolki są wygodne, do ponownego uzupełniania, bardzo gustowne. W sam raz do torebki:) Fajnie, że teraz mogę mieć swoje ulubione perfumy cały czas przy sobie i w razie potrzeby psiknąć za uchem ;)
Justyń

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Justyń »

Ja chwalę sobie tę perfumerię z kilku powodów, ale jednym z nich, a może nawet głównym, jest to, że można u nich kupić odlewki perfum, sama w ten sposób przetestowałam kilka zapachów i zakochałam się :) .
Migań

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Migań »

Ja często wybieram zestawy perfum, zarówno dla siebie - bo lubię mieć np. balsam lub żel pod prysznic w zapachu perfum, jak i na prezent dla najbliższych. W Kalaaps można znaleźć fajne perełki. Coś czego nigdzie indziej się nie znajdzie. Fajny sklep z dużym wyborem towarów i świetnymi pracownikami.
Róża

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Róża »

Zamówiłam u nich ostatnio dwa testery perfum damskich, moich ulubionych zapachów. I jestem bardzo zadowolona, dla mnie to sporo tańsza opcja, a mam dokładnie taki sam produkt, w zdecydowanie niższej cenie. Mają spory wybór testerów. .
Guśka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Guśka »

Ja bardzo się cieszę, że w moim ulubionym sklepie z perfumami czyli w Kalaaps, są dostępne próbki perfum. Czasami nie jestem pewna czy dany zapach rzeczywiście będzie mi odpowiadał, próbka daje możliwość sprawdzenia tego zanim zamówię pełnowartościowy produkt. Polecam sklep.
Maćkona

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Maćkona »

Korzystam z tej perfumerii, kilka razy u nich kupowałam, a gdybym mogła, to na pewno kupowałabym częściej, bo nie mam swojego ulubionego zapachu i lubię testować różne perfumy. Dlatego super, że można u nich kupić odlewki perfum. .
Tuśka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tuśka »

Ja perfumy damskie kupuje tylko i wyłącznie w Kalaaps, mają taki wybór że nie musze szukać gdzieś indziej. A zamawiając u nich wiem, że zamawiam oryginalny produkt w dobrej cenie. Szybka realizacja zamówienia, nigdy nie zdarzyło mi się że dostałam informację o braku produktu który kupiłam a w innych sklepach czasem się tak zdarza. Generalnie zawsze byłam zadowolona.
Ryś

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ryś »

Ja bardzo sobie chwalę odlewki perfum. Moge wypróbować różne oryginalne perfumy zanim zdecyduję się na jeden, konkretny zapach. Dla mnie to bardzo ważne, bo perfumy w sklepie na papierowym pasku pachną zupełnie inaczej niż na skórze. Kalaaps jest świetnym sklepem, bardzo go lubię.
Maviń

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Maviń »

Jako że i tak kupuję w Kalaaps perfumy, więc znam sklep bardzo dobrze, to zaopatrzyłam się także w maseczki ochronne u nich. Jak zawsze: bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko dokładnie zabezpieczone do przesyłki. Ceny bardziej niż przyzwoite. Zdecydowanie lubię u nich kupować.
Rońka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Rońka »

Ja oprócz perfum, kupuję w kalaaps różne kosmetyki. Wiem że mają dobre, sprawdzone i na pewno oryginalne. W bardzo przyzwoitych cenach. Jestem bardzo zadowolona że kiedyś znalazłam sklep Kalaaps. Jest tu wszystko co kocham: fajne perfumy, fajne kosmetyki. Dobrze że przesyłki są realizowane bardzo szybko. I zawsze wypatrzę coś zachwycającego.

algi morskie apteka
Awatar użytkownika
Maryna-75
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2020, 18:10

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Maryna-75 »

Kiedy myślę: perfumy damskie to od razu mam na myśli Kalaaps: duży wybór, bardzo konkurencyjne ceny, szybka wysyłka i pewność co do oryginalności produktu. Czasami można tez trafić fajne promocje. To zdecydowanie mój ulubiony sklep z perfumami.
Awatar użytkownika
ładana1970
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2021, 16:41

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: ładana1970 »

Ja lubię polować w Kalaaps na zestawy perfum Zawsze znajdę coś ciekawego. Najchętniej też kupuję tam prezenty dla bliskich. Znam ich ulubione zapachy więc łatwo mi kupić coś ładnego. Ogólnie bardzo fajny sklep. Polecam.
Awatar użytkownika
aldona
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2020, 13:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: aldona »

Ja ostatnio przy okazji zakupów perfumeryjnych odkryłam w Kalaaps . Prześliczne spinki perłowe. Ogólnie w tym sklepie można znaleźć mnóstwo fajnych rzeczy. Czasem sama się ganię za to jak wygląda mój koszyk ;) No ale przecież trzeba czasem się rozpieścić :)
Awatar użytkownika
Henrieta
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 20:10

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Henrieta »

Odlewki perfum kupuję tylko w Kalaaps to świetny sposób żeby przetestować różne zapachy. Ja nadal nie znalazłam tego jednego jedynego który w stu procentach by mi pasował. Tak żeby powiedzieć: to mój zapach. Dlatego bardzo lubię sklep Kalaaps.
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:28

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Dżoana »

W Kalaaps można kupić fajne, piękne perfumy damskie, ja kupuję już tylko u nich. Wiem że to sprawdzona firma, nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów, zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku. Cenię sobie ten sklep.
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Miśka »

Ja kupuję tutaj kosmetyki: szminki, kremy, tusze do rzęs. Czasem wybieram też zestawy perfum na jakiś prezent. W ogóle lubię ten sklep, znajduję czasem coś naprawdę wyjątkowego w fajnej cenie. To bardzo się liczy :)
Awatar użytkownika
Bogna-82
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2019, 23:45

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bogna-82 »

Ja bardzo polecam perfumy męskie kupowane w Kalaaps. Jakość, oryginalność i ceny - wszystko to wyróżnia ten sklep. Możecie znaleźć coś dla siebie, dla męża, chłopaka, taty :) Warto kupować u nich, nie zawiedziecie się.
Awatar użytkownika
Laila
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2019, 19:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Laila »

Kalaaps to świetny sklep jeśli interesują Was Odlewki perfum Możecie być pewni jakości tego co kupujecie, sklep jest godny zaufania i ma naprawdę fajny wybór takich odlewek.
Awatar użytkownika
Julianna74
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2021, 9:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Julianna74 »

Bardzo często kupuję w Kalaaps, zwłaszcza perfumy damskie i męskie. Jest naprawdę fajny wybór, mam pewność że perfumy są oryginalne. Ceny są całkiem przyzwoite, a przesyłka szybka i dobrze zapakowana.
Awatar użytkownika
Oda
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2020, 2:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Oda »

Różne rzeczy kupowałam już w tym sklepie, nawet akcesoria do włosów. To świetny sklep, bardzo fajny kontakt jest, zawsze odpowiedzą na pytania. Realizacja zamówienia jest bardzo szybka i zawsze bezproblemowa. Polecam sklep Kalaaps.
Awatar użytkownika
Justyna1982
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2020, 7:44

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Justyna1982 »

Jeśli nie wiecie jakie perfumy są dla Was najodpowiedniejsze to polecam próbki perfum W Kalaaps znajdziecie wybór takich próbek. Sprawdzicie jak pachną na Waszej skórze. To ważne. Perfumy zawsze inaczej pachną we flakonie a inaczej na ciele.
Awatar użytkownika
marcin-90
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2019, 10:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: marcin-90 »

Często zamawiam perfumy męskie w Kalaaps. Mam wybór, wiem na co mogę liczyć. Sklep ma dobre opinie i jest przeze mnie sprawdzony. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce na zakupy męskich zapachów.
Awatar użytkownika
Paula1963
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2021, 1:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Paula1963 »

Lubię perfumy unisex - są ciekawe, czasem tajemnicze, takie trochę ekscentryczne. Dla mnie to same plusy. W Kalaaps jest całkiem duży wybór takich perfum. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Roma1986
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2019, 23:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Roma1986 »

Ja znalazłam w Kalaaps fajne zestawy perfum Dobre są takie zestawy i na prezent i dla siebie. Lubię sklep Kalaaps. Mają fajne ceny i bardzo fajny wybór. Perfumy są oryginalne, przesyłka zawsze dobrze zabezpieczona. Polecam.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 1:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Katarzyna »

Ja w tym sklepie kupuję także kosmetyki, nie tylko perfumy. Chociaż trafiłam do tego sklepu właśnie ze względu na perfumy. Zawsze byłam bardzo zadowolona z zakupów. Szybko, bezproblemowo i w przyzwoitych cenach. Super.
Awatar użytkownika
Angelika1967
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2021, 8:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Angelika1967 »

Jeśli chcecie kupić fajne, oryginalne perfumy damskie to zdecydowanie polecam Kalaaps. Ogromny wybór, fajne ceny, szybka realizacja zamówienia. Świetny sklep prowadzony przez bardzo fajnych ludzi. Polecam.
Awatar użytkownika
Tamara
Posty: 8
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:09

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tamara »

Polecam sklep kalaaps. Można w nim znaleźć kosmetyki, perfumy męskie, damskie i unisex. Fajne ceny, bardzo przyzwoite. Zdecydowanie warto sobie sprawdzić co moglibyście dla siebie znaleźć w tym sklepie. Każdy na pewno znajdzie coś co go zainteresuje.
Awatar użytkownika
Amalia
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2020, 7:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Amalia »

Bardzo polecam odlewki perfum ze sklepu Kalaaps. Bardzo duży wybór fajnych perfum, ceny bardzo zachęcają do kupna, szybka wysyłka, dobry kontakt ze sklepem. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z zakupów u nich.
Awatar użytkownika
Bańka
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:29

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bańka »

Ja często kupuję w Kalaaps testery damskie, zawsze wszystko było w porządku, żadnych problemów, paczka przychodziła bez żadnych problemów i bardzo szybko, wszystko się zawsze zgadzało. Lubię ten sklep i polecam go.
Awatar użytkownika
Felicyta1978
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2021, 15:21

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Felicyta1978 »

W Kalaaps kupuję nie tylko perfumy ale także kosmetyki czy zestawy perfum. Warto polować na różne promocje i okazje, bo w tym sklepie często można znaleźć coś godnego kupienia. Szeroki wybór i naprawdę oryginalne perfumy.
Awatar użytkownika
Makryn1973
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2021, 2:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Makryn1973 »

Lubię kupować przez internet, wyprawa do galerii handlowej to dla mnie męczarnia. Cieszę się więc że perfumy męskie moge kupić w Kalaaps. Dobry wybór, fajne ceny, szybka dostawa, oryginalne perfumy. Nic dodać, nic ująć.
Awatar użytkownika
Angelika1967
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2021, 8:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Angelika1967 »

W Kalaaps można kupić też próbki perfum, jeśli nie jest sie pewnym czy dany zapach będzie nam naprawdę odpowiadał. Próbki to również oryginalne perfumy tylko w malutkiej ilości. Ale w sam raz żeby wypróbować zapach na sobie.
Awatar użytkownika
Tacjana
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2020, 4:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tacjana »

W tym sklepie kupuję zarówno perfumy damskie jak i testery damskie. Jestem bardzo zadowolona. Za fajną kasę mam oryginalne perfumy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo szybka realizacja zamówienia, przesyłka zapakowana bezpiecznie i starannie. Polecam.
Awatar użytkownika
polmira
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2020, 2:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: polmira »

Fajne u nich są tez zestawy perfum, można zrobić z nich fajne prezenty, jeśli wie się jaki ktoś lubi zapach. Sklep jest fajny, jest w nim spory wybór, ceny ok, przesyłka szybka i starannie zabezpieczona. Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie.

borek fałęcki pętla
Awatar użytkownika
przemysław1962
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2021, 23:22

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: przemysław1962 »

Moja dziewczyna często robi zakupy w Kalaaps. Ja też postanowiłem znaleźć coś dla siebie. Perfumy męskie również są w tym miejscu i jest ich całkiem spory wybór. Dlatego jestem zadowolony. Sklep jest godny polecenia.
Nińka

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Nińka »

Sław1983 pisze: ↑03 cze 2020, 9:27 Perfumy męskie z Kalaaps.pl - warto czy nie warto? Mają bardzo duży wybór oryginalnych perfum i testerów, więc kusi mnie zamówić. Ceny są dobre, a mają wszystkie moje ulubione marki. Szczególnie podoba mi się oferta testerów. Zamawialiście?
Zdecydowanie polecam Kalaaps. Moim zdaniem to jedna z najlepszych drogerii, które mają w ofercie markowe oryginalne perfumy. Od jakiegoś czasu zamawiam tylko u nich.
Zajączek

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Zajączek »

Słuchajcie, a wiecie, że ja dopiero niedawno odkryłam perfumy unisex? Jakoś wcześniej zupełnie ich nie kupowałam, były dla mnie niewidzialne. A w Kalaaps na próbę zamówiłam sobie w bardzo dobrej cenie perfumy Toma Forda - jestem nimi zachwycona! Chyba zostaną moimi ulubionymi. Zakupy u nich jak zawsze zasługują na szóstkę.
Awatar użytkownika
Ulryka
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 21:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ulryka »

Super że mają i perfumy męskie i damskie. Można kupić i dla siebie i partnera za jednym zamachem. Znalazłam u nich fajne perełki, których nie mogłam dostać w innych sklepach. Polecam.
Awatar użytkownika
Fabia73
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2021, 16:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Fabia73 »

Bardzo lubię kupować w tym sklepie perfumy damskie i męskie. Jest duży wybór a perfumy na sto procent są oryginalne. To naprawdę fajne miejsce jeśli szukacie prezentu dla siebie lub bliskich.
Awatar użytkownika
Fabia73
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2021, 16:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Fabia73 »

Bardzo lubię kupować w tym sklepie perfumy damskie i męskie. Jest duży wybór a perfumy na sto procent są oryginalne. To naprawdę fajne miejsce jeśli szukacie prezentu dla siebie lub bliskich.
Awatar użytkownika
Elora1962
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2021, 0:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Elora1962 »

Uwielbiam ich zestawy perfum, zawsze na jakieś święto sobie coś wybieram ;) Fajne ceny, bardzo szybka realizacja zamówienia i zawsze przychodzi dokładnie to co się zamawiało.
Awatar użytkownika
Szarlota1993
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 10:30

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Szarlota1993 »

Ja zamawiałam tam ostatnio testery unisex - duży wybór i naprawdę fajne są. Nie wszystkie znałam więc chętnie wypróbowałam kilka nowych zapachów. Już znalazłam te ulubione :)
Awatar użytkownika
Judyta
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 23:29

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Judyta »

Można też w tym sklepie znaleźć próbki perfum, to świetna opcja jeśli nie zna się jakiegoś zapachu. Warto kupować takie próbki, bo w perfumerii stacjonarnej można poznać zapach ale on inaczej może zachowywać się na skórze.
Awatar użytkownika
Paula1963
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2021, 1:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Paula1963 »

Ja cenię ich nie tylko za duży wybór perfum, ale także za zestawy perfum. Można kupić ulubiony zapach z balsamem o tym samym zapachu lub z perfumetką. Ja uwielbiam kupować takie zestawy. Sklep jest super.
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2021, 8:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kornelia »

Ja zazwyczaj w Kalaaps kupuję perfumy damskie, ale czasem dorzucę do koszyka kosmetyki czy jakieś próbki perfum. Zawsze byłam zadowolona z zakupów w tym sklepie. Polecam.
Awatar użytkownika
uta64
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2021, 16:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: uta64 »

Bardzo często kupuję u nich perfumy męskie w prezencie dla mojego faceta. On jest zadowolony bo ma oryginalne perfumy, ja jestem zadowolona bo kupuję w fajnych cenach, a także nie muszę szukać ich nie wiadomo gdzie.
Awatar użytkownika
bromir
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2020, 0:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: bromir »

Dobrze że w tak sprawdzonym sklepie z dobrymi opiniami można kupić perfumy męskie. Wiem co kupuję i wiem że ceny sa naprawdę atrakcyjne. Polecam ten sklep. Warto.
Awatar użytkownika
Jozefa_80
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 7:47

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Jozefa_80 »

Jeśli interesują Was perfumy unisex to zdecydowanie polecam sklep Kalaaps. Duży wybór, także tych mniej znanych perfum, szybka realizacja zamówienia, atrakcyjne ceny, dobry kontakt ze sklepem.
Awatar użytkownika
Magda-76
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 20:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Magda-76 »

Fajnie, że mają w ofercie także próbki perfum, to super sprawa. Lubię kupować próbki bo wtedy wiem dokładnie jak zapach prezentuje się na mnie, na mojej skórze. To naprawdę fajny sklep, duży wybór, fajne ceny, szybka realizacja.
Awatar użytkownika
Lea-95
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2020, 23:56

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lea-95 »

Mogę polecić zestawy perfum z tego sklepu, można znaleźć fajne zestawy, które nadają się zarówno na prezenty dla kogoś jak i na miły prezent dla siebie. Ogólnie polecam tan sklep.
Awatar użytkownika
aniela_90
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2021, 10:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: aniela_90 »

Ja polecam Wam odlewki perfum, w niższej cenie możemy kupić swój ulubiony zapach. Produkt jest pełnowartościowy tylko w mniejszej pojemności. Super sklep z fajnymi produktami.
Awatar użytkownika
angela_64
Posty: 2
Rejestracja: 17 cze 2021, 0:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: angela_64 »

Ja kupiłam ostatnio kilka fajnych zapachów z działu testery damskie. Jestem zadowolona i z samych zakupów i z zapachów i z tego jak przebiegała komunikacja ze sklepem. Polecam.
Awatar użytkownika
Marika61
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2020, 8:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Marika61 »

Jeśli na Waszej liście zakupów są perfumy, kosmetyki, odlewki perfum lub akcesoria do włosów, to sklep Kalaaps jest miejscem dla Was. Znajdziecie wszystko czego szukacie w bardzo przyzwoitych cenach. Ja polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Bogumila
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2020, 9:17

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bogumila »

Mają tez całkiem niezły wybór jeśli chodzi o perfumy unisex. Bardzo lubię tego typu perfumy ale rzadko można gdzieś takie dostać. Zwłaszcza te lepszych marek o fajnych zapachach.
Awatar użytkownika
Otylia_64
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2020, 18:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Otylia_64 »

Polecam sklep Kalaaps, fajny wybór różnego rodzaju perfum i kosmetyków. Polecam testery damskie, sa naprawdę fajne. Oryginalne perfumy w niższych cenach. Jak dla mnie: bomba.
Awatar użytkownika
Milena1995
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2020, 10:44

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Milena1995 »

W tym sklepie są bardzo fajne i perfumy, i kosmetyki i zestawy perfum. Naprawdę bardzo polecam ten sklep. Będziecie zadowoleni z zakupów w nim. Szybka realizacja, fajne ceny, duży wybór.
Awatar użytkownika
mariam_99
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2021, 4:35

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: mariam_99 »

Polecam zestawy perfum z tego sklepu, w ogóle bardzo fajny sklep. Mają atrakcyjne, przystępne ceny, sporo promocji i wyprzedaży. Bardzo szybkie przesyłki. Tak, zdecydowanie to mój ulubiony sklep z perfumami.
Awatar użytkownika
ada1994
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2021, 8:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: ada1994 »

Warto czasem zamówić próbki perfum, można wybrać zapach i sprawdzić jak pachnie w rzeczywistości. Nie trzeba od razu zamawiać pełnej wersji. Polecam sklep Kalaaps. Są naprawdę dobrym sklepem.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: maskali »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.naj-sklep.pl/
Awatar użytkownika
inga1993
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2021, 10:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: inga1993 »

Bardzo polecam sklep kalaaps - super wybór jeśli chodzi o perfumy damskie. Ceny są całkiem fajne, konkurencyjne, perfumy są oryginalne, a zamówienie przychodzi bardzo szybko. To mój ulubiony sklep z perfumami.
Awatar użytkownika
inga1993
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2021, 10:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: inga1993 »

Bardzo polecam sklep kalaaps - super wybór jeśli chodzi o perfumy damskie. Ceny są całkiem fajne, konkurencyjne, perfumy są oryginalne, a zamówienie przychodzi bardzo szybko. To mój ulubiony sklep z perfumami.
Awatar użytkownika
antonin
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2021, 9:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: antonin »

Moja dziewczyna kupuje w tym sklepie i perfumy dla siebie i perfumy męskie dla mnie. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zakupów. Tym bardziej że można kupić u nich także próbki i znaleźć dla siebie nowy zapach. Polecam.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
antonin
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2021, 9:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: antonin »

Moja dziewczyna kupuje w tym sklepie i perfumy dla siebie i perfumy męskie dla mnie. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zakupów. Tym bardziej że można kupić u nich także próbki i znaleźć dla siebie nowy zapach. Polecam.
Awatar użytkownika
Odeta80
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2021, 2:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Odeta80 »

W sklepie Kalaaps znajdziecie wszystkie najbardziej polecane perfumy. Oryginalne, zafoliowane, w atrakcyjnych cenach i z błyskawicznym czasem realizacji. Jeśli lubicie perfumy to musicie poznać sklep Kalaaps.
Awatar użytkownika
Odeta80
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2021, 2:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Odeta80 »

W sklepie Kalaaps znajdziecie wszystkie najbardziej polecane perfumy. Oryginalne, zafoliowane, w atrakcyjnych cenach i z błyskawicznym czasem realizacji. Jeśli lubicie perfumy to musicie poznać sklep Kalaaps.
Awatar użytkownika
Andrea1985
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2021, 20:28

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Andrea1985 »

Ja kupowałam u nich odlewki perfum - moje ulubione perfumy w niższych cenach. Super sprawa żeby wrzucić taką odlewkę do torebki, żeby nie trzeba było nosić całego flakonu. Jestem zadowolona z zakupów i polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Andrea1985
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2021, 20:28

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Andrea1985 »

Ja kupowałam u nich odlewki perfum - moje ulubione perfumy w niższych cenach. Super sprawa żeby wrzucić taką odlewkę do torebki, żeby nie trzeba było nosić całego flakonu. Jestem zadowolona z zakupów i polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
lilianna
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2020, 20:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: lilianna »

Ja sobie chwalę także zestawy perfum. To świetny pomysł na prezent. Nie tylko dla kogoś ale także dla siebie :) Fajny sklep, uczciwy. Fajne ceny - konkurencyjne. Szybka realizacja zamówienia. Dobry kontakt.
Awatar użytkownika
bernadeta1981
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 14:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: bernadeta1981 »

Polecam Kalaaps z całego serca. Lubię ich testery perfum. Lubię ich perfumy, ale też inne kosmetyki. Dobry kontakt z biurem obsługi, bardzo szybka przesyłka i naprawdę fajne ceny. Polecam.
Awatar użytkownika
lilianna
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2020, 20:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: lilianna »

Ja sobie chwalę także zestawy perfum. To świetny pomysł na prezent. Nie tylko dla kogoś ale także dla siebie :) Fajny sklep, uczciwy. Fajne ceny - konkurencyjne. Szybka realizacja zamówienia. Dobry kontakt.
Awatar użytkownika
julisława1992
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2021, 22:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: julisława1992 »

Kupuje u nich i perfumy i kosmetyki. a ostatnio kupiłam nawet maseczki ochronne. Mogę ufać temu sklepowi, więc wiedziałam że maseczki będą dobrej jakości. I tak też było. Super.
Awatar użytkownika
seweryna_94
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2021, 16:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: seweryna_94 »

Można znaleźć u nich nie tylko perfumy damskie i męskie ale także perfumy unisex. Super wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo lubię zakupy w Kalaaps. Polecam ich.
Awatar użytkownika
Teofila_61
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 11:41

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Teofila_61 »

Naprawdę bogaty asortyment. Perfumy damskie, męskie, unisex, zestawy perfum i kosmetyki. Bardzo lubię Kalaaps, jasne i przejrzyste reguły zakupów, szybka realizacja zamówień. To fajne miejsce na takie zakupy.

karambol michałowice
Awatar użytkownika
Hestia1975
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2021, 11:20

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hestia1975 »

Jeśli szukacie dobrej perfumerii online, to sklep Kalaaps jest dla Was. Fajny wybór perfum, ale mają także kosmetyki a także produkty do włosów. Fajne ceny, bardzo konkurencyjne, szybka przesyłka. Polecam.
Awatar użytkownika
rozetta_84
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2021, 14:21

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: rozetta_84 »

Jeśli chodzi o perfumy damskie to jest to najlepszy sklep online. Bardzo duży wybór oryginalnych perfum. Ceny zdecydowanie przyciągające. Lubię zakupy u nich. Polecam.
Awatar użytkownika
Jacek-92
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2021, 6:33

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Jacek-92 »

Ja kupuję u nich perfumy męskie, damskie a czasem także zestawy perfum. Robię tu zakupy dla siebie i dla bliskich. Często to właśnie tu kupuję prezenty na święta. Warto.
Awatar użytkownika
Aleksandra73
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2021, 23:16

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Aleksandra73 »

Mają naprawdę fajne zestawy perfum - można kupić za jednym razem perfumy oryginalne, małą perfumetkę i na przykład balsam do ciała w perfumeryjnym zapachu. Cenię sobie zakupy w tym sklepie.
Awatar użytkownika
cina-84
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2021, 23:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: cina-84 »

Zawsze perfumy damskie kupowałam w drogeriach stacjonarnych. To co działo się ostatnio na świecie zmieniło moje nawyki zakupowe. Znalazłam ten sklep i okazał się świetnym wyborem. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
amira-60
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 11:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: amira-60 »

Gdybyście potrzebowali kupić perfumy męskie lub damskie to bardzo polecam Kalaaps. To świetny sklep, bardzo szybka realizacja zamówienia, przyzwoite ceny, dobry wybór. Ja kupuję u nich regularnie.
Awatar użytkownika
Wioleta_94
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 1:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wioleta_94 »

Fajne perfumy damskie i męskie, albo testery damskie lub męskie znajdziecie w tym sklepie. Kupuję u nich od dawna i jeszcze nigdy się nie nacięłam. Zawsze dostaję oryginalny produkt i to bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Eryka-87
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2021, 1:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Eryka-87 »

Szukacie może takich produktów jak: zestawy perfum? W Kalaaps znajdziecie naprawdę fajne zestawy. Niektóre to prawdziwe perełki. Ja znalazłam u nich kilka niezwykłych prezentów dla bliskich.
Awatar użytkownika
ferdynanda_69
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 20:33

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: ferdynanda_69 »

A może perfumy unisex? W Kalaaps znajdziecie fajne perfumy tego typu. Ja czasami lubię pachnieć właśnie w ten sposób. Lubię też ten sklep, to dobre miejsce na takie zakupy.

weganka chorzów
Awatar użytkownika
fabiana1974
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2021, 21:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: fabiana1974 »

W Kalaaps kupuję różnego rodzaju kosmetyki, perfumy a także akcesoria do włosów. Ostatnio zobaczyłam że mają też maseczki ochronne. Zdecydowanie polecam to miejsce.
Awatar użytkownika
Sedomira-72
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2021, 1:36

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Sedomira-72 »

Możecie u nich zamówić też odlewki perfum albo testery. To świetne rozwiązanie jeśli nie jesteście pewni jakiegoś zapachu i chcecie wypróbować go na sobie. Bardzo polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Kinga1964
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2021, 23:58

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kinga1964 »

Super sklep jeśli chce się kupić oryginalne perfumy damskie i męskie. Mają w ofercie także zestawy kosmetyków z perfumami. Bardzo lubię robić u nich zakupy. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
Mirela80
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 2:10

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mirela80 »

Już rozglądam się za prezentami na święta, więc moim pierwszym wyborem jak zawsze jest ten sklep. Lubię u nich kupować perfumy męskie na prezenty własnie. Mają dobry wybór i ceny.
Awatar użytkownika
Roderyk64
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2021, 0:25

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Roderyk64 »

Jeśli zależy Wam na przykład na tym, żeby kupić próbki perfum, to sklep Kalaaps ma takie. Można wypróbować zapach zanim kupi się pełne opakowanie. Ja sobie bardzo chwalę.
Awatar użytkownika
Salma65
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 11:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Salma65 »

Ja za to kupuję odlewki perfum w tym sklepie. Zawsze byłam zadowolona, zarówno z samych zakupów jak i całego procesu zamówienia. Latwo, miło i przyjemnie. I w dodatku fajne ceny. Polecam.
Awatar użytkownika
Andrea_74
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2021, 20:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Andrea_74 »

Lubię ten sklep bo mają i oryginalne perfumy i testery perfum. Mam wybór. Na prezent zawsze kupuję oryginalnie zapakowany falkon, ale dla siebie czasem decyduję się na tester. Fajny sklep.
Awatar użytkownika
Morzana-60
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 11:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Morzana-60 »

Często kupujecie perfumy damskie online? Ja często. Od dłuższego czasu tylko w Kalaaps - bo tylko u nich zawsze byłam zadowolona z zakupów: czas oczekiwania, ceny, wybór. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
Adriana_78
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2021, 18:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Adriana_78 »

W tym sklepie kupuję nie tylko pełne perfumy, ale także odlewki perfum, czy próbki. Zdecydowanie polecam zakupy u nich, są rzetelni, to co mają na stronie mają też na stanie, więc nie czeka się długo na realizację zamówienia.
Awatar użytkownika
Szarlina76
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2021, 3:13

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Szarlina76 »

Chcecie kupić testery męskie lub damskie w dobrej cenie? Zdecydowanie polecam Wam sklep Kalaaps. Tu macie spory wybór, fajne ceny, pewność że perfumy są oryginalne i dobry kontakt ze sklepem.
Awatar użytkownika
Tina1974
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 19:32

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tina1974 »

Ida święta, więc juz poluje na zestawy perfum. Lubię robic prezenty własnie w tym sklepie, zawsze trafie na coś fajnego i oryginalnego. Obdarowani zawsze byli zadowoleni, więc i ja jestem zadowolona :)
Awatar użytkownika
damroka-90
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 4:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: damroka-90 »

Ja także robię prezenty na święta w tym sklepie, ale głównie kupuję dla... siebie :) Kocham perfumy a tu zawsze znajdę coś co mnie zainspiruje. Są perfumy damskie, unisex, testery i próbki. Dla mnie bomba.
Awatar użytkownika
Otylia-91
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:32

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Otylia-91 »

Idą święta, więc będziemy wszyscy rozglądali się za fajnymi prezentami dla naszych bliskich. Ja dla mojego faceta kupuję perfumy męskie właśnie w Kalaaps. Mam pewność że produkt będzie oryginalny , a przy okazji w dobrej cenie. Szczerze polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Petra
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 0:30

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Petra »

Ja także lubię robić zakupy w Kalaaps, kupuję perfumy damskie dla siebie i bliskich dla mnie kobiet. Zawsze wiem, że z przesyłką wszystko będzie w porządku, ceny są konkurencyjna, a czas realizacji zamówienia bardzo szybki. To fajny, dobry sklep z perfumami.
Awatar użytkownika
Świetlana1981
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2021, 2:45

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Świetlana1981 »

Jeśli lubicie perfumy damskie lub unisex to polecam sklep Kalaaps - macie tu naprawdę fajny wybór różnych zapachów, pewność że kupujecie produkt oryginalny i fajne ceny. Ja często u nich kupuję :)
Awatar użytkownika
anzelma1998
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2021, 13:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: anzelma1998 »

Tak perfumy męskie, damskie i unisex - idealny wybór dla każdego. Zapachy na każdą kieszeń i każdą okazję. Do wyboru do koloru - na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Jeśli chcecie mieć pewność co do zakupów, kupujcie w kalaaps.
Awatar użytkownika
Lilianna_86
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 1:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lilianna_86 »

Lubię ten sklep, lubię zapachy które można w nim znaleźć, lubię to że są też zestawy perfum. Dlatego jestem stałym klientem tego sklepu i zamierzam być nim nadal. To dobry, solidny sklep z dobrymi cenami.
Awatar użytkownika
Walentyna
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 0:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Walentyna »

Idzie czas prezentów więc już buszuję po sklepie kalaaps, zazwyczaj kupuję perfumy męskie, ale zdarzają się też kosmetyki i zestawy perfum. Mają naprawdę fajny wybór różnych zapachów, a produkty na pewno są oryginalne.
Awatar użytkownika
Faris
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 14:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Faris »

Chcecie mieć pewność że to co wybierzecie, kupicie będzie dokładnie tym co dostaniecie - wybierzcie sklep kalaaps. Żadnych problemów z zamówieniami, przesyłka szybka, ceny bardzo fajne. Perfumy, odlewki perfum i próbki. Polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Zenona_90
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 13:20

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Zenona_90 »

Jeśli chcecie kupić fajne perfumy unisex to bardzo polecam ten sklep. Zazwyczaj w innych sklepach ta półka świeci pustkami. W Kalaaps znajdziecie naprawdę niemal wszystko co sobie wymyślicie z kategorii perfumy :)

balustrady nierdzewne bochnia
Awatar użytkownika
miranda_99
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2021, 8:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: miranda_99 »

Tak, prezenty świąteczne robione w Kalaaps na pewno będą trafione. Znajdziecie tu nie tylko zestawy perfum, ale także kosmetyki, artykuły do włosów i inne tego typu produkty. Bardzo polecam zakupy w Kalaaps.
Awatar użytkownika
Szarlota_70
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2021, 9:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Szarlota_70 »

Jeśli interesują Was testery męskie lub damskie, to w tym sklepie mają ogromny wybór tego typu rzeczy. Mają także odlewki perfum i próbki. Ja znalazłam tu wszystko o czym marzyłam w kategorii zapachy damskie :)
Awatar użytkownika
randoald87
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2021, 14:29

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: randoald87 »

Jeśli szukacie super prezentów na święta, to polecam perfumy damskie i męskie z tego sklepu. Szybko przyjdą, więc macie pewność że zdążycie przed świętami, są oryginalne więc nie będzie zawodu podczas otwierania prezentu i są w fajnych cenach, więc nie zbankrutujecie :)
Awatar użytkownika
deresa
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 10:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: deresa »

Ja kupiłam ostatnio testery damskie, żeby na Sylwestra kupić sobie już zwykłe perfumy. Ale chciałam być pewna że będą mi odpowiadały, więc wybrałam tester na początek. Jeśli szukacie dobrej perfumerii online to zdecydowanie polecam ten sklep. Warci zaufania.
Awatar użytkownika
Krystyna60
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2021, 21:44

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Krystyna60 »

Ja na święta kupuję zazwyczaj w Kalaaps zestawy perfum, są bardzo fajnie przemyślane, można trafić na różne ciekawe zestawy. Lubię ten sklep, mają dobre ceny, szybko realizują zamówienia itp. Jeśli szukacie fajnej perfumerii, to dłużej szukać nie musicie.

komosa ryżowa rodzaje
Awatar użytkownika
Ida92
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2021, 13:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ida92 »

Możecie tu znaleźć nie tylko najbardziej polecane perfumy, ale także inne kosmetyki, które spełnią Wasze oczekiwania. Wybierając Kalaaps macie pewność, że produkty będą oryginalne, przesyłka dojdzie na czas, a zawartość przesyłki w stu procentach będzie odpowiadać zamówieniu.
Awatar użytkownika
Rejna-89
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2021, 3:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Rejna-89 »

Jeśli nie jesteście pewni czy dane perfumy będą Wam odpowiadać, wybierzcie próbki perfum. Mała pojemność tylko po to żeby zobaczyć jak perfumy będą na Was leżały. Zdecydowanie Kalaaps to super miejsce na tego typu zakupy. Serdecznie polecam. Warto :)
Awatar użytkownika
Pabiana71
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2021, 10:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Pabiana71 »

Świetna perfumeria i dziwi mnie to, że tak mało znana, bo naprawdę kupując u nich ma się pewność, że kupuje się perfumy oryginalne, a wiadomo, że różnie z tym bywa. Kilkukrotnie zamawiałam perfumy z Kalaaps i zawsze byłam bardzo zadowolona, mój ulubiony zapach jest u nich w świetnej cenie.
Awatar użytkownika
Dargoslawa68
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 19:20

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Dargoslawa68 »

Wiecie co, ja trafiłam do tej perfumerii przypadkowo, przyznaję. I dokładnie tak jak w poprzedniej opinii, nie znałam ich ale na pewno teraz zostanę stalą klientką. Kupiłam u nich perfumy na prezent dla całej mojej rodziny, ceny bardzo przystępne, więc super, że mogłam zamówić w jednym miejscu.

pieczony indyk z farszem
Awatar użytkownika
Sebastiana
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2021, 16:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Sebastiana »

Ale genialnym rozwiązaniem w perfumerii Kalaaps jest to, że po pierwsze można kupic próbki perfum i dzięki temu na własnej skórze sprawdzić, czy dany zapach faktycznie nam odpowiada, ale mają też coś takiego jak odlewki perfum fajna opcja, jeśli nie mam akurat pieniędzy na pełnowartościowy produkt, a jednak mam pewność, że używam oryginalnego zapachu.
Awatar użytkownika
Tacjana79
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 3:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tacjana79 »

Nigdy nie sądziłam, że moim ulubionym zapachem będą perfumy unisex, naprawdę. A kiedyś dostałam gdzieś próbkę i przepadłam - świetny, świeży zapach, bardzo długo się utrzymuje, jednak niestety, nigdzie nie były dostępne. Aż trafiłam do perfumerii Kalaaps, mają kilka takich zapachów, które są trudno dostępne w innych miejscach.
Awatar użytkownika
odon1978
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 8:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: odon1978 »

Fajną opcją prezentową okazały się zestawy perfum - kupiłam takie u nich dla najbliższych jeszcze przed świętami. Ja byłam zadowolona, bo z głowy miałam zakup prezentów, a widziałam, że i rodzinka była zadowolona, kiedy znaleźli pod choinką tak pięknie zapakowane prezenty :)
Awatar użytkownika
antoniusa
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 16:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: antoniusa »

Kiedyś miałam wiele różnych flakoników perfum, ale w tym momencie mam już tylko trzy flakony ulubionych perfum, w zależności od pory roku. Chociaż fakt, mam też inny zapach na co dzień, a inny na wieczór, na jakieś ważniejsze wyjścia. Jeśli chodzi o perfumerię Kalaaps, to wiem, że kupując u nich mam pewność, że są to oryginalne perfumy polecam, mają dobre ceny.
Awatar użytkownika
fryc
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 2:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: fryc »

Dziękuję Wam za polecenie perfumerii Kalaaps, szukałem dobrego zapachu dla siebie, a nie chciałem kupować całych opakowań kierując się tylko opisem nut zapachowych. Oni mają w ofercie odlewki perfum, co w moim przypadku zdało egzamin naprawdę w stu procentach, jestem bardzo zadowolony, zamówiłem odlewki czterech zapachów, z czego wybrałem jeden idealny.
Awatar użytkownika
Magdalena-75
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2021, 12:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Magdalena-75 »

Ja odkryłam tę perfumerię dopiero niedawno, bo jakieś dwa miesiące temu, kiedy zaczęłam poszukiwać prezentów świątecznych dla moich najbliższych. No i okazało się, że perfumeria online Kalaaps ma bardzo fajny, sensowny wybór perfum, a do tego są w naprawdę dobrych cenach. Dlatego kupiłam u nich zestawy kosmetyków w prezencie dla całej mojej rodziny.
Awatar użytkownika
Blazena1978
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2021, 8:13

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Blazena1978 »

Mają w ofercie kilka takich perełek zapachowych, których naprawdę nie można było znaleźć nigdzie indziej, szukałam jednego zapachu naprawdę od kilku miesięcy i nie ukrywam, że byłam już trochę zrezygnowana, a okazało się, że znalazłam je właśnie u nich. Czułam się jak dziecko, które dostało wymarzoną zabawkę, no jestem zachwycona. Bardzo dobra perfumeria.
Awatar użytkownika
Edmund
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2021, 17:27

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Edmund »

Moja żona jest wielką fanką perfum, a ja dzięki temu, że polecono mi jakiś czas tę perfumerię, mam z głowy myślenie nad tym, jakie prezenty z okazji przeróżnych okazji powinienem jej kupić :) Zawsze stawiam na perfumy - żona jest zadowolona, a wybór zapachów w tej perfumerii jest ogromny. Chociaż i tak wybieram zawsze te, które mają podobne nuty bazowe.
Awatar użytkownika
Mieczyslawa
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2021, 23:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mieczyslawa »

Ostatnio nieco zmienił mi się jakoś zapach, te zapachy, które uwielbiałam do tej pory, w tym momencie pachną mi zupełnie inaczej, nie powiem, że byłabym z tego powodu zachwycona, no ale to jest czas, żeby znaleźć inne perfumy. Może coś doradzicie? Lubię zapachy raczej świeże, a z tego co widzę, perfumeria Kalaaps ma bardzo konkurencyjne ceny wśród perfumerii.
Awatar użytkownika
Klaudyna_90
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 7:30

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Klaudyna_90 »

Niedawno miałam urodziny i postanowiłam z tej okazji zrobić sobie prezent tylko dla siebie, bo właściwie dlaczego nie? Każdemu należy się przecież odrobina luksusu. Zamówiłam sobie w perfumerii Kalaaps ulubione perfumy, ale wiecie co? Znalazłam u nich w ofercie też ciekawostkę, mają w sprzedaży również ozdoby do włosów, zamówiłam sobie spinki, takie eleganckie.
Awatar użytkownika
Stela-93
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 15:25

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Stela-93 »

Nie kupuję często perfum, bo jestem osobą, która ma dwa, no może trzy swoje ulubione zapachy i jestem ich wierna. Używam ich od lat i regularnie, nie widzę potrzeby testować i próbować innych. Ja od jakiegoś czasu zamawiam je tylko właśnie z tej hurtowni. Mają bardzo dobre ceny na zapachy, których używam. Bardzo lubię :) Kalaaps to perfumeria internetowa godna polecenia.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2021, 0:33

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Grzegorz »

Jeśli chcecie kupić oryginalne perfumy, to zdecydowanie polecam Wam tę perfumerię Kalaaps. Kupuję zarówno swoje perfumy, bo mają wybór męskich zapachów, jak i perfumy dla mojej żony. Stąd naprawdę mam pewność, że kupując u nich mam zapachy oryginalne, trwałe i niepowtarzalne. Bo moja żona ma naprawdę bzika na tym punkcie, jest wielką fanką perfum:)
Awatar użytkownika
Helga-74
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 14:16

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Helga-74 »

Świetną sprawą są te odlewki perfum, które można kupić w perfumerii Kalaaps. Nie spotkałam się z taką możliwością nigdzie indziej, a moim zdaniem ten pomysł ze sprzedażą niewielkiej ilości, właśnie takiej odlewki z oryginalnego flakonu perfum, jest naprawdę genialny. Można przetestować konkretny zapach na własnej skórze, jestem bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
Danko-91
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 21:17

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Danko-91 »

Bardzo dobra perfumeria. Uważam, że warto u nich kupować dlatego, że można znaleźć prawdziwe perełki zapachowe, których naprawdę próżno szukać gdziekolwiek indziej. Zdecydowanie moje ulubione miejsce do kupowania zapachów. Zawsze znajdę to, czego potrzebuję, w dobrej cenie. Szybka wysyłka i dobrze zabezpieczona, co jest naprawdę ważne przy zakupie perfum.
Awatar użytkownika
atena1997
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 15:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: atena1997 »

Szukałam ostatnio dla siebie jakiegoś świeżego zapachu na wiosnę, bo wszystkie flakony perfum, które w tej chwili mam w domy są raczej takimi bardziej ciężkimi, zimowymi zapachami. poszukiwałam czegoś totalnie lekkiego ale nie wiedziałam na co się zdecydować. A z tej perfumerii zamówiłam sobie próbki perfum do przetestowania w domu, to super opcja.
Awatar użytkownika
Ewelina98
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2021, 8:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ewelina98 »

Poza próbkami, które na pewno są dobrym rozwiązaniem, kiedy chce się jakiś zapach sprawdzić, przetestować, można kupić u nich też odlewki perfum. Dla mnie to jest lepsze rozwiązanie, jeśli chce się nie tylko poznać zapach, ale właśnie przetestować go przez co najmniej kilka dni na własnej skórze, żeby przekonać się, jak sprawdza się konkretny zapach w różnych sytuacjach.
Awatar użytkownika
Hiacynta
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2021, 3:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hiacynta »

Naprawdę godna polecenia perfumeria online. Mają oryginalne perfumy w dobrych cenach, naprawdę porównywałam ceny w różnych miejscach, a u nich zawsze wychodziło chociaż odrobinę taniej. Akurat kończą się moje ulubione zapachy, będę musiała uzupełnić toaletkę, na pewno zrobię to w tej perfumerii online. Ode mnie dostają komplet punktów., nie mam zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
Ludolfa-81
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 8:24

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ludolfa-81 »

Kupiłam u nich wszystkie prezenty świąteczne dla najbliższych:) Cała rodzina była zadowolona i ja również, bo kupiłam prezenty gwiazdkowe z wyższej półki, bo perfumy naprawdę markowe, a udało się to zrobić w przystępnej cenie. Faktycznie paczka była bardzo dobrze zapakowana, zabezpieczona przed stłuczeniem czy uszkodzeniem, no naprawdę polecam. :-)
Awatar użytkownika
Lena1967
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2022, 8:03

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lena1967 »

Mało się mówi tutaj w opiniach o tym, że mają bardzo szeroką ofertę perfum, mają też zapachy męskie - ja kupiłam dla wybranka mojego serca prezent walentynkowy. Chociaż nie do końca jestem przekonana, czy to tak naprawdę jest bardziej prezent dla niego czy dla mnie, bo kupiłam po zapachu, który mi się podoba. mam nadzieję, że on też będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
Angelika-69
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2022, 21:49

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Angelika-69 »

Jedna z najlepszych perfumerii online. Powiem tyle, że może nie mają aż tak bogatego asortymentu, ale jednak sporo zapachów na stanie się znajdzie. Jednak jeśli chodzi o ceny, to moim zdaniem zdecydowanie warto je sprawdzić, bo są mocno konkurencyjne. Super perfumeria, dobrze zaopatrzona, mają mój ulubiony zapach, dlatego kupuję tylko u nich. polecam.
Awatar użytkownika
Kamira97
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 5:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kamira97 »

Perfumy u nich kupuję regularnie i od dawna, bardzo sobie chwalę. Ale, że akurat kończy mi się zapach codzienny, zastanawiam się nad zakupem perfum z gatunku: perfumy unisex - co o nich myślicie, może ktoś z Was używa i jest zadowolony? Kalaaps ma dobre ceny i mam jeden zapach na oku. Może zdecyduję się na tester albo odlewkę, żeby sprawdzić zapach.
Awatar użytkownika
Dżan98
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 21:00

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Dżan98 »

No właśnie a jak wygląda kwestia testerów? Faktycznie, z tego co widzę, testery perfum w Kalaaps mają rewelacyjne ceny. A druga sprawa jest taka, że wybór też jest naprawdę ogromny. Chętnie sobie to sprawdzę, dlatego, że chciałabym trochę zaoszczędzić, ale jednak mieć perfumy oryginalne i takie jakie lubię. Ogólnie wydaje mi się, że polubimy się z tą perfumerią naprawdę bardzo :)
Awatar użytkownika
ciechosław-86
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 1:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: ciechosław-86 »

Ja dzisiaj odebrałam swoją pierwszą paczkę z Kalaaps z dwoma moimi ukochanymi zapachami. Dodatkowo zamówiłam sobie dwie próbki i do tego odlweki perfum (lubię takie mniejsze pojemności nosić ze sobą na co dzień, w torebce, żeby w razie potrzeby móc sobie użyć), więc jestem zaopatrzona na jakiś czas :) Super ceny, perfumeria online naprawdę godna polecenia.
Awatar użytkownika
Lech1974
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2021, 21:36

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lech1974 »

Pierwszy raz ostatnio kupowałem swoje perfumy z tej właśnie perfumerii, ale jestem przekonany, że były to moje pierwsze zakupy u nich, ale na pewno nie ostatnie. Transakcja przebiegła bezproblemowo, wszystko oczywiście na jak najwyższym poziomie, przesyłka dobrze zabezpieczona, szybka wysyłka. Perfumy w stu procentach oryginalne, nie mam zastrzeżeń, dobra perfumeria online.
Awatar użytkownika
szejma-80
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 4:16

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: szejma-80 »

A ja z kolei napiszę, że odkąd poznałam perfumerię Kalaaps, a było to już jakiś czas temu, na pewno ponad rok temu, zamawiam perfumy tylko od nich. I to nie tylko perfumy damskie, dla mnie, ale też wszelkiego rodzaju prezenty "zapachowe". Mają naprawdę dobry wybór, często perfumy "niszowe", których nie znalazłam nigdzie indziej. Warto zajrzeć, polecam.
Awatar użytkownika
Liwia_90
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2021, 19:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Liwia_90 »

Fakt, że mają bardzo ciekawy wybór. Sama też zamawiam swój ulubiony zapach właśnie od nich, bo cena jest konkurencyjna i co dla mnie ważne, perfumy zawsze są na stanie. Jak ktoś wyżej już napisał, bardzo szybka wysyłka, a nie ukrywam, że to też jest dla mnie ważne (a chyba nie tylko dla mnie, nikt z nas nie lubi długo czekać na przesyłkę). Jestem zadowolona z zakupów.
Awatar użytkownika
Radogosta
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 22:16

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Radogosta »

Wielkim plusem tej perfumerii na pewno jest fakt, że jako jedni z niewielu mają w ofercie nie tylko próbki perfum, ale w razie potrzeby, można u nich zamówić również odlewki perfum, co jest naprawdę ciekawym i bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeśli chce się przetestować konkretny zapach perfum na własnej skórze, bo wiadomo, że różnie zapachy reagują ze skórą.
Awatar użytkownika
Lilianna_65
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 8:39

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lilianna_65 »

Ja też kilkukrotnie miałam już okazję korzystać z tej możliwości - właśnie zamawiania odlewek perfum. Zawsze miałam wątpliwości, czy warto kupować perfumy tylko po przeczytaniu "nut zapachowych", bo właśnie nie miałam pewności, jak będę z nimi współpracować. Bardzo dobra perfumeria online, mają oryginalne perfumy i warto u nich kupować, jestem stałą klientką.
Awatar użytkownika
Barbara
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2022, 11:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Barbara »

No ja jakiś czas temu szukałam zapachu, który był zwyczajnie niedostępny w innych, może i bardziej popularnych perfumeriach. okazało się, że u nich te perfumy są dostępne i to przy okazji, w naprawdę dobrej cenie, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. I to właśnie sprawiło, że na pewno będę do nich wracać na regularne zakupy. Jestem zadowolona i polecam.
Awatar użytkownika
Lidia1975
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 7:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lidia1975 »

Ja jestem pod wrażeniem tego, jak bogaty asortyment ma ta perfumeria, a nie da się ukryć, że nie jest jakoś bardzo znana - co dla mnie dziwne, bo naprawdę warto do nich zaglądać, jeśli planuje się zakup perfum. Ja kupiłam u nich prezenty świąteczne i w tym jeden dla siebie. Wielki plus za to, że jesli chodzi o perfumy męskie, to też mają spory wybór.
Awatar użytkownika
Mirosław-96
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, 20:48

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mirosław-96 »

Kupiłem dla mojej drugiej połówki perfumy w prezencie z okazji dnia kobiet, właśnie w perfumerii, o której tutaj rozmawiamy. To był bardzo dobry wybór, perfumy trafione (nuty zapachowe były bardzo dobrą podpowiedzią), a faktycznie, jeśli ktoś z Was ma wątpliwości, jaki zapach wybrać, to warto u nich zamówić taki gadżet, jak odlewki perfum, polecam!

przyczyny zawieszania się laptopa
Awatar użytkownika
Hermanka
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2021, 5:47

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hermanka »

Przez długi czas zastanawiałam się nad tym, czy warto zamówić testery perfum, bo jednak wiadomo, jest to spora oszczędność. Zaryzykowałam i zamówiłam sobie tester z perfumerii Kalaaps. Jestem bardzo zadowolona, udało mi się kupić moje ulubione perfumy, taniej o całkiem sensowną kwotę. Za zaoszczędzone pieniądze zamówiłam sobie na próbę inny zapach, w postaci odlewki.

ogrodzenia z profilu
Awatar użytkownika
Wioletta_76
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2021, 6:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wioletta_76 »

Jeśli planujecie w najbliższym czasie kupować jakiś prezent i po głowie chodzi Wam właśnie zakup perfum, to polecam zajrzeć na stronę tej perfumerii. Bardzo często pojawiają się u nich fajne, unikatowe zestawy perfum, moim zdaniem bardzo dobry pomysł na prezent, wydaje mi się, że jeśli znamy ulubione zapachy osoby, która ma zostać obdarowana - zawsze trafiony.

enzymy w układzie pokarmowym
Awatar użytkownika
Teodor
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2022, 18:40

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Teodor »

Naprawdę nie macie nawet pojęcia jak bardzo się cieszę, że odkryłem tę perfumerię. Nie pamiętam juz od kiedy szukałem jednego, konkretnego zapachu perfum i na próżno było go szukać w innych, większych i bardziej znanych sklepach. Znalazłem go właśnie u nich i od tamtej pory, jest to moim zdaniem najlepsza perfumeria online, mają świetny wybór. Polecam.
Awatar użytkownika
renat
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2022, 10:03

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: renat »

Też podpisuję się pod tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami wyżej. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kupowania perfum właśnie u nich. Przede wszystkim, na wielki plus zasługuje to, że zawsze znają u nich te perfumy, których szukam, zawsze coś kupię. Dodatkowo, mają naprawdę dobre ceny i ze spokojem mogą konkurować z większymi sklepami, perfumeriami. :)
Awatar użytkownika
Nina1999
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2022, 20:10

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Nina1999 »

To co mi się u nich podoba, poza tymi wszystkimi plusami, które zostały wymienione przez moich poprzedników, bo to wszystko jest prawda, ale też oczywistość, to jest świetna perfumeria. Ale dla mnie plusem jest to, że można u nich kupic odlewki perfum, a to akurat rzadkość, wiem, że niewiele perfumerii oferuje takie usługi, zazwyczaj mozna kupic tylko próbki perfum.
Awatar użytkownika
Aleks82
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2022, 6:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Aleks82 »

Co ja mogę napisać. Świetne miejsce, zarówno, jeśli planujecie kupić perfumy dla siebie, czy też w prezencie. Przede wszystkim wybór jest naprawdę spory. Po drugie, opisy perfum moim zdaniem - to strzał w dziesiątkę, więc jeśli nie wiecie na jakie się zdecydować, to na pewno jest to spore ułatwienie. A jeśli nadal macie wątpliwości, to właśnie próbki perfum będą dobrym wyborem.
Awatar użytkownika
Tekla
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2022, 22:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tekla »

Żałuję, a przy tym jednocześnie jestem naprawdę zaskoczona, a raczej zdziwiona tym, że nie znałam wcześniej tej perfumerii. Kupowałam w różnych miejscach, a jakoś nie trafiłam do perfumerii Kalaaps. A szkoda, bo okazało się, że moje ulubione perfumy, konkretnie Chanel Chance są u nich w rewelacyjnej cenie. No i mam pewność, że są oryginalne. Polecam.
Awatar użytkownika
hilaria-82
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2022, 5:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: hilaria-82 »

No to fakt, chyba jest w tym trochę racji, że jeśli kupisz raz perfumy w tej perfumerii, to już zostanie się ich klientem na stałe ;) W moim przypadku tak właśnie było. Wprawdzie perfum nie kupuję za często, bo dwa, no może góra trzy razy w roku, ale ostatnio zaszalałam i zamówiłam sobie dwa flakony perfum od razu :D Niczego nie żałuję, bo piękne zapachy.
Awatar użytkownika
nikoleta94
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, 5:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: nikoleta94 »

Kupiłam w tej perfumerii zestawy kosmetyków w prezencie wielkanocnym dla moich najbliższych. Pochodzę ze Śląska, więc u nas tradycja robienia sobie prezentów z okazji "zajączka" ma się naprawdę bardzo dobrze, a wiem, że nie we wszystkich regionach tak jest. Zestawy świetne, kupiłam je w dobrej cenie. Rodzinka zadowolona i na pewno znów u nich kupię.
Awatar użytkownika
paulina_96
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2021, 2:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: paulina_96 »

Wiecie co, to ja - dopiszę jeszcze, do tych wszystkich pozytywnych opinii powyżej napiszę coś, o czym chyba nikt nie wspomniał tutaj wcześniej, a co moim zdaniem jest naprawdę ważne, szczególnie w przypadku zakupu perfum. Paczki zawsze są bardzo dobrze zabezpieczone, idealne zapakowane, więc nie ma powodu do niepokoju, że w trakcie transportu cokolwiek złego się stanie. Polecam https://kalaaps.pl

hetzner ddos
Awatar użytkownika
Daniela
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2022, 17:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Daniela »

No ja kupuję u nich od dawna i na pewno to się nie zmieni, bo jestem bardzo zadowolona z zakupów. Dla mnie fakt, że mam stu procentową pewność, że perfumy, które kupuję na pewno są oryginalne, to naprawdę ważne. A przy okazji, poznaję dzięki nim nowe zapachy. Ostatnio kupiłam sobie perfumy unisex i jestem w szoku, że tak bardzo im się podobają, na lato dla mnie idealne
Awatar użytkownika
krystyna_72
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2022, 13:40

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: krystyna_72 »

No właśnie w temacie testowania nowych zapachów pozostając, to powiem Wam szczerze, że nie wiem, czy gdyby nie perfumeria Kalaaps i fakt, że mają w ofercie taką usługę jak odlewki perfum, to nie wiem czy kiedykolwiek zdecydowałabym się na przetestowanie innego zapachu niż ten, który od lat był moim ulubionym. Bo próbka to dla mnie jednak za mało, lubię przetestować zapach przez dłuższy czas, a odlewki mają większą pojemność.
Awatar użytkownika
Lejla_67
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2022, 0:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lejla_67 »

No nie będę ukrywać, ja mam ogromną słabość do kupowania perfum, jestem ich wielką fanką i lubię mieć kilka (chociaż zazwyczaj jest to jednak kilkanaście) flakonów perfum na swojej toaletce. A dodatkowo nie liczę już nawet tych, które noszą w torebce. Od jakiegoś czasu kupuję większość perfum właśnie w tym miejscu. Rewelacyjna perfumeria online, polecam.
Awatar użytkownika
tulimir-79
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2022, 22:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: tulimir-79 »

Zbliża się Dzień Matki, a wpadam na pomysł, że w tym roku mama dostanie ode mnie w prezencie perfumy. Znam zapachy, które lubi, więc wiem, w jakie nuty zapachowe powinnam uderzać :) Przeglądam ofertę na perfumy damskie i kilka perfum mam już wybranych, w najbliższych dniach na pewno podejmę decyzję i zamówię prezent dla mojej mamy, będzie czekał na jej święto.
Awatar użytkownika
Manuela64
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 14:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Manuela64 »

Bardzo polecam zakupy w tej perfumerii. Mają w dobrej cenie perfumy, a przede wszystkim to, co mi się bardzo podoba - naprawdę bogaty wybór, znalazłam u nich perfumy, których nie ma w innych perfumeriach. Polecam Wam do nich zajrzeć, jeśli w najbliższym czasie macie w planach tego typu zakupy. Paczki zawsze przychodzą szybko, są dobrze zabezpieczone.
Awatar użytkownika
Jonatana-97
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2022, 10:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Jonatana-97 »

Nie wiem czy wiecie, ale w tej perfumerii możecie kupić nie tylko pełnowartościowe flakony perfum, ale też testery i to z czego ja miałam okazję korzystać już kilkukrotnie, to odlewki perfum. Super sprawa, jeśli nie macie przekonania, czy chcecie przetestować jakiś konkretny zapach, a nie wiecie jak sprawdzi się na waszej skórze, jak będzie współpracować, polecam.
Awatar użytkownika
subisława-93
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2022, 8:48

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: subisława-93 »

Ja też zamawiałam ostatnio odlewki perfum, a żeby po prostu sprawdzić zapach, lepszą opcją są nawet próbki perfum, ja właściwie przy każdym zamówieniu z perfumerii Kalaaps dokładam sobie jakieś próbki do zamówienia, żeby sprawdzić zapach, bo co jakiś czas lubię sobie wymienić, a nie chcę kupować kota w worku, wolę sprawdzone perfumy, bo wtedy na pewno będę ich używać.
Awatar użytkownika
alojza_91
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 2:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: alojza_91 »

Ja mam kilka swoich ulubionych zapachów, jeśli chodzi o perfumy i zmieniają się one w zależności od tego, jaką akurat mamy porę roku, czy mają być to perfumy na co dzień, do pracy, czy może jednak na wieczorne wyjście :) Ostatnio uzupełniałam swoją toaletkę, okazało się, że perfumeria internetowa Kalaaps, ma w swojej ofercie wszystkie moje zapachy :)
Awatar użytkownika
emanuela_67
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2022, 9:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: emanuela_67 »

A ja nie znałam wcześniej tej perfumerii, czego naprawdę żałuję, bo jak się okazało, w perfumerii stacjonarnej, w której kupowałam do tej pory zdecydowanie przepłacałam za swoje perfumy. Perfumeria Kalaaps https://kalaaps.pl ma dobre ceny, więc na pewno będę kupować u nich regularnie. Na Dzień Mamy też planuję kupić dla mojej jej ulubiony zapach, bo wiem, że jej się kończą.
Awatar użytkownika
Nitara72
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2022, 15:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Nitara72 »

Ja robię od jakiegoś czasu zakupy perfumeryjne u nich. A ostatnio przy okazji kupowania moich ulubionych, lżejszych perfum na okres wiosenno - letni, dodatkowo dokupiłam tusz do rzęs. Wiedzieliście, że w ich ofercie są też świetnej jakości kosmetyki do makijażu, takie z "górnej półki"? Ja jestem zachwycona tym tuszem, wydłuża rzęsy, nie skleja. Swietny.
Awatar użytkownika
Otokar61
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2022, 20:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Otokar61 »

A jakie jest Wasze zdanie na taki temat jak perfumy unisex? Zastanawiam się, czy nie dorzucić takiego do mojego zamówienia. Wiem, że mają ich w ofercie Kalaaps kilka na pewno, więc wybór będę miała, natomiast nie wiem, na które konkretnie się zdecydować. Może mi coś doradzicie? Lubię raczej lżejsze zapachy. Wiem, że mają dobre ceny, dobra perfumeria.
Awatar użytkownika
Beata1966
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2022, 19:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Beata1966 »

I ja też polecam Wam zakupy z tej perfumerii. Mają naprawdę konkurencyjne ceny, ja przekonałam się o tym w zeszłym roku, a później już całej rodzinie kupiłam u nich pod choinkę perfumy. Wszyscy byli naprawdę bardzo zadowoleni, warto zaglądać do tej perfumerii, jeśli planujecie kupować prezenty, bo mają też zestawy kosmetyków, które nadają się na prezent idealnie :)
Awatar użytkownika
nataniel-86
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2022, 11:10

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: nataniel-86 »

Okazuje się, że takie mniejsze perfumerie online, często mają niższe ceny niż te najbardziej popularne. Przyznaję, że mnie zaskoczyły przystępne ceny w perfumerii Kalaaps. Na pewno pozostanę ich stałym klientem, bo jeśli chodzi o perfumy męskie, to mają naprawdę spory wybór. Polecam Wam z czystym sumieniem, warto zajrzeć, bo jest w czym wybierać. :)
Awatar użytkownika
Felicyta
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2022, 5:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Felicyta »

Kupiłam sobie u nich ostatnio moje ulubione perfumy Chanel Coco Mademoiselle w świetnej cenie. Jestem bardzo zadowolona, z tego względu, że naprawdę udało się trochę zaoszczędzić, a nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach tak naprawdę każda złotówka ma znaczenie. Perfumy mam co najmniej na pół roku, ale na pewno kolejny raz znów kupię u nich, bez dwóch zdań.
Awatar użytkownika
Mojmir_76
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2022, 13:42

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mojmir_76 »

Bardzo lubię robić zakupy w tej perfumerii, może ktoś z Was powie, że idę na łatwiznę, ale ja od jakiegoś czasu większość prezentów kupuję właśnie u nich. Okazuje się, że mają bardzo fajne zestawy kosmetyków, w tym właśnie zestawy perfum, które moim zdaniem idealnie sprawdzają się jako prezenty. korzystam i osoby obdarowane zawsze są zadowolone. Ja też.

wagner adolf
Awatar użytkownika
eryka-66
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2022, 10:06

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: eryka-66 »

Z tego co widziałam, ktoś wcześniej już na tutaj pisał na ten temat, ale od siebie też postanowiłam dodać, że uważam, że rewelacyjnym pomysłem tej perfumerii jest to, że mają w ofercie odlewki perfum. Ja miałam ostatnio nieco gorszą sytuację finansową i z tego względu nie mogłam pozwolić sobie na zakup pełnowartościowego opakowania perfum. taka odlewka sprawdziła się super.
Awatar użytkownika
angelina
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 12:38

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: angelina »

Widzieliście, że jest coś takiego jak podróżna fiolka na perfumy? Dla mnie rozwiązanie idealne, nie tylko na podróże typu wyjazdy wakacyjne, ale też na co dzień, do pracy, do torebki. A ze względu na wykonywany przeze mnie zawód często jestem w rozjazdach, więc takie mniejsze perfumy dla mnie są zbawieniem, lekkie, nie zajmują dużo miejsca w torebce, super, kupiłam je w Kalaaps.
Awatar użytkownika
Placyda
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, 21:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Placyda »

Czytałam ostatnio trochę na temat perfum unisex i słyszałam, że często są to świeże zapachy, dlatego sprawdzają się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. A jako, że interesuję się zapachami, postanowiłam spróbować, przetestować zapach na sobie. Ale żeby nie kupować pełnowartościowego produktu, kupiłam sobie testery perfum unisex, w dobrej cenie są w tej perfumerii.
Awatar użytkownika
juta1990
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 21:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: juta1990 »

Cudownie, że mają w ofercie moje ulubione perfumy Dior po pierwsze dlatego, że w mojej okolicy nie mogę kupić ich nigdzie stacjonarnie, a jeśli chodzi o perfumerie online, to też po pierwsze ceny bywają różne, a po drugie, nie do wszystkich perfumerii mam takie zaufanie jak do Kalaaps. Kupując u nich mam pewność perfum w stu procentach oryginalnych.
Awatar użytkownika
sarina70
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2022, 0:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: sarina70 »

To fakt, jeśli chodzi o perfumy damskie, to mają naprawdę ogromny wybór. Chociaż, mogę powiedzieć, że jak kupowałam ostatnio prezent dla mojego partnera, to w dziale perfum męskich też było w czym wybierać, więc to moim zdaniem jest naprawdę dobrze zaopatrzona perfumeria. I zgadzam się, perfumy są na pewno oryginalne, mam w tym dość spore doświadczenie. znam się na tym.
Awatar użytkownika
zdzisława1995
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2022, 6:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: zdzisława1995 »

A nie wiem dlaczego nikt z Was jeszcze nie napisał, że mają w ofercie poza perfumami też przepiękne ozdoby do włosów! Ja znalazłam sobie u nich piękne perłowe spinki, które posłużą do wykończenia fryzury ślubnej, albo chociaż tej na wieczór panieński (bo sama jeszcze nie zdecydowałam jaką będę miała). Natomiast perfumy na mój ślub mam już wybrane :)
Awatar użytkownika
Kilian1966
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2022, 2:13

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kilian1966 »

Na pewno słyszałyście dziewczyny o tym kultowym serum do twarzy Estee Lauder Chodzi o to w brązowej buteleczce, na noc. Moim zdaniem to serum zasługuje na miano kosmetyku wszechczasów, sama je uwielbiam, moja skóra dzięki niemu jest napięta. A jeśli też używacie, to polecam Wam zajrzeć na stronę perfumerii, bo mają to serum w świetnej cenie, sama kupuję tylko u nich.
Awatar użytkownika
hektor-87
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022, 0:13

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: hektor-87 »

Polecam zakupy w tej perfumerii internetowej, naprawdę dość sporo czasu poświęciłem na to, żeby porównać ceny w różnych miejscach, sklepach, drogeriach i perfumeriach internetowych. Moje ulubione perfumy męskie, których używam od lat, w perfumerii Kalaaps kupiłem w naprawdę bardzo dobrej cenie i na pewno będę kupować regularnie. :) Polecam zajrzeć do nich.
Awatar użytkownika
Delfina
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2022, 7:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Delfina »

Też bardzo lubię tę perfumerię, naprawdę mają spory wybór, ale też dobre ceny. Ja akurat jestem osobą, która nie przyzwyczaja się do jednego zapachu, mam kilkanaście takich, które lubię i do których wracam do jakiś czas, ale wielkim plusem perfumerii Kalaaps jest też to, że mają w ofercie odlewki perfum więc mogę testować nowości i sprawdzać różne zapachy.
Awatar użytkownika
larisa
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2022, 8:22

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: larisa »

Faktycznie mają fajne ceny, z tego co widzę i na pewno jakieś perfumy po wypłacie sobie u nich kupię. Polecono mi tę perfumerię więc wiem, mam pewność, że kupując zapach u nich, płacę za w stu procentach oryginalne perfumy. Mam tylko ochotę na jakiś nowy, inny niż do tej pory zapach. Możecie mi polecić jakieś fajne, lekkie perfumy damskie na lato?:)
Awatar użytkownika
Gniewomira
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 10:40

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Gniewomira »

Ja lubię oryginalne zapachy, a przyznaję, że perfumy kupuję rzadko, więc naprawdę wolę takie, które mi się podobają i które są dobre jakościowo. Ostatnio moim ulubionym zapachem jest ta woda toaletowa i używam jej już od jakiegoś czasu. Kupiona również w tej perfumerii, cena najbardziej korzystna, a porównałam ceny w różnych miejscach. Polecam zakupy u nich.
Awatar użytkownika
Eryk
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2022, 13:45

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Eryk »

Przyznaję, że od jakiegoś czasu mam z głowy zakup prezentów dla moich bliskich, bo kupuję u nich po prostu perfumy, zawsze są bardzo zadowoleni :) Mają spory wybór, jeśli chodzi o zestawy perfum, zresztą, również zestawy kosmetyków, nie tylko samych perfum. Ceny również są przystępne, jeśli nie macie pomysłu na prezent to jest to naprawdę dobra opcja :)
Awatar użytkownika
Godfa
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2022, 14:06

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Godfa »

Moje ulubione perfumy Armani Si dorwałam w tej perfumerii sporo taniej, niż kupowałam do tej pory. Przyznaję, że nacięłam się kiedyś na perfumy kupione na jednym z portali, podpisane jako oryginalne, ale raczej był to oryginał z tureckiego targowiska... Dlatego więcej się nabrać nie dam. A kupując w tej perfumerii mam pewność, że dostanę w stu procentach oryginalne perfumy.
Awatar użytkownika
dominika93
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2022, 11:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: dominika93 »

Słuchajcie, a zamawialiście może testery perfum? Wiem, że perfumeria Kalaaps ma generalnie bardzo konkurencyjne ceny, ale wiadomo, że testery wychodzą jeszcze dodatkowo sporo taniej, dlatego zastanawiam się czy nie zamówić. Skoro mają służyć mi, a nie na prezent dla kogoś, to chyba nie potrzebuję oryginalnego opakowania, które przecież i tak wyrzucę, prawda?
Awatar użytkownika
kalina1977
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 7:57

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: kalina1977 »

Regularnie kupuję w tej perfumerii internetowej odlewki perfum, dla mnie to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie, bo w dobrej cenie kupuję oryginalne perfumy i co jakiś czas mogę sobie zmieniać zapach, a nie jestem zmuszona używać jednego i tego samego każdego dnia przez dłuższy czas. Te odlewki to jest naprawdę super rozwiązanie, polecam spróbować.
Awatar użytkownika
Mirosz_82
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2022, 8:58

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mirosz_82 »

Powiem z doświadczenia, że jeśli szukacie dobrych jakościowo, oryginalnych perfum, to koniecznie zajrzyjcie do tej perfumerii internetowej. Mają spory wybór i przystępne ceny. Kupiłam u nich takie perfumy damskie, których nie mogłam już od dłuższego czasu znaleźć nigdzie indziej. A dodatkowo, znalazłam je w tym sklepie w przystępnej cenie, wielki pozytyw.
Awatar użytkownika
marin-91
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2022, 10:47

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: marin-91 »

A ja przy okazji ostatnich zakupów zamówiłam sobie też piękne ozdoby do włosów na swój ślub, konkretnie na wieczór panieński, ale też do fryzury na poprawiny :) Jeśli chodzi o perfumy, to zamówiłam standardowe, te, których używam od lat i które bardzo lubię, ale mniejszy flakon zamówiłam sobie na dzień ślubu. Bardzo dobry pomysł, bo mam nadzieję, że ten konkretny zapach będzie mi się kojarzył z tym ważnym dniem.
Awatar użytkownika
Mauryca
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2022, 14:17

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mauryca »

Jeśli planujecie kupować w najbliższym czasie jakiekolwiek perfumy, to zdecydowanie ta perfumeria jest najlepszym wyborem. Sama ostatnio zamówiłam u nich oryginalne perfumy dla mnie oraz dla mojego męża. Mamy nasze ulubione zapachy, na pewno będą nam służyć przez dłuższy czas, a naprawdę sporo udało się zaoszczędzić, porównując z cenami w klasycznych perfumeriach.
Awatar użytkownika
Gwidona_99
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2022, 8:42

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Gwidona_99 »

Potwierdzam, ja też od jakiegoś czasu kupuję swoje perfumy tylko w tej perfumerii. Mam kilka ulubionych zapachów i nie wyobrażam sobie, żeby któregoś z nich miało zabraknąć. Ale generalnie ja bardzo lubię testować różne zapachy perfum, więc nie ukrywam, że kupuję ich sporo. To jest naprawdę godna polecenia perfumeria online, mają spory wybór zapachów.
Awatar użytkownika
Ofelia_63
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2022, 1:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ofelia_63 »

Też bardzo lubię tę perfumerię, wybór mają naprawdę spory. I co ważne, mają takie perfumy, które często trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Ja ostatnio kupuję u nich testery perfum damskie. I jestem bardzo zadowolona bo tak naprawdę w świetnej cenie, mam pełnowartościowy produkt. Pachnie dokładnie tak samo, a mi udaje się zaoszczędzić przyzwoitą kwitę.

zmiana adresu w norwegii
Awatar użytkownika
rebeka
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2022, 3:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: rebeka »

Zgadzam się, że perfumeria Kalaaps jest godna polecenia. Sama nie kupuję już perfum, ale i niektórych kosmetyków od jakiegoś czasu już nigdzie indziej. Ostatnio zamówiłam sobie odlewki perfum, nie wiem czy kiedykolwiek mielibyście okazję takiego rodzaju perfum używać? Moim zdaniem zdecydowanie wart uwagi, sporo taniej mogłam przetestować nowy zapach.
Awatar użytkownika
Wanessa1978
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2022, 14:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wanessa1978 »

Mamy okres wakacyjny, więc ja polecam wam zajrzeć do nich też po fajne podróżne fiolki na perfumy. Ja kupiłam sobie trzy, przelałam swoje ulubione perfumy, dwa zapachy na dzień - takie lżejsze, sportowe, ale też jeden na ewentualnie wieczorne wyjście. Bardzo jestem zadowolona, bo mogłam wziąć taką ilość perfum, jakiej faktycznie potrzebowałam, nic ponad to.
Awatar użytkownika
Oksana_85
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2022, 14:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Oksana_85 »

No właśnie te odlewki perfum, o których ktoś z Was wyżej wspomniał, bardzo fajnie się sprawdzają. Ja miałam dzięki temu okazję przetestować perfumy unisex korciło mnie, żeby takie przetestować, a nie bardzo usmiechało mi się kupować pełnowartościowe opakowanie, nie widziałam po prostu czy ma to większy sens. A tutaj kupiłam mniejszą ilość, w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Ilona1968
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2022, 2:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ilona1968 »

To ja napiszę krótko, bo nie widzę powodu, dla którego miałabym się rozpisywać, skoro moja opinia, podobnie jak większość - jeśli nie wszystkie powyższe opinie, jest również naprawdę bardzo pozytywna. Lubię kupować u nich perfumy, mają oryginalne i w dobrej cenie. Więc jeśli szukacie dobrej perfumerii, to tylko perfumeria online https://kalaaps.pl :)
Awatar użytkownika
Floriana-71
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2022, 0:29

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Floriana-71 »

No właśnie ja tak sobie myślę, że jeśli ktoś z Was kupi u nich chociaż raz swoje perfumy, to raczej nie będzie miał powodu, żeby chcieć kupować je w innej perfumerii. Ja przyznaję, że bardzo długo kupowałam stacjonarnie. A później porównałam sobie ceny właśnie z perfumerią Kalaaps. Ceny, za oryginalne perfumy, te same których używam, zdecydowanie niższe.
Awatar użytkownika
Aniela1997
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2022, 9:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Aniela1997 »

Ja ostatnio kupowałam prezenty dla najbliższych. Akurat tak się złożyło, że sporo osób z mojej rodziny, moich bliskich miało swoje święta, jeśli nie urodziny, to imieniny. A ja wychodzę z założenia, że perfumy są zawsze dobrym pomysłem. Mają naprawdę fajną ofertę, jeśli chodzi o perfumy męskie. kupiłam dla brata zapach, którego kiedyś używał, zadowolony.
Awatar użytkownika
Donata-65
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2022, 0:48

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Donata-65 »

Też kupuję u nich perfumy na prezent. Dla siebie zresztą również, ale akurat dla siebie zazwyczaj kupuję testery damskie. Naprawdę moim zdaniem bardzo fajna opcja, bo można sporo oszczędzić, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach - no chyba sami przyznajcie, że ceny tak bardzo poszły do góry, że każda oszczędność się przydaje, naprawdę :)
Awatar użytkownika
bogdana87
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2022, 23:56

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: bogdana87 »

Wiecie co mnie przekonuje do tej właśnie perfumerii? Fakt, że mają naprawdę oryginalne perfumy i co do tego naprawdę możecie być pewni, bez dwóch zdań. Ale mają też czasem takie "perełki", których naprawdę próżno szukać gdziekolwiek indziej. Ja jestem ich wierną klientką już od dłuższego czasu https://kalaaps.pl a bardzo lubię perfumy, więc wiem co mówię.
Awatar użytkownika
beat_78
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2022, 7:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: beat_78 »

Bardzo polecam. Jeśli ktoś z Was szuka naprawdę dobrej perfumerii, której możecie być pewni, to ta na pewno, w stu procentach właśnie taka jest. Ja odkryłam ich przypadkowo, właśnie szukając perfum, które nie są zbyt popularne, myślałam nawet, że zostały wycofane, a okazało się, że w tej perfumerii są dostępne. Jeśli chcecie kupić perfumy online, to polecam.
Awatar użytkownika
Tęgomir_77
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2022, 14:02

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tęgomir_77 »

Ja również polecam, kupiłem ostatnio dla swojej drugiej połówki jej ulubione perfumy w prezencie urodzinowym. Cena była naprawdę zachęcająca, korzystna w porównaniu z innymi perfumeriami, a jestem przekonany, że perfumy są oryginalne w stu procentach. Konkretnie chodzi o zapach Chanel Coco Mademoiselle, ja też naprawdę bardzo je lubię. Polecam. :-)
Awatar użytkownika
iwona97
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2022, 7:59

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: iwona97 »

Warto dodać, że w ich ofercie są nie tylko perfumy, ale też kosmetyki. Ja nie jestem wielką fanką kosmetyków kolorowych, ale obowiązkowo na co dzień używam tuszu do rzęs i znalazłam idealny dla mnie właśnie w perfumerii Kalaaps. Bardzo dobre ceny mają i do tego ogromny wybór. Polecam Wam nie tylko tusz do rzęs z tej perfumerii, cały asortyment jest godny uwagi.
Awatar użytkownika
jonatan64
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2022, 12:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: jonatan64 »

Jakiś czas temu właśnie w tej perfumerii po raz pierwszy kupiłam perfumy unisex byłam naprawdę bardzo ciekawa jak się sprawdzają, jak pachną I wiecie co się okazało? Że bardzo fajnie takie perfumy się u mnie sprawdzają, jestem w szoku:) Polecam Wam spróbować, jeśli się zastanawiacie, bo są naprawdę bardzo oryginalne, a w tej perfumerii, w dobrej cenie
Awatar użytkownika
Wiktor
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2022, 10:38

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wiktor »

Polecam, zresztą, jak wszyscy inni wcześniej. Nie ma się do czego przyczepić, jeśli chodzi o tę perfumerię. Naprawdę, mają spory wybór, przystępne ceny. Perfumy zawsze przychodzą zapakowane odpowiednio, są zabezpieczone przed jakimiś uszkodzeniami. Kupuję u nich zazwyczaj perfumy jako prezenty z okazji różnych okazji dla moich najbliższych, polecam https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Sarita
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2022, 9:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Sarita »

A mieliście okazję kiedyś kupować odlewki perfum? Jeśli nie, to ja z czystym sumieniem polecam Wam taką opcję, jeśli macie ochotę przetestować jakieś zapachy, konkretne perfumy. Zawsze to lepiej sprawdzić, jak zapach będzie współgrał z naszą skórą itp. A w Perfumerii Kalaaps macie właśnie taką możliwość. Ja korzystam regularnie, bardzo lubię poznawać nowe zapachy:)
Awatar użytkownika
Tessa74
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2022, 20:20

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tessa74 »

Lubię tę perfumerię. Wprawdzie nie kupuję często, bo zazwyczaj jest to około dwa razy w roku, natomiast jeśli już potrzebuję kupić perfumy, to właśnie w Kalaaps, bo mam pewność, że są to perfumy oryginalne. Ostatnio odkryłam, że mają w ofercie też fiolki podróżne i jest to rewelacyjna opcja, jeśli często podrózujecie. Oszczędność miejsca. Bardzo jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Oriana-93
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2022, 3:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Oriana-93 »

A ja odkryłam tę perfumerię internetową dopiero niedawno, czego naprawdę bardzo żałuję - bo okazało się, że u nich te perfumy, których używam na co dzień, są sporo tańsze niż w perfumeriach stacjonarnych, w których kupowałam do tej pory. Od razu zamówiłam i zdecydowanie ta perfumeria online zyskała stałą i zapewne wierną klientkę. Polecam Wam ich :)
Awatar użytkownika
Janina
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2022, 0:34

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Janina »

Moja opinia tak naprawdę niewiele już do tej dyskusji tutaj wniesie, dlatego, że ja również jestem naprawdę bardzo zadowolona z zakupów u nich i jeśli planujecie zakup perfum, a chcecie, żeby były to oryginalne perfumy, to kupując w https://kalaaps.pl naprawdę możecie mieć taką pewność. Perfumeria godna zaufania, spory wybór, ceny też są moim zdaniem ok
Awatar użytkownika
Dżesika
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2022, 4:41

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Dżesika »

Co ja mogę dopisać do tych wszystkich opinii tutaj. Uważam, że perfumeria Kalaaps jest bardzo dobrym miejsce, sklepem, drogerią, jeśli ktoś z Was planuje w najbliższym czasie zakup perfum. Naprawdę kupując u nich możecie być przekonani, że płacicie u nich za perfumy oryginalne. A ceny są naprawdę przystępne, konkurencyjne w porównaniu z innymi sklepami.
Awatar użytkownika
Zygmunta1986
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2022, 18:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Zygmunta1986 »

Zgadzam się. I powiem Wam, że kupujemy już od dawna u nich perfumy, zarówno dla mnie, jak i męskie perfumy dla męża. Mamy kilka swoich ulubionych zapachów, po które sięgamy najczęściej, znamy się na nich i wiemy, że naprawdę są oryginalne. Przesyłki zawsze zabezpieczone są w stu procentach, nie ma obaw, że perfumy się rozbij po drodze. Naprawdę. :)
Awatar użytkownika
Matylda98
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2022, 8:59

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Matylda98 »

A ja przyznaję, że nie znałam wcześniej tej perfumerii. I prawda jest taka, że gdyby nie rozmowa w pracy na temat naszych ulubionych zapachów perfum, to nie dowiedziałabym się od koleżanki, że to jest perfumeria, do której faktycznie warto zajrzeć. I przyznaję, że moje ulubione perfumy damskie kupiłam u nich taniej, moim zdaniem sporo taniej, bo 40zł :)
Awatar użytkownika
Alojza1990
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2022, 16:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Alojza1990 »

Moje ulubione perfumy to Carolina Herrera Good Girl używam ich od naprawdę długiego czasu i nie wydaje mi się, że ten zapach miałby mi się kiedykolwiek znudzić. Naprawdę są najlepsze, bardzo kobiece, ciepłe, a do tego pachną naprawdę długo. Zdecydowanie jest to mój zapach. I faktycznie, od jakiegoś czasu kupuję perfumy tylko w tej perfumerii. Dobre ceny.
Awatar użytkownika
Emil_76
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2022, 12:46

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Emil_76 »

Moim zdaniem najlepsza perfumeria online. Nie tylko ze względu na ceny, ale wiadomo, że większość z nas zwraca na to uwagę (i to nie tylko w ostatnim czasie, ceny zawsze miały znaczenie) ale perfumeria Kalaaps może się pochwalić również bardzo dobrym asortymentem - bardzo duży wybór perfum, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. polecam Wam z czystym sumieniem.

marketing online wikipedia
Awatar użytkownika
Izajasz
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2022, 0:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Izajasz »

Również z pełnym przekonaniem polecam Wam perfumerię Kalaaps https://kalaaps.pl na pewno znacie stronę, ale zostawiam Wam, gdybyście się zastanawiali, gdzie warto kupic perfumy. Sam zamierzam kupić u nich większość prezentów dla moich bliskich, bo wielkimi krokami zbliża się przecież grudzień, a wraz z nim święta, więc najwyższy czas na kupowanie prezentów :)
Awatar użytkownika
leoncja85
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2022, 10:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: leoncja85 »

To, co jest rewelacyjne w tej konkretnej perfumerii to fakt, że można kupić u nich odlewki perfum dla mnie to jest naprawdę ogromny plus, z tego względu, że zawsze można sobie przetestować na własnym ciele konkretny zapach, zanim kupi się pełnowartościowe opakowanie. Polecam Wam takie rozwiązanie, jeśli akurat szukacie perfum odpowiednich dla siebie.
Awatar użytkownika
Cecylia-74
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2022, 3:42

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Cecylia-74 »

Perfumeria, o której tutaj rozmawiamy jest godna polecenia, naprawdę uważam, że jeśli planujecie zakup perfum, to jest to najlepszy adres. Z kilku względów. Na pewno dlatego, że perfumy, które u nich kupicie, są oryginalne, a przy tym wybór jest duży i ceny przystępne. Ale wszyscy inni już wcześniej właśnie o tym pisali, że jeśli kupować perfumy, to właśnie w https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Derwit-86
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2022, 13:16

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Derwit-86 »

Perfumy kupuję u nich od dawna. I zawsze, do kazego zamówienia dodatkowo zamawiam sobie próbki perfum które chcę sprawdzić, przetestować na sobie. często zdarza się, że znajduję takie, o których z opisu nie pomyślałabym nawet, że mogłyby mi się spodobać, a tutaj niespodzianka :) Ogólnie, perfumeria jest świetna, bardzo lubię robić u nich zakupy, Wam też polecam.
Awatar użytkownika
Teodora_97
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2022, 9:35

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Teodora_97 »

Widzę, że ktoś z Was wyżej wspomniał już o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, a więc zbliża się również czas robienia prezentów dla swoich najbliższych. Ja mam pomysł, planuję kupić całej mojej rodzinie właśnie perfumy, a okazało się, że ta perfumeria ma w swojej ofercie również zestawy perfum, prezentowe. Ładnie zapakowane, nadające się na prezent :)
Awatar użytkownika
józef_73
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2022, 1:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: józef_73 »

Wiecie co, ja Wam powiem tak, mam już przecież swoje lata i niejednokrotnie robiłem zakupy, w tym również zakupy - czy to stacjonarnie czy przez internet. Bywało różnie, czasem były to zakupy udane, a czasem nieco mniej. Ale powiem Wam, że jeśli chodzi o perfumy, to właśnie w https://kalaaps.pl wszystko jest zawsze na najlepszym poziomie. Jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
milena-86
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2022, 5:56

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: milena-86 »

Też tak uważam, zakupy w tej perfumerii internetowej to jest faktycznie czysta przyjemność :) Z różnych powodów, a podstawowym z nich są na pewno konkurencyjne ceny. Zawsze w pierwszej kolejności warto zajrzeć właśnie do Kalaaps, jeśli szukacie perfum, bo może się okazać, że ta perfumeria internetowa jest po prostu najtańsza. Ale mają tez duzy wybór.
Awatar użytkownika
martyna_66
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2022, 9:28

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: martyna_66 »

Polecam, naprawdę bardzo serdecznie polecam Wam tę perfumerię internetową i sama bardzo żałuję, że nie trafiłam do nich wcześniej, bo okazało się, że mogłam kupować moje oryginalne perfumy zdecydowanie taniej, naprawdę sporo mogłam zaoszczędzić i przeznaczyć te pieniądze na inne przyjemności. Na przykład torebki, które lubię kupować tak samo jak perfumy ;)
Awatar użytkownika
Jana98
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2022, 1:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Jana98 »

Nie wiem czy ja powinnam tutaj coś jeszcze dodawać, bo tak naprawdę nie jestem w stanie napisać nic odkrywczego, a na pewno nic, co zmieniałoby opinię na temat tej perfumerii. Bo ja akurat jestem ich stałą klientką i to juz od dłuższego czasu. Mają te perfumy, których używam od lat i które trudno było znaleźć gdzieś indziej, a u nich zawsze są. w dobrej cenie :)
Awatar użytkownika
faustyn
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2022, 18:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: faustyn »

Również polecam. Jakoś tak się ostatnio złożyło, że pokończyły mi się wszystkie moje ulubione perfumy. A jest tak, że od lat właściwie używam już tylko trzech zapachów. No może w sumie pięciu, ale zmieniam je w zalezności od pory roku. Zimą wiadomo, stawiam raczej na nieco mocniejsze, cięższe perfumy, natomiast jednak moje ulubione to są raczej lekkie kwiatowe perfumy :)
Awatar użytkownika
Daniela63
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2022, 16:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Daniela63 »

Mają naprawdę bardzo bogaty, chociaż może powinnam napisać, że mają po prostu ciekawy asortyment. Bo często można u nich znaleźć te perfumy, których nie ma nigdzie indziej. Ja na przykład po raz pierwszy w zyciu, właśnie w tej perfumerii kupiłam sobie perfumy uniseks i okazało się, że naprawdę bardzo mi odpowiadają. Będę kupować je regularnie, bo mają dobrą cenę.
Awatar użytkownika
kazimierz71
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2022, 0:35

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: kazimierz71 »

Lubię tę perfumerię i na pewno będę u nich kupować swoje perfumy, bo ceny w porównaniu nie tylko z perfumeriami czy drogeriami stacjonarnymi, ale również porównując ze sklepami internetowymi. A że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, to wiadomo, gdzie kupię prezenty. Bo mają w ofercie również zestawy perfum, idealne na prezent pod choinkę.
Awatar użytkownika
Rufua
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2022, 13:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Rufua »

Najlepsza perfumeria. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. I powiem Wam nawet więcej, nie skupiajcie się u nich tylko na perfumach, bo może się okazać, że kosmetyki, których używacie też są u nich w dobrej cenie. Ja na przykład kupiła swoje ulubione serum Estee Lauder serum - Advanced Night Repair i to aż sto złotych taniej niż w innych sklepach :)
Awatar użytkownika
Waclaw_98
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2022, 8:32

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Waclaw_98 »

Mi bardzo odpowiada to, że można u nich kupić odlewki perfum. Z kliku powodów uważam, że jest to genialne rozwiązanie. Przede wszystkim, można kupić sobie mniejsze opakowanie, kiedy ma się zwyczajnie mniej pieniędzy nie trzeba wydawać od razu pieniędzy na pełnowartościowe opakowanie. Ale druga sprawa, można sobie też przetestować konkretny zapach na własnej skórze.
Awatar użytkownika
róża-93
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2022, 0:57

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: róża-93 »

Akurat dzisiaj odebrałam ponownie paczkę z moim zamówieniem z tej perfumerii. I jak zawsze ponownie pełne zadowolenie. A zamówiłam kilka produktów, perfumy dla mnie, bo akurat mi się kończą. W dobrej cenie zamówiłam również męskie perfumy dla mojego męża, jako prezent gwiazdkowy. No i dla siebie, zaszalałam, serum przeciwzmarszczkowe. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona.
Awatar użytkownika
pamela82
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2022, 22:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: pamela82 »

Super! Naprawdę bardzo Wam polecam tę perfumerię. Żałuję, że nie miałam wcześniej pojęcia o jej istnieniu, czego naprawdę bardzo żałuję, dlatego, że wybór perfum, ale też ich ceny! Są naprawdę bardzo konkurencyjne. To, co mogę powiedzieć, to fakt, że jest to perfumeria, która na pewno będzie w tym momencie moim pierwszym wyborem. Polecam https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Aleks66
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2022, 14:30

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Aleks66 »

A ja zamówiłem u nich wszystkie prezenty świąteczne. Tak naprawdę, na początku nie planowałem tak robić, ale jak zobaczyłem, że mają ogromny wybór kosmetyków, bo nie tylko samych perfum, to wiedziałem, że mogę zamówić prezenty dla całej rodziny. Wszyscy byli naprawdę zadowoleni, prezenty były zadowolone, zestawy kosmetyków bardzo się podobały. Super.
Awatar użytkownika
Natasza75
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2022, 6:59

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Natasza75 »

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Bo wielkim ich plusem jest to, że nie mają tylko perfum takich bardzo popularnych takich, które znajdą sie w każdej perfumerii, ale są też bardzo oryginalne, niespotykane zapachy. I ja często z tego korzystam. Uważam, że naprawdę ich perfumy damskie są warte każdej wydanej złotówki. No i macie pewność ich oryginalności.
Awatar użytkownika
rachela
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2022, 10:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: rachela »

Jak tak przeglądam sobie tutaj te opinie, to w sumie sama już nie wiem, co jeszcze mogłabym do nich dodać. No po prostu to jest bardzo dobra perfumeria online. I właściwie to powinno wystarczyć za opinię. Ale dodam jeszcze, że poza tym, że mają oryginalne perfumy w dobrej cenie, to też bardzo szybko wysyłają zamówienie, ja sobie to bardzo chwalę, że nie trzeba długo czekać.
Awatar użytkownika
Minerwa1999
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2022, 19:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Minerwa1999 »

Bardzo chwalę sobie zakupy perfum u nich. Spodobała mi się taka opcja jak odlewki perfum, dlatego, że za każdym razem, kiedy zamawiam swoje ulubione perfumy, w pełnowartościowym flakonie, dodatkowo zamawiam sobie właśnie takie odlewki, żeby przetestować sobie zapach. I bardzo jestem zadowolona. Odkryłam dzięki temu kilka pięknych zapachów. nieznanych mi wcześniej.
Awatar użytkownika
Idzi80
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2022, 16:48

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Idzi80 »

No właśnie widzę, że ktoś z Was wyżej wspomniał o odlewkach perfum. Powiem Wam, że ja właśnie dzięki nim odkryłam przepiękne perfumy unisex, na które wcześniej zapewne nawet nie zwróciłabym uwagi! No naprawdę okazało się, że ten zapach jest dla mnie bardzo odpowiedni, świeży, a do tego bardzo trwały. Jestem pod wrażeniem, polecam Wam tej opcji spróbować.

tzami
Awatar użytkownika
Marcin-70
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2022, 3:34

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Marcin-70 »

Ja nie zamawiam perfum często, bo jakoś tak nie zużywam ich też może jakoś dużo, ale dwa, trzy flakony w roku zdarza mi się kupować. No i od jakiegoś czasu już wiem, że jak planuję zakup perfum, to pierwsze kroki zawsze warto skierować właśnie do https://kalaaps.pl dobrej jakości, oryginalne perfumy, a dodatkowo, w naprawdę konkurencyjnych cenach. Polecam.
Awatar użytkownika
pelagia_98
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2022, 15:41

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: pelagia_98 »

Jeśli kupuję perfumy dla siebie, to często stawiam na testery perfum damskie z takiego powodu, że właściwie dostaję pełnowartościowy produkt w rewelacyjnej cenie. No może zdarza się, że perfumy są bez opakowania, albo w zastępczym opakowaniu tekturowym, bo ale przecież pudełko i tak się wyrzuca, w zaoszczędzone pieniądze zostają w kieszeni. Prawda?
Awatar użytkownika
symplicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2022, 23:29

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: symplicjusz »

Bardzo dobrze sprawdzają się u mnie te podróżne fiolki na perfumy. A powiem Wam, że nie towarzyszą mi tylko w czasie podróży, mam je właściwie w każdej torebce, dzięki temu zawsze mogę się odświeżyć, zawsze mam ulubiony zapach pod ręką. No i takie fiolki właśnie też zamówiłam przy okazji kupowania perfum w perfumerii Kalaaps. Polecam Wam je sprawdzić.
Awatar użytkownika
dominik-74
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2022, 0:22

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: dominik-74 »

Sprawdziłem sobie ceny w różnych miejscach, różnych sklepach i powiem Wam, że zestawy perfum w Kalaaps wychodziły zdecydowanie taniej. Fajnie, bo udało się naprawdę w rozsądnych kwotach zmieścić jeśli chodzi o zakup prezentów świątecznych, no i sobie również zrobiłem całkiem fajny prezent dzięki temu. Jestem zadowolony, na pewno wrócę do zakupów u nich.
Awatar użytkownika
Szymona
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2022, 0:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Szymona »

Naprawdę bardzo polecam Wam perfumerię internetową Kalaaps https://kalaaps.pl wiem, czym możecie się stresować, bo sama też bałam się zamawiać perfum z internetu, ale przekonałam się i nie żałuję. Kupując perfumy z Kalaaps macie pewność, że kupujecie w stu procentach oryginalne perfumy, a pewnie tym się najbardziej stresujecie. Mają dobre ceny. Polecam.
Awatar użytkownika
Lucjana_63
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2022, 15:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lucjana_63 »

Mają świetne ceny, mnie właśnie one przekonały do zakupów perfum u nich. Jestem bardzo zadowolona, oryginalne perfumy damskie kupuję tylko u nich. Co ważne, często zdarza się, że znajdą się u nich perfumy, których nie znajdziecie nigdzie indziej - niespotykane. Świetna drogeria, zawsze bardzo dobrze zabezpieczają swoje paczki, nic się nie dzieje z flakonami.
Awatar użytkownika
rozwita-79
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2022, 7:32

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: rozwita-79 »

Bardzo polecam! Powiem Wam tak, dla mnie hitem okazały się odlewki perfum, które znalazłam w tej perfumerii. Przyznaję, że nie miałam pojęcia, że jest możliwość zamówienia takiego produkt jak odlewki, a dzięki temu naprawdę można poznać konkretny zapach, zanim zdecydujemy się na wybór pełnowartościowego opakowania. Super, polecam Wam taką metodę. :)
Awatar użytkownika
radosław-68
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2023, 9:06

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: radosław-68 »

Nie wiem czy jest sens, żebym cokolwiek tutaj jeszcze dodawał, bo ja również jestem zadowolonym klientem tej konkretnej perfumerii. A dodam, że konkurencja jest dość spora, więc naprawdę muszą robić świetną robotę. Odlewki perfum to naprawdę jest dobra opcja, ale mnie przekonuje wybór perfum u nich a dodatkowo bardzo przystępne - konkurencyjne - ceny
Awatar użytkownika
nadia_85
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2022, 23:35

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: nadia_85 »

Dla mnie to naprawdę ważne, żeby perfumy, które kupuję są oryginalne. A to prawda, że kupując je w perfumerii Kalaaps mamy taką pewność, kupowałam u nich już niejednokrotnie i nigdy się nie zwiodłam. Zawsze dobrej jakości perfumy, świetne ceny. No i faktycznie, jeśli chcecie kupić oryginalne perfumy damskie, polecam Wam perfumerię internetową Kalaaps

kremacja tarnów
Awatar użytkownika
Eliasz-74
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2022, 10:29

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Eliasz-74 »

Może nie kupuję perfum zbyt często, ale jednak dwa, trzy flakony w roku kupuję i nie ukrywam, że bardzo to lubię. Zawsze lubię mieć kilka flakoników na mojej toaletce. To jest produkt, na którym nie lubię oszczędzać, chociaż nie ukrywam, że zawsze staram się znaleźć najlepszą cenowo okazję, pod warunkiem, że perfumy są oryginalne. I dlatego kupuję w Kalaaps.
Awatar użytkownika
Prokop65
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2022, 13:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Prokop65 »

Zastanawiacie się nad tym czy warto kupić perfumy właśnie z perfumerii internetowej Kalaaps? Ja powiem Wam krótko - naprawdę lepszego miejsca na zakup perfum nie znajdziecie. Tak jak nie raz zostało już tutaj wspomniane, że mają oryginalne perfumy, polecam Wam zakupy u nich. Ja zamawiam czasem testery perfum, to jest jednak spora oszczędność, polecam.
Awatar użytkownika
Makryn
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2022, 9:45

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Makryn »

Też zdarza mi się kupować testery perfum damskie i robię to zawsze właśnie w tej perfumerii internetowej. Przecież to jest pełnowartościowy produkt, często tylko nie posiada oryginalnego kartonika, ale przecież jeśli nie kupuję perfum w prezencie, tylko do własnego użytku, to dla mnie nie jest to żaden problem. Polecam Wam tę perfumerię z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
jadwiga
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2022, 16:34

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: jadwiga »

Zdecydowanie moim ulubionym zapachem są perfumy Chanel Coco Mademoiselle i kupuję je właśnie w Kalaaps. Nie da się ukryć, że nie jest to niedrogi zapach, ale powiem Wam, że naprawdę moim zdaniem, wart jest każdej złotówki, a akurat jeśli chodzi o ceny w tej perfumerii, to są bardzo konkurencyjne. Dawno nie znalazłam nigdzie taniej tych perfum. :-))

dobry telewizor z internetem
Awatar użytkownika
Strzezymira92
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Strzezymira92 »

Mieliście okazję korzystać kiedyś z perfum unisex? Używaliście takich zapachów? Zastanawiam się czy nie zamówić takich przy okazji kolejnych zakupów w Kalaaps. Zbliżają się urodziny mojej przyjaciółki i wypatrzyłam w tej perfumerii dla niej zestaw perfum, który zamierzam kupić w prezencie, to może przy okazji zamówiłabym właśnie też coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Starwit_76
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2022, 0:38

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Starwit_76 »

Zgadzam się z tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tej perfumerii online. Ja miałam obawy przed zakupami w perfumerii, której właściwie nie znałam, a okazało się, że naprawdę było warto, dlatego, że w tak dobrej cenie nigdzie indzie nie znajdę oryginalnych perfum. Bardzo serdecznie polecam Wam https://kalaaps.pl naprawdę mają dobre perfumy.
Awatar użytkownika
olgierd-62
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2022, 19:00

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: olgierd-62 »

No fajnie, że w ich ofercie są nie tylko perfumy, dlatego, że często można przy jednym zamówieniu, a przy tym też oszczędzając przecież na przesyłce - zamówić też kosmetyki. Ja na przykład znalazłem fajne prezentowe zestawy perfum, idealnie sprawdziły się jako prezenty gwiazdkowe dla moich najbliższych, wszyscy byli bardzo zadowoleni z takich prezentów.
Awatar użytkownika
Gniewosz_86
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2022, 9:49

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Gniewosz_86 »

Może nie kupuję perfum często, ale jednak raz na jakiś czas kupuję, bo lubię mieć w domu, dwa, trzy flakony moich ulubionych zapachów. No i zdecydowanie od jakiegoś czasu perfumy kupuję tylko w internetowej perfumerii Kalaaps. Powiem tak, zdecydowałam się na zakupy u nich, bo mają dobre ceny, ale mają też naprawdę duży wybór różnych zapachów perfum.
Awatar użytkownika
Beat1969
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2022, 17:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Beat1969 »

Zawsze podczas zakupów perfum dorzucam sobie do zamówienia kilka próbek, żeby przetestować nowe zapachy. A akurat jeśli chodzi o próbki perfum, to naprawdę w ofercie perfumerii internetowej Kalaaps oferta jest naprawdę bogata. Polecam wam takie rozwiązanie, jeśli podobnie jak ja, szukacie na przykład jakiegoś nowego, świeżego zapachu na okres wiosenny.
Awatar użytkownika
Cyryl_61
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2022, 15:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Cyryl_61 »

Zgadzam się z tymi opiniami, bo perfumerię Kalaaps znam i bardzo lubię, z wielu powodów i na pewno nadal będę u nich kupować perfumy, zarówno dla siebie, ale też dla najbliższych, w prezencie :) Uważam, że perfumy to zawsze bardzo dobry pomysł na prezent. A dla siebie planuję zamówić w najbliższym czasie odlewki perfum, żeby potestować inne zapachy:)
Awatar użytkownika
klaudia_71
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2023, 4:27

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: klaudia_71 »

Co tutaj dużo pisać, dobra perfumeria, z bardzo przystępnymi cenami i z bogatym asortymentem. Faktycznie, często mają takie perfumy, których próżno szukać w innych perfumeriach, zarówno internetowych, ale i stacjonarnych - jeśli szukacie jakiegoś "niszowego" zapachu, to jest duże prawdopodobieństwo, że znajdziecie je w perfumerii https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
bruno-92
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2023, 15:03

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: bruno-92 »

Dołączam do osób, które bardzo lubią zakupy w tej perfumerii. Dla mnie to bardzo wygodne, zamawiam, przesyłkę mam dostarczoną do domu - z Kalaaps zawsze odpowiednio zabezpieczone, przesyłka jest dostarczona w idealnym stanie. No a same perfumy, tak jak zostało już tutaj napisane kilkukrotnie, w bardzo dobrej, konkurencyjnej cenie. Czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
Marcjanna
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2022, 16:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Marcjanna »

Ja dzięki tej perfumerii odkryłam, jak fajną opcją są testery perfum - wcześniej bałam się takich używać, ale zaryzykowałam i faktycznie okazało się, że to są właściwie pełnowartościowe perfumy, tylko bez oryginalnego opakowania. A tak naprawdę, na własny użytek - czego chcieć więcej? Skoro lepszej ceny na pewno się nie znajdzie. Polecam Wam spróbować.
Awatar użytkownika
inga1965
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2022, 14:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: inga1965 »

Przyznaję, że trafiłem do tej perfumerii przez przypadek, poszukując prezentu walentynkowego dla mojej drugiej połowy. Wiedziałem, jakie perfumy ona lubi, wiedziałem jakie chcę kupić i po prostu szukałem takiego miejsca, w którym te konkretne perfumy będą po prostu najtaniej. Okazało się, że najlepszą cenę oferuje nie kto inny, jak właśnie perfumeria https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Oriana_82
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2023, 4:46

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Oriana_82 »

Zrobiłam dopiero pierwszy raz zakupy w tej perfumerii, ale to, co mogę powiedzieć, to fakt, że pierwsze i bardzo udane zakupy. I na pewno nie ostatnie, dlatego, że nie mam się do czego przyczepić. Zamówienie zostało bardzo szybko wysłane, faktycznie idealnie zabezpieczone opakowanie. No i przede wszystkim na sto procent moje zamówienie to są oryginalne perfumy.

figi bio
Awatar użytkownika
Zuzanna-77
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2023, 16:36

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Zuzanna-77 »

Uwielbiam dobrej jakości perfumy. Jestem taką osobą, która woli mieć ich mniej, ale naprawdę markowe, oryginalne perfumy. Zazwyczaj mam trzy flakony, ale kupuję nie więcej jak trzy razy w roku. I od jakiegoś czasu to właśnie ta perfumeria online https://kalaaps.pl jest moją ulubioną. Bardzo dobry wybór perfum, ale też ceny są przystępne. polecam Wam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Grodzisław95
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2022, 8:59

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Grodzisław95 »

Mogę Wam powiedzieć, że jest to perfumeria, w której możecie być pewni, że kupujecie perfumy markowe, bo ja jestem ich stałym klientem i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym z zakupu perfum u nich był niezadowolony. No po prostu nie ma takiej możliwości. Mają bardzo duzy wybór, nawet jeśli chodzi o perfumy męskie ja lubię takie korzenne, goryczkowe zapachy.
Awatar użytkownika
włodzisław84
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2022, 5:38

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: włodzisław84 »

Perfumy to jedno, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że warto zaglądać u nich też do innych działów, bo mają często w świetnej cenie markowe kosmetyki. Ja już nie jeden raz kupiłam u nich dla siebie na przykład markowy tusz do rzęs, w bardzo dobrej cenie. Tak niskiej, jakiej próżno szukać w innych miejscach. A tutaj na pewno jest oryginalny. Polecam.
Awatar użytkownika
hugon-80
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2022, 10:44

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: hugon-80 »

Bardzo lubię robić zakupy w tej perfumerii. Dla mnie perfumy zawsze są taką nagrodą, takim prezentem najczęściej od siebie dla siebie ;) na przykład po trudnym męczącym miesiącu w pracy :) Więc zdarza się, że kupuję kilka flakonów w roku, ale ja to lubię, lubię poznawać nowe zapachy. Jednak zawsze wracam do klasyki, lubię od dawna chanel chance na pewno znacie :)
Awatar użytkownika
godehard90
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2023, 4:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: godehard90 »

Nie wiem czy też tak macie, ale w moim przypadku perfumy mają też funkcję terapeutyczną. Ja po prostu bardzo lubię zapachy i działają na moje zmysły szczególnie. Często nie kupuję pełnowartościowych opakowań, bo lubię mieć dużo różnych zapachów, w zależności od nastroju. W Kalaaps mają na przykład możliwość odlewki perfum, polecam, bardzo fajna opcja.
Awatar użytkownika
Natan1976
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2022, 9:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Natan1976 »

Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej perfumerii. Wcześniej kupowałam perfumy zazwyczaj stacjonarnie, a wiecie jak to jest, ceny w takich miejscach jednak są zdecydowanie wyższe. Online mozna znaleźć perfumy taniej, jednak też nie wszystkie miejsca są godne uwagi, nie wszędzie mamy pewność zakupu perfum oryginalnych. A w https://kalaaps.pl mamy ją:)
Awatar użytkownika
Hieronim
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2022, 12:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hieronim »

A ja zaczęłam ostatnio kupować testery perfum damskich. Przecież skoro nie kupuję perfum w prezencie, tylko dla siebie, do własnego użytku, to tak naprawdę dla mnie nie ma różnicy. Że nie ma ładnego pudełka? A co mnie to interesuje, pudełko i tak zawsze dość szybko lądowało w śmieciach. A w tej perfumerii mają duzy wybór, jeśli chodzi o testery. zerknijcie.
Awatar użytkownika
dilara
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2023, 6:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: dilara »

Naprawdę jest to perfumeria godna polecenia. I jeśli ktoś z Was ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości po takich ilości pozytywów wyżej, no to ja też dopiszę swoją opinię. Kupuję u nich perfumy od jakiegoś czasu. I to nie tylko dla siebie, ale też na przykład prezenty gwiazdkowe dla całej rodziny. W tym okresie mają też często fajne zestawy perfum. W dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Przemysl_73
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2022, 18:21

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Przemysl_73 »

Co myślicie na temat perfum unisex? Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie spróbować takiego zapachu, no jest to kuszące. Nigdy nie miałem okazji nawet wąchać takich perfum, a przynamniej tak mi się zdaje, że nie miałem takiej okazji. Muszę zerknąć do kalaaps, czy jest możliwość zamówienia próbki, albo może odlewki perfum z zapachem unisex. Ciekawe:)

byrna
Awatar użytkownika
Wahid
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2023, 14:46

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wahid »

Ogromnie jestem zadowolona, a może powinnam napisać raczej, że przeszczęśliwa, że tak naprawdę zupełnie przez przypadek trafiłam do tej perfumerii! Dlaczego? Otóż już spieszę z odpowiedzią. Znalazłam u nich perfumy damskie, których szukałam od bardzo dawna i nie było ich nigdzie indziej. Okazało się, że są w ofercie tej perfumerii internetowej. Super.
Awatar użytkownika
norma
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2023, 10:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: norma »

Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu jest to mój ulubiony sklep jeśli chodzi o kupowanie perfum. Czyli bardziej powinnam napisać, że jest to perfumeria online wybór perfum u nich jest naprawdę duży, a dodatkowo - moim zdaniem ceny tak dobre, jakich nie znajdzie się nigdzie indziej. No ja nie mam zastrzeżeń i naprawdę polecam Wam z czystym sumieniem tę perfumerię.

konopie leczą raka
Awatar użytkownika
Joachima1993
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2022, 7:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Joachima1993 »

Ostatnio zamówiłam sobie u nich nowe perfumy, bo akurat chciałam przetestować ten zapach i coś zmienić jeśli chodzi o perfumy, dlatego, że właściwie od lat używałam jednych i tych samych. Polowałam konkretnie na perfumy Prada Paradoxe i powiem Wam, że był to strzał w dziesiątkę. Przepiękny zapach, a dodatkowo, w Kalaaps udało się kupić te perfumy w super cenie.
Awatar użytkownika
amelia1962
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2023, 14:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: amelia1962 »

Bardzo odpowiada mi opcja, która jest dostępna u nich czyli odlewki perfum. Nie spotkałam się z tym nigdzie indziej i muszę powiedzieć, że cieszę się, że ta perfumeria wpadła na taki pomysł. Można kupić sobie mniejszą ilość perfum, jeśli na przykład finanse nie pozwalają w tym momencie na to, żeby kupić sobie pełnowartościowe, duże opakowanie. Super.
Awatar użytkownika
Sykstus1974
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2023, 22:59

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Sykstus1974 »

Jakiś czas temu przy okazji zakupu perfum zamówiłem sobie również kilka mini produktów, czyli próbki perfum super, że jest taka możliwość, że można kupić takie mini opakowania i sprawdzić różne zapachy. A poza tym, że można kupić próbki, często dostaje się je również w prezencie do zamówienia. Moim zdaniem zakupy w tej perfumerii to naprawdę bardzo duża przyjemność
Awatar użytkownika
witosława62
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2023, 9:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: witosława62 »

No dla mnie sam zakup perfum jest dużą przyjemnością. Jestem wielką fanką zapachów i dlatego uwielbiam kupować perfumy, myślę, że spokojnie można powiedzieć, że jestem od perfum uzależniona. Jakoś zawsze jest tak, że posiadam kilkanaście flakonów perfum, których używam regularnie. Każdego dnia mogę pachnieć inaczej:) Polecam, świetna perfumeria internetowa.
Awatar użytkownika
dargomira71
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2022, 7:34

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: dargomira71 »

Faktycznie kupując perfumy w tej konkretniej perfumerii internetowej macie pewność, że są to perfumy oryginalne niezależnie od tego, czy mówimy tutaj na temat perfum damskich czy męskich. Faktycznie perfumeria ma naprawdę bardzo bogaty asortyment, więc jak już zostało wcześniej napisane: jest w czym wybierać, bez obaw :) Polecam zajrzeć w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
Apollo92
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2023, 20:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Apollo92 »

Bardzo dobre ceny, wiadomo, że w dzisiejszych czasach każdy z nas zwraca na to uwagę. Każdy z nas, jeśli tylko ma możliwość chce kupić coś nieco taniej. Ja swoje ulubione perfumy, których uzywam od lat, a konkretnie są to perfumy Yves Saint Laurent Black Opium kupuję już tylko u nich, bo cena jest bardzo konkurencyjna, a faktycznie mam pewność ich oryginalności.
Awatar użytkownika
karolina97
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2022, 1:34

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: karolina97 »

A znacie może perfumy Tom Ford Bitter Peach? Kupiłam ostatnio na przetestowanie po raz pierwszy w życiu perfum unisex i powiem szczerze, że jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem jak moje ciało współgra z tymi perfumami:) Nie ukrywam, że sprawdzałam i porównywałam ceny w różnych miejscach i zdecydowanie te w Kalaaps wydały się w najlepszej cenie. Jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Anzelm-71
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2022, 15:38

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Anzelm-71 »

Ja również bardzo lubię tę perfumerię, naprawdę cenowo raczej nie znajdzie się większej konkurencji. Tym bardziej, że ja do niedawna i tak kupowałam perfumy stacjonarnie. Teraz mam pewność, że robiąc zakupy w https://kalaaps.pl mam pewność, że kupuję perfumy oryginalne, dobrej jakości. Jestem stałą klientką, tak pewnie zostanie i będę polecać każdemu.
Awatar użytkownika
Ludmił
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2023, 17:27

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ludmił »

Kupowaliście kiedyś testery perfum? kojarzę, że opinie jakiś czas temu były podzielone, ale powiem szczerze, że ja od jakiegoś czasu kupuję takie perfumy właśnie w Kalaaps i chwalę sobie. Kurczę, cena jest naprawdę bardzo dobra, a to, że czasem nie dostaję oryginalnego pudełka? No dla mnie żaden problem, naprawdę. Jak większość opinii powyżej, moja też jest pozytywna.
Awatar użytkownika
Aniol
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2023, 15:28

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Aniol »

Bardzo polecam Wam właśnie tę perfumerię internetową. Kurczę, przecież ceny u nich są zdecydowanie niższe niż gdziekolwiek indziej, a mamy pewność, że kupujemy perfumy oryginalne. Powiem Wam szczerze, że ja swoje damskie perfumy świeże kupuję już tylko u nich, sprawdzałam kilka razy ceny w różnych innych perfumeriach i taniej nie było nigdzie indziej.
Awatar użytkownika
Tristan
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2023, 21:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tristan »

Też się ogromnie cieszę, że odkryłam tę perfumerię. Mają nie tylko dobre ceny, co zresztą już niejednokrotnie zostało wyżej powiedziane, ale też mają po prostu bardzo duży wybór i często są to takie perfumy, których faktycznie nie kupicie często nigdzie indziej. Bardzo polecam, paczki zawsze zabezpieczone w stu procentach, a to przecież też bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Beat1965
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2023, 16:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Beat1965 »

No świetna jest ta perfumeria! A przyznaję, że trafiłam zupełnie przypadek na ten wątek, szukając prezentu dla mamy na dzień matki :D Okazało się, że właśnie perfumy będą jednym z tych prezentów, które mama dostanie, na pewno będzie zadowolona, bo wiem, że sama nie pozwala sobie na takie "szaleństwa" jeśli chodzi o wydatki :) Polecam https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Abelard1963
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2023, 1:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Abelard1963 »

Świetny mają wybór perfum. Też od jakiegoś czasu większość swoich "zapachów" kupuję u nich. Mało tego, prezenty też kupuję w tej perfumerii. Ceny tak jak zostało już wyżej wspomniane, mają naprawdę najlepsze, a do tego wybór. Dla mnie wielkim plusem jest też to, że wysyłka jest naprawdę szybko. Świetnej jakości oryginalne perfumy męskie. Ale nie tylko.
Awatar użytkownika
hieronim66
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2023, 21:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: hieronim66 »

Często kupuję u nich też testery perfum dlatego, że to jest naprawdę dość spora oszczędność, a skoro mają to być perfumy dla mnie, do mojego codziennego, prywatnego użytku, a nie na przykład na prezent, to co za problem, że przy zakupie nie zawsze dostaję oryginalne opakowanie kartonowe (które przecież najczęściej i tak ląduje w śmietniku) Polecam.
Awatar użytkownika
Pabian-60
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2023, 19:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Pabian-60 »

Ja dzięki nim poznałam dużo nowych, bardzo ciekawych zapachów. Polecam Wam opcję, jaką mają przy zakupach, czyli odlewki perfum - kupuję wtedy oryginalne perfumy, ale w mniejszej pojemności, a co za tym idzie też w zdecydowanie niższych cenach. Bardzo fajna opcja dla takich osób jak ja, które szukają nowych zapachów :-) Zerknijcie sobie na nią, serio :)
Awatar użytkownika
Pelagia-78
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2023, 2:03

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Pelagia-78 »

No nie wiem co mogłabym tutaj jeszcze dopisać. również kupuję perfumy w perfumerii internetowej Kalaaps https://kalaaps.pl powiem tak, podejrzewam, że każdy, kto kupi u nich chociaż raz, na pewno nie wróci już do zakupu perfum stacjonarnie. Bo po prostu cenowo wypada u nich najlepiej. Ja właśnie tak zostałam stałą klientką. Polecam wam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
Jerzy96
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2023, 21:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Jerzy96 »

Mają bardzo fajne fiolki podróżne, zerknijcie sobie na nie, bo naprawdę ułatwiają podróżowanie, a wakacje za pasem, więc może się Wam ta informacja przydać. MI się bardzo przydała. Super sprawa, że nie potrzebuję tak naprawdę brać dużego, ciężkiego opakowania perfum, tylko mam malutkie, które mieści się wszędzie, a ulubiony zapach zawsze jest ze mną.
Awatar użytkownika
Dyter92
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2023, 6:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Dyter92 »

Ja jestem wielką fanką perfum, dlatego też nie ukrywam, że mam dość duże doświadczenie jeśli chodzi o ich kupowanie ;) Znam wiele perfumerii i powiem z czystym sumieniem, zresztą nie tylko ja, bo jak i moi poprzednicy, że perfumeria Kalaaps faktycznie jest godna polecenia :) https://kalaaps.pl ceny w tej perfumerii są naprawdę mocno konkurencyjne :)
Awatar użytkownika
Morzena93
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2023, 18:39

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Morzena93 »

Jeśli zależy Wam na dobrej jakości, przede wszystkim oryginalnych perfumach, a przy tym w naprawdę przystępnych cenach, to tylko tutaj. Dodatkowo, warto też zaznaczyć, że bardzo szybko wysyłają zamówienia, a to to jest ogromny plus, nie wiem jak Wy, ale ja mam tak, że nie lubię długo czekać, jak coś zamówię chciałabym się tym cieszyć od razu. Polecam https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Kordian83
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2023, 0:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kordian83 »

Nie ukrywam, że mam przysłowiowego HOPLA na punkcie perfum, ale przyznaję, że na co dzień jestem osobą dość oszczędną, nie wydaję dużo, to jeśli chodzi akurat o perfumy, zawsze lubię mieć kilka flakonów, szczególnie moich ulubionych zapachów. A w Kalaaps mają najlepsze ceny moim zdaniem i to nie tylko na perfumy damskie. Zerknijcie sobie, bo warto.
Awatar użytkownika
julia-96
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2023, 4:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: julia-96 »

Bardzo dobra perfumeria internetowa. chociaż jakby się tak bardziej zastanowić, to myślę, że można byłoby ze spokojem napisać, że jest to drogeria internetowa, a nie tylko perfumeria, mają w swojej ofercie również kosmetyki, sama zamówiłam u nich ostatnio markowy tusz do rzęs i jestem bardzo zadowolona, dlatego, że cena też była niższa niż gdziekolwiek indziej.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2023, 4:40

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Mariusz »

Lubię robić u nich zakupy. Często zamawiam sobie poza moimi ulubionymi perfumami (a od lat używam tych samych, najczęściej kupuję właśnie jedne i nie sądzę, że miałoby się to zmienić, nie wiem co mogłoby się zdarzyć, żebym jakieś inne perfumy pokochała tak dużą miłością) ;) też jakieś próbki czy może odlewki perfum, dzięki temu mogę przetestować sobie też inne zapachy
Awatar użytkownika
Kilian
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2023, 23:16

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kilian »

Oj tak, jeśli chodzi o odlewki perfum, to przyznaję, że w tej drogerii spotkałam się z tym po raz pierwszy, a uważam, że jest to genialne rozwiązanie! Dzięki temu, mogę kupić sobie nieco mniej perfum, bo wiadomo, że zdarzają się i takie miesiące, że nie mogę pozwolić sobie na pełnowartościowy produkt. Dlatego korzystam, skoro można trochę oszczędzić
Awatar użytkownika
lukasz85
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2023, 2:21

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: lukasz85 »

Ja już w tym momencie wiem, że nie ma sensu kupować perfum stacjonarnie. Kupując w internecie można naprawdę sporo zaoszczędzić. Jednak ważne jest to, żeby wiedzieć też gdzie w tym internecie kupować, a to dlatego, że często zdarza się, że nie są to oryginalne perfumy. Jedno jest pewne, kupując w perfumerii Kalaaps nie ma tego problemu. Polecam bardzo.
Awatar użytkownika
Aurelian1964
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2023, 15:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Aurelian1964 »

Też kupuję swoje perfumy właśnie w tej perfumerii. Szczerze, to nawet nie pamiętam już od kiedy, ale myślę, że będzie to ze dwa lata. A dodam, że perfum używam sporo, to dość często te zakupy też robię ;)) ostatnio zamówiłam sobie u nich fiolki podróżne na perfumy. Rewelacja! Jeśli wybieracie się na urlop i chcecie zaoszczędzić na miejscu w bagażu, polecam.
Awatar użytkownika
Fera-98
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2023, 13:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Fera-98 »

Oj tak, ja akurat taką fiolkę kupiłam w innym miejscu, jeszcze zanim poznałam perfumerię internetową Kalaaps, ale też użytkuję już dłuższy czas i na każdy wyjazd, czy na wyjście z mniejszą torebką (np. wesele) taka mała fiolka perfum jest idealna. A jeśli chodzi o same perfumy, to tak, ja też kupuję już tylko w tej perfumerii. Zawsze mają dobre ceny.
Awatar użytkownika
żaklina_80
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2023, 12:48

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: żaklina_80 »

Myślę, że warto tutaj do tych wszystkich pozytywnych opinii dopisać jeszcze, że bardzo szybko wysyłają zamówienia, a dodatkowo, zawsze paczki są też idealnie zapakowane. Wiadomo, są to przecież perfumy, a nigdy nie zdarzyło mi się, ze cokolwiek z moją przesyłką byłoby nie tak. jako klientka bardzo polecam Wam tę perfumerię Kalaaps https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Bernard_90
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2023, 22:49

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bernard_90 »

Tak naprawdę to sama nie wiem co mogłabym tutaj jeszcze dopisać. Wydaje mi się, że wystarczy, że ktokolwiek z Was, kto planuje zakup perfum w najbliższym czasie zerknie sobie na stronę tej perfumerii, bo mają nie tylko duży wybór, ale też ceny, które naprawdę na tle innych perfumerii, nie tylko stacjonarnych, są bardzo, ale to bardzo konkurencyjne.
Awatar użytkownika
Oksana_75
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2023, 1:40

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Oksana_75 »

No ja się sama sobie dziwię, że jako tak wielka fanka perfum nie znałam wcześniej tej perfumerii. Nie wiem dlaczego nie trafiłam do nich wcześnie, bo mam dwa ulubione zapachy i te konkretne perfumy damskie są u nich sporo tańsze niż gdziekolwiek indziej. Jedne z nich to są Yves Saint Laurent Libre Intense bardzo Wam polecam i te perfumy i perfumerię.

filmy gta wajsiti
Awatar użytkownika
Włodzimiera89
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2023, 12:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Włodzimiera89 »

Bardzo dobrej jakości perfumy można u nich kupić, no ale chyba nie jest to nic dziwnego z tego względu, że to faktycznie jest świetna perfumeria. Macie pewność, że kupując perfumy u nich, są to produkty w stu procentach oryginalne, zdecydowanie jest to moja ulubiona perfumeria. Ja jestem fanem lekkich, świeżych zapachów, bardzo lubię Calvin Klein Sheer Beauty.
Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2023, 7:12

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Krzysztof »

Ze swojej strony mogę powiedzieć Wam, że warto zaglądać u nich do zakładki "zestawy perfum" często mozna mówiąc przysłowiowo "wyhaczyć" jakieś fajne zestawy, w których na przykład balsam o zapachu perfum jest gratis. Ja już kilka razy właśnie w ten sposób kupiłam swoje perfumy u nich. Bardzo duża okazja i dlatego zdecydowanie Wam polecam taką opcję.
Awatar użytkownika
Lea1997
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2023, 14:05

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Lea1997 »

Super jest ta perfumeria online! Powiem Wam szczerze, że gdyby nie fakt, że w mojej poprzednio ulubionej nie było akurat perfum, których używam na co dzień w tej pojemności, która by mnie interesowała i którą akurat chciałam zakupić, nie trafiłabym do perfumerii Kalaaps, a to z pewnością byłaby wielka szkoda! Polecam https://kalaaps.pl każdemu z Was
Awatar użytkownika
Wincentyna63
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2023, 14:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wincentyna63 »

Jako wielka fanka perfum to, co mogę Wam powiedzieć, to fakt, że jest to jedna z najlepszych perfumerii, w jakich miałam okazję kupować w ostatnim czasie. Mają dobre ceny i co ważne, naprawdę bardzo duży wybór, nie ma się do czego przyczepić. Ja lubię zakupy u nich też dlatego, że są to oryginalne perfumy i zawsze odpowiednio zabezpieczone do wysyłki
Awatar użytkownika
Tybilla1971
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2023, 4:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tybilla1971 »

Nie wiem czy korzystaliście kiedykolwiek z takiej opcji jak odlewki perfum, ale jeśli nie, to mogę powiedzieć Wam, że jest to rewelacyjna sprawa! Można sobie nie tylko przetestować przez dłuższy czas (a nie da się ukryć, że jednak próbka perfum, to jest czasem za mało), jest to też czasem ratunek, kiedy kończą się perfumy, a nie ma finansów na pełnowartościowe opakowanie :D
Awatar użytkownika
ajdin-98
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2023, 1:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: ajdin-98 »

Bardzo dobrze sprawdzają mi się podczas wakacji albo jakichkolwiek, nawet krótszych wyjazdów czy wyjść fiolki podróżne, które kupiłam już jakiś czas temu w tej właśnie perfumerii. Świetne rozwiązanie, oszczędność miejsca w torbie czy torebce, a do tego też ogromna wygoda użytkowania. No nie mam żadnych zastrzeżeń i na pewno będę polecać tę perfumerię każdemu
Awatar użytkownika
kwietosława-81
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2023, 16:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: kwietosława-81 »

Ja w tej perfumerii zaczęłam kupować testery perfum, stwierdziłam, że nie widzę większego sensu, żeby kupować 'oryginalnie' zapakowane perfumy, skoro tester to jest dokładnie to samo, tylko często w pudełku zastępczym. A nie da się ukryć, że jednak finansowo wychodzi się na tym zdecydowanie lepiej. Po prostu testery są nieco tańsze i warto to wykorzystać.
Awatar użytkownika
witold-63
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2023, 12:01

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: witold-63 »

Zastanawiam się czy może ktoś z Was kupował perfumy unisex? Za każdym razem, kiedy robię zakupy w perfumerii kalaaps ten dział przykuwa moją uwagę i zastanawiam się nad zakupem. Mam ochotę już od dłuższego czasu przetestować takie perfumy, zastanawiam się, jak mogłyby się sprawdzić u mnie. Zobaczę, czy można zamówić odlewki, to byłby strzał w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
Bozena-85
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2023, 0:06

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bozena-85 »

Moje ulubione perfumy, a konkretnie Yves Saint Laurent Elle właśnie w tej perfumerii są zdecydowanie najtańsze. Dlatego kiedy tylko mi się kończą, a staram się jednak je oszczędzać i nie używać na co dzień ;) zawsze zaglądam do nich, bo wiem, że nie przepłacę. Na co dzień co jakiś czas kupuję sobie też jakieś ciekawe nowości, bardzo Wam polecam tę perfumerię.
Awatar użytkownika
Marcela
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2023, 18:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Marcela »

Z kolei moje ulubione to taka klasyka gatunku, tak myślę, że można powiedzieć czyli Lancome La Vie est Belle i powiem Wam tak, jeśli też lubicie te konkretne perfumy (ale też tak naprawdę jakiekolwiek inne), to właśnie w tej perfumerii znajdziecie je w bardzo dobrych cenach. Ja odkąd odkryłam Kalaaps, nie kupuję już w innej perfumerii swoich perfum, polecam.
Awatar użytkownika
donald_70
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2023, 16:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: donald_70 »

Jakiś czas temu zmieniły mi się zupełnie potrzeby zapachowe, nie wiem do końca jak mam to w ogóle nazwać, bo chodzi o to, że przez większość swojego życia lubiłam perfumy kwiatowe, pudrowe, raczej w stronę słodkich, a ostatnio zdecydowanie częściej sięgam po takie totalnie świeże, często z nutą cytrusów czy ogórka. Większość perfum kupuję w https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Kunegunda_64
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2023, 7:58

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kunegunda_64 »

No bo to zdecydowanie jest jedna z najlepszych perfumerii online, co do tego chyba nikt z Was nie ma wątpliwości, a patrząc po ilości pozytywnych opinii tutaj chyba tak właśnie jest. Sama też jestem ich stałą klientką i to co mogę powiedzieć Wam na pewno, że jeśli interesują Was oryginalne perfumy w dobrych cenach, to Kalaaps jest najlepszym wyborem.
Awatar użytkownika
Jonatan-95
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2023, 11:47

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Jonatan-95 »

Swoje perfumy kupuję około trzy razy w roku, czasem częściej, ale to się zdarza wtedy, kiedy mam ochotę na wypróbowanie jakiegoś nowego zapachu. Wielki plus dla perfumerii Kalaaps jest taki, że można u nich kupić mniejszą ilość, a mówię tutaj o czymś takim jak odlewki perfum. Cena takiego produktu jest naprawdę zachęcająca, kusząca. Polecam Wam sprawdzić.
Awatar użytkownika
Konstantyn
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2023, 8:32

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Konstantyn »

Oj tak, podpisuję się pod powyższą opinią wszystkimi rękami. Chociaż powinnam powiedzieć, że obiema, bo więcej ich przecież nie mam ;) Sama perfumeria jest naprawdę jedną z najlepszych, z jakimi miałam do czynienia, bo wybór produktów jest bardzo duży, a dodatkowo - ceny też są przystępne. Ja bardzo lubię perfumy Armani Mania mają je w dobrej cenie :)
Awatar użytkownika
Wahid_85
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2023, 18:38

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wahid_85 »

Dzisiaj akurat przyszło moje ostatnie zamówienie z Kalaaps. Kupiłam sobie dwa flakony moich ulubionych perfum, oczywiście mówię tutaj o dwóch różnych zapachach i na pewno nie były to moje ostatnie zakupy u nich. Nie tylko dobre ceny, ale też ekspresowa wysyłka i co dla mnie równie ważne, paczka idealnie zabezpieczona. Polecam Wam https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Henrieta_77
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2023, 15:39

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Henrieta_77 »

ja również bardzo polecam Wam tę perfumerię. I dzięki nim, a właściwie dzięki temu, że mają te odlewki perfum, mogłam sprawdzić, jak pachnie Jean Paul Gaultier Le Male Elixir - no powiem Wam, że naprawdę przepiękne perfumy, bardzo oryginalny zapach. I w tej perfumerii cena wychodzi naprawdę najkorzystniej, sprawdzałam w kilku miejscach. Pełne zadowolenie.
Awatar użytkownika
Ewald1986
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2023, 3:57

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ewald1986 »

W moim przypadku to też pełne zadowolenie z zakupów w tej perfumerii. A nie będę ukrywać, ja trafiłam do nich totalne przez przypadek, bo sprawdzałam po kolei różne perfumerie, poszukując mojego ulubionego zapachu - czyli konkretnie Gucci Flora Gorgeous Gardenia - w najbardziej korzystnej cenie. No i tym sposobem zrobiłam zakupy w Kalaaps. Polecam.
Awatar użytkownika
Sandra
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2023, 14:17

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Sandra »

Dołączam do osób, które chwalą perfumerię Kalaaps. A konkretnie zakupy w tej perfumerii internetowej. Powiem szczerze, że jeśli chodzi o zakup perfum, ja już nie szukam innych miejsc, a to z tego względu, że wiem, że tutaj jest zwyczajnie najtaniej. Zostawiam Wam linka, zapisujcie, dlatego, że w https://kalaaps.pl znajdziecie perfumy w świetnych cenach.
Awatar użytkownika
Malina68
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2023, 23:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Malina68 »

Kocham perfumy Tom Ford Cafe Rose i właściwie nie są już nigdzie dostępne, dlatego tak bardzo jestem zadowolona, że w tej perfumerii udało mi się je jeszcze kupić i to w dodatku, w bardzo atrakcyjnej moim zdaniem cenie. Ale szczerze powiem, że dla mnie te perfumy, ten konkretny zapach jest wart każdych pieniędzy, naprawdę je uwielbiam, piękne są. :)
Awatar użytkownika
Morzana1977
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2023, 10:17

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Morzana1977 »

Też kupuję u nich perfumy, to chyba jasne, że właśnie takim asortymentem dysponują :P ale powiem Wam dodatkowo, że ostatnio akurat kupowałam perfumy przed moim wyjazdem na wakacje i zerknęłam, że w swojej ofercie mają turystyczne, takie podróżne fiolki na perfumy. Kupiłam i to był strzał w dziesiątkę, super się sprawdziły u mnie podczas całych wakacji.
Awatar użytkownika
Hubert_76
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2023, 15:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hubert_76 »

No co tu dużo mówić, jest to rewelacyjna perfumeria. Mają naprawdę bardzo duży wybór perfum, często niszowych, często właśnie takich, które trudno kupić gdziekolwiek indziej. Jestem zadowolona, że udało mi się do nich trafić, a to było dość przypadkowo. Kupiłam u nich kilka nowych zapachów do przetestowania, bo jako nieliczni mają w ofercie odlewki perfum.
Awatar użytkownika
Maurycy-78
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2023, 1:47

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Maurycy-78 »

Bardzo lubię perfumy Jean Paul Gaultier, a mojego ulubionego zapachu nie mogłem znaleźć nigdzie indzie, tylko w Kalaaps znalazłem je w świetnej cenie. Bardzo polecam perfumerię. Kupując u nich faktycznie ma się pewność, że kupuje się perfumy oryginalne, a do tego ceny są bardzo konkurencyjne. Nie mam żadnych zastrzeżeń i bardzo Wam polecam. Serio :-)
Awatar użytkownika
Sędzisława_68
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2023, 8:35

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Sędzisława_68 »

Wiadomo, że perfumy nie są najtańsze, dlatego znalezienie perfumerii, w której faktycznie perfumy nie są drogie, a faktycznie są to oryginalne perfumy, nie jest łatwe. Dlatego ja od dawna jestem wierną klientką perfumerii Kalaaps bo gwarantują mi wszystko to, o czym pisałam wyżej. Bez mrugnięcia okiem - serio polecam, naprawdę warto u nich kupować.
Awatar użytkownika
Placyd-62
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2023, 10:41

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Placyd-62 »

jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się jeszcze nad tym, czy warto kupować w tej perfumerii, to powiem, że warto bez wątpienia, na pewno nie znajdziecie oryginalnych perfum taniej. Poza tym, że mają dobre ceny, to dodatkowo często można trafić u nich też na naprawdę świetne promocje https://kalaaps.pl/polecane-produkty/1/full czego chcieć więcej? :-)
Awatar użytkownika
Samir1969
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2023, 0:10

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Samir1969 »

Zamówiłam ostatnio perfumy, pierwszy raz w tej perfumerii. Na pewno nie był to ostatni raz dlatego, że jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia. Fenomenalne ceny, bardzo duży wybór perfum no i ekspresowa wysyłka. To wszystko sprawia, że na pewno będę kupować regularnie, ale też wszystkim znajomym będę polecać perfumerię Kalaaps https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
tatiana1968
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2023, 19:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: tatiana1968 »

To ja pozwolę sobie dodać, właśnie w temacie wyżej wymienionej przesyłki, że paczki, które wysyłają, są też bardzo dobrze zabezpieczone, a nie ukrywam, że jeśli dotyczy to perfum, to wiadomo, że ma to naprawdę ogromne znaczenie, żeby paczka przyszła do nas w stanie nienaruszonym. Polecam z czystym sumieniem. To naprawdę bardzo dobra perfumeria online.

dachdecker youtube
Awatar użytkownika
Hugo-80
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2023, 10:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hugo-80 »

Ja nie ukrywam, że miałam trochę nerwów, trochę za pierwszym razem się stresowałam, kiedy kupowałam perfumy online, ale nie będę owijać w bawełnę, jednak ceny, jakie mają bardzo mocno zachęcają. Na moje ulubione perfumy damskie cena jest sporo niższa, na tyle, że mogę sobie dodatkowo kupić coś jeszcze, to jest zawsze zachęcające, nie da się ukryć ;)
Awatar użytkownika
franciszek-64
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2023, 16:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: franciszek-64 »

Bardzo Wam dziękuję za polecenie perfumerii Kalaaps. Szukałem przez jakiś czas prezentu dla żony, wiem, że chciała konkretne perfumy, a jak na złość, nigdzie nie mogłem ich znaleźć. Tak jak już wspomniałem, jestem niebywale wdzięczny za ten wątek, bo właśnie dzięki niemu trafiłem na te perfumy, których szukałem. Chodzi o zapach Tom Ford Cherry Smoke
Awatar użytkownika
arnolda_64
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2023, 23:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: arnolda_64 »

Dołączam do osób polecających tę perfumerię. Nie wiem co jeszcze mogę tutaj dopisać, bo jak tak przeglądam opinie, to mam wrażenie, że wszystko co chciałam napisać, zostało już wspomniane w poprzednich opiniach. No ale co, nie będę gorsza, więc i ja Wam napiszę, że jesli planujecie kupić perfumy, nieważne czy mają być to perfumy damskie czy męskie, to u nich warto.
Awatar użytkownika
Ludowit90
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2023, 15:35

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ludowit90 »

Akurat w tym momencie w promocji jest moja ulubiona woda toaletowa, konkretnie Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia więc nie wyobrażam sobie, że miałoby byc inaczej i miałabym jej nie kupić. Mało tego, kupiłam dwa flakoniki, bo właśnie to jest ten zapach, który koniecznie muszę mieć zawsze w domu. Zdecydowanie mój numer jeden :) Ale ogólnie tę serię bardzo lubię :)
Awatar użytkownika
machut1994
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2023, 16:41

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: machut1994 »

Jako wielka fanka perfum mogę powiedzieć Wam, że ta perfumeria jest naprawdę warta uwagi. Mają duży wybór perfum, ale co najważniejsze są to perfumy oryginalne i w bardzo dobrych cenach. ja bardzo lubię Chloe eau de Parfum Naturelle i w tym momencie mają je w promocji, zdecydowanie taniej niż gdziekolwiek indziej. polecam sprawdzać ceny u nich, naprawdę.
Awatar użytkownika
Norman96
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2023, 18:51

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Norman96 »

Ja dziwię się, że dopiero niedawno odkryłam tę perfumerię. Jakoś do tej pory trochę obawiałam się chyba zakupu perfum przez internet, a jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Wiem, że kupując swoje perfumy w perfumerii Kalaaps mam stuprocentową pewność, że kupuję perfumy oryginalne. Polecam Wam z czystym sumieniem tę perfumerię https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Najsława
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2023, 5:30

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Najsława »

Dołączam do osób, które polecają perfumerię Kalaaps, dodam, że w ich ofercie są nie tylko perfumy, chociaż wiadomo, że to właśnie perfumy są ich głównym produktem. Mi zdarza się też kupować raz na jakiś czas u nich kosmetyki, dlatego, że mają markowe, między innymi tusze do rzęs. Czy moje ulubione serum Estee Lauder Advanced Night Repair, polecam :)
Awatar użytkownika
Waleria82
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2023, 10:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Waleria82 »

To ja napiszę krótko: gdybym tylko mogła, kupowałabym u nich zdecydowanie częściej. No ale wiadomo, że nie można też kupować niezliczonej ilości perfum ;p Kupuję u nich kilka raz w roku, a i tak mam bardzo dużo perfum. No co zrobić, to jest uzależnienie. Na szczęście w tej perfumerii naprawdę mają oryginalne perfumy w bardzo dobrych cenach. Polecam.
Awatar użytkownika
Cezar_64
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2023, 10:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Cezar_64 »

Ostatnio kupiłam sobie perfumy, o których marzyłam od naprawdę dawna. Jako, że nie należą do najtańszych, to musiałam sobie trochę na nie oszczędzić, ale regularnie sprawdzałam ceny w różnych miejscach, w różnych perfumeriach i za każdym razem okazywało się, że w Kalaaps jest najtaniej. A chodzi konkretnie o perfumy Dolce & Gabbana Devotion. Piękne.
Awatar użytkownika
Fryc93
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2023, 23:43

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Fryc93 »

Jeśli szukacie dobrego produktu na zmarszczki, jeśli chodzi o kosmetyki (a nie zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej) to polecam Wam takie nocne serum do twarzy, które u mnie sprawdziło się naprawdę rewelacyjnie, powiem Wam szczerze, że jestem pod wrażeniem efektów, które uzyskałam. A chodzi o serum Estee Lauder Advanced Night Repair polecam Wam
Awatar użytkownika
tomila
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2023, 15:49

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: tomila »

Moim zdaniem jest to najlepsza perfumeria. Mają bardzo konkurencyjne ceny i to co teraz Wam piszę, to naprawdę nie są informacje wyssane z palca, dlatego, że sama kupuję swoje perfumy już tylko u nich od jakiegoś czasu, bo wiem, że taniej na pewno nigdzie indziej ich nie kupię. Polecam Wam z czystym sumieniem tę perfumerię, naprawdę https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Gracjan-79
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2023, 22:46

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Gracjan-79 »

Co moim zdaniem jest również warte do przekazania, a uważam, że zdecydowanie za mało się tutaj o tym pisze - bardzo szybko wysyłają zamówienia, dla mnie to jest niezwykle istotne, ważne. Lubię otrzymać moje zakupy najszybciej jak to możliwe i ta perfumeria naprawdę mi to ułatwia. Przesyłka zawsze jest też świetnie zabezpieczona, a wiadomo, że to ważne, bo są to perfumy https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Oswald1990
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2023, 17:42

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Oswald1990 »

Bardzo dziękuję Wam za polecenie tej perfumerii. Szukałem odpowiedniej, bo chciałem kupić prezent na urodziny dla mojej narzeczonej. Wiedziałem, że chciałaby dostać perfumy, widziałem, jakie to mają być perfumy, ale wiadomo, że szukałem najtańszej opcji pod warunkiem, że nadal będzie pewność, że one są oryginalne. Polecam Wam, bardzo dobra perfumeria online.
Awatar użytkownika
Żelisława
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2023, 17:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Żelisława »

No co ja mogę dopisać do tych wszystkich pozytywnych opinii? Wiadomo, że moja opinia na temat perfumerii kalaaps również jest bardzo pozytywna, bo po prostu nie może być inaczej. Naprawdę nie ma żadnego powodu, żeby móc napisać na ich temat cokolwiek negatywnego. Bardzo dobre ceny, duży wybór perfum. Nie tylko jeśli chodzi o oryginalne perfumy damskie.
Awatar użytkownika
Adrianna_92
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2023, 12:45

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Adrianna_92 »

Jestem ogromnym fanem perfum, naprawdę, chyba nie znam większego maniaka ode mnie. Mam kilka swoich ulubionych zapachów, ale też często staram się próbować jakichś nowości. I dlatego tak bardzo lubię tę perfumerię, mają w swojej ofercie odlewki perfum i ja dość często korzystam z tej opcji, dla mnie najlepsza sprawa, cenowo wychodzi zdecydowanie najkorzystniej.
Awatar użytkownika
Gracjana85
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2023, 7:13

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Gracjana85 »

też bardzo lubię tę perfumerię. Trafiłam do nich jakiś czas temu, przypadkowo, kiedy szukałam mojego ulubionego zapachu perfum, u nich był w dobrej cenie i tak się stało, że już zostałam ich stałą klientką. Bez mrugnięcia okiem wiem, że warto polecić Wam perfumerię Kalaaps https://kalaaps.pl warto zajrzeć, bo mają naprawdę bardzo przystępne ceny. :)
Awatar użytkownika
Gwidon-85
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2023, 11:35

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Gwidon-85 »

Przekonałam się do tej perfumerii jakiś czas temu, zaczęłam również zamawiać testery perfum, bo okazało się, że w ten sposób naprawdę dość dużo jestem w stanie zaoszczędzić. Przyznaję, że wcześniej obawiałam się zamówić takie produkty, nie wiedziałam, czy będą oryginalne. A perfumeria kalaaps daje mi taką pewność, nigdy się nie zdarzyło, żeby cokolwiek było nie tak.
Awatar użytkownika
augustyn-90
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2023, 11:52

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: augustyn-90 »

Super! Bardzo dobra perfumeria i będę Wam ich polecać, jeśli ktokolwiek z Was ma pytania, wątpliwości to niepotrzebnie, jest to naprawdę godna zaufania perfumeria online. Mają spory wybór perfum, często takich niszowych zapachów, których nie znajdziecie nigdzie indziej. I to na pewno jest ogromnym atutem tej perfumerii. Polecam https://kalaaps.pl :)
Awatar użytkownika
Tarik_63
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2023, 4:32

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tarik_63 »

Mają w swojej ofercie bardzo przydatną rzecz, z której korzystam każdego dnia i wbrew pozorom nie są to perfumy, chociaż to też :P mam na myśli fiolki podróżne na perfumy. Ja przy okazji ostatnich zakupów kupiłam sobie u nich kilka sztuk, dzięki czemu swoje ulubione perfumy mam zawsze przy sobie, w każdej torebce mam taką malutką fiolkę. Polecam! :)
Awatar użytkownika
Arkadiusz86
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2023, 17:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Arkadiusz86 »

Zamówiłem dla swojej drugiej połowy przepiękne perfumy, zresztą - jej ulubione, czyli Givenchy Irresistible w tej perfumerii mają naprawdę najlepszą cenę. A dodatkowo zamówiłem jeszcze kilka akcesoriów i kosmetyki kolorowe, bo niewiele osób tutaj o tym wspomina, a te produkty też znajdują się w ich ofercie. Warto tam zajrzeć, bardzo Wam polecam. :)
Awatar użytkownika
beniamin
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2023, 23:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: beniamin »

Lubię tę perfumerię, naprawdę jest jedną z lepszych. Co najwazniejsze, kupując u nich możecie mieć pewność, że perfumy są w stu procentach oryginalne. Ostatnio zamówiłem sobie po raz pierwszy perfumy unisex nie wiem czy mieliście kiedyś okazję takich próbować, ale jeśli nie, to naprawdę polecam, bo te zapachy są niepowtarzalne, oryginalne. takie inne.
Awatar użytkownika
Bianka99
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2023, 12:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bianka99 »

Mają w dobrej cenie moje ulubione perfumy na lato. A właściwie jest to woda toaletowa, konkretnie Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic jest dość mało popularny, więc nie wiem czy mieliście okazję powąchać, ale powiem Wam zupełnie szczerze, że jeśli nie, to polecam z czystym sumieniem, naprawdę bardzo ładne, oryginalne, świeże perfumy. strzał w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
Myślimir
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2023, 1:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Myślimir »

Duży wybór perfum oraz dobre ceny. Obawiałam się początkowo zamawiać perfumy przez internet, tym bardziej, że nie ukrywam, że nie znałam wcześniej tej perfumerii, ale okazało się, że faktycznie warto. Od jakiegoś czasu zamawiam swoje perfumy już tylko u nich, dlatego, że nie mam żadnych zastrzeżeń. bardzo serdecznie Wam ich polecam: https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Ajdin1971
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2023, 9:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ajdin1971 »

Zrobiłam sobie fantastyczny prezent z okazji zbliżających się świąt i mikołajek:) Długo się już czaiłam na te perfumy i w końcu stwierdziłam, że raz się zyje, tym bardziej, że właśnie w tej perfumerii znalazłam je w rewelacyjnej cenie. Polecam Wam do nich zajrzeć. A mi chodzi konkretnie o Yves Saint Laurent Libre Intense przepiękny, intensywny zapach.

szklana butelka
Awatar użytkownika
Nikodema-87
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2023, 9:24

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Nikodema-87 »

Naprawdę warto sprawdzać miejsca, w których kupuje się takie produkty jak perfumy. Wiadomo, że jeśli kupujemy je przez internet, to faktycznie jest to dosyć utrudnione, natomiast nie jest niemożliwe. I dlatego warto czytać opinie. Ja dzięki temu wiem, że akurat perfumeria https://kalaaps.pl jest tą, której możecie być pewni, tutaj są oryginalne perfumy.
Awatar użytkownika
Kochan-63
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2023, 1:49

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Kochan-63 »

Bardzo lubię zakupy u nich. Wiem, że kupuję perfumy w stu procentach oryginalne i co do tego nie mam żadnej wątpliwości. pomimo tego, że ceny są naprawdę zachęcające i czasem komuś może się wydawać, że może być inaczej. Nic bardziej błędnego. Jeśli planujecie kupić nowe perfumy damskie, to polecam Wam tę perfumerię. Na 100% markowe perfumy. nie zawiedziecie się.
Awatar użytkownika
Estera60
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2023, 9:39

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Estera60 »

Kupiłam sobie u nich w prezencie świątecznym przepiękne perfumy (tak, może to kogoś zdziwi, ale to prezent ode mnie dla mnie, raz na jakiś czas przecież każdemu się należy). A jeśli chodzi o zapach, to jest to Yves Saint Laurent Libre L'absolu Platine i powiem Wam tak, jeśli szukacie naprawdę oryginalnego, pięknego, trwałego zapachu, to polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
idosława70
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2023, 23:56

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: idosława70 »

Na co warto zwrócić uwagę, jeśli chodzi o zamówienia z perfumerii internetowej Kalaaps https://kalaaps.pl? A moim zdaniem też o to, że przesyłki naprawdę przychodzą bardzo szybko i zawsze są idealnie zapakowane. Nigdy się nie zdarzyło, żeby z opakowaniem moich perfum było cokolwiek nie tak. Wiem, że nawet jeśli kupuję produkt na prezent, nie będę musiała się stresować.
Awatar użytkownika
szejma73
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2023, 6:10

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: szejma73 »

Dobrej jakości perfumy w przystępnych cenach. Co do jakości, to po prostu świadczy o niej fakt, że są to bez dwóch zdań oryginalne perfumy. Zrobiłam u nich swoje zakupy perfumeryjne już dwa razy, ale na pewno kiedy będę kupować kolejny flakonik, to zdecyduję się właśnie na zakupy w tym sklepie. Jestem zadowolona, więc nie widzę powodu, dla którego miałabym zmieniać :)
Awatar użytkownika
szarlina80
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2023, 20:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: szarlina80 »

Ja również podpisuję się pod tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat perfumerii Kalaaps. Mają fajny wybór, ceny zawsze są przystępne, więc dla mnie zakupy u nich to zawsze jest czysta przyjemność. A że jestem wielką fanką perfum, to nie ukrywam, że dość często do nich zaglądam. Moje ulubione perfumy to Tom Ford Cafe Rose cudownie pachną, polecam.
Awatar użytkownika
Wanda1994
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2023, 0:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wanda1994 »

Super, że podczas zamówienia można domówić sobie różnego rodzaju próbki perfum. Dla mnie to jest naprawdę spore ułatwienie w wyborze kolejnego zapachu. Ja nie lubię kupować kota w worku, tym bardziej, że jak pewnie sami się domyślacie, perfumy to nie zawsze jest tania sprawa. Lubię kupić takie, które naprawdę i faktycznie mi odpowiadają. Próbki pomagają w wyborze.
Awatar użytkownika
Sław86
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2023, 12:56

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Sław86 »

Jest to perfumeria internetowa, której możecie być pewni, której możecie zaufać. Z plusów na uwagę na pewno zasługuje fakt, że przesyłki są dobrze zabezpieczone i wysyłka zamówienia jest właściwie natychmiastowa. Zawsze bardzo szybko otrzymuję paczkę. No i druga sprawa, która jest równie ważna, jeśli nie ważniejsza. Bardzo dobrej jakości oryginalne perfumy.
Awatar użytkownika
oskar
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2023, 16:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: oskar »

Super, bardzo się cieszę, że trafiłem najpierw do tego wątku, a później do tej perfumerii. Dzięki temu można powiedzieć, że z głowy miałem zakup większość gwiazdkowych prezentów. A to dlatego, że mają w swojej ofercie nie tylko perfumy, a też zestawy perfum, zestawy kosmetyków, więc naprawdę jest w czym wybierać. Myślę, że kupiłem trafione prezenty.
Awatar użytkownika
Norman_65
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2023, 0:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Norman_65 »

Tak, zdecydowanie też należę do zadowolonych klientów tej perfumerii. Wprawdzie perfumy kupuję zazwyczaj około dwa razy w roku, ale z pewnością pozostanę wiernym klientem tej perfumerii. nie widzę powodu, dla którego miałbym przepłacać w innych miejscach. Dlatego z czystym sumieniem i serdecznie polecam Wam perfumerię internetową https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Hektor93
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2023, 5:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hektor93 »

Ogromnie się cieszę, że trafiłam jakiś czas temu do tej perfumerii, a to dlatego, że mają naprawdę bardzo duży wybór perfum i moim zdaniem ceny, które bardzo trudno przebić, szczególnie perfumeriom stacjonarnym. Ja jestem od tamtego czasu ich stałą klientką i tak na pewno już zostanie. Polecam Wam i to naprawdę nie tylko perfumy damskie, mają też inne rodzaje.
Awatar użytkownika
Radowit-89
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2023, 18:13

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Radowit-89 »

Też kupuję perfumy w tym sklepie, a właściwie w tej perfumerii internetowej. Z kilku powodów, przede wszystkim dlatego, że mają ogromny wybór perfum, ale tak jak zostało już wyżej wspomniane, ceny naprawdę zachęcają do zakupu perfum właśnie u nich. A możecie mieć pewnośc, że są to w stu procentach oryginalne perfumy, polecam. To jest świetna perfumeria online.
Awatar użytkownika
Leontyna_97
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2023, 4:50

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Leontyna_97 »

Z czystym sumieniem mogę Wam powiedzieć, że perfumeria online Kalaaps https://kalaaps.pl jest świetną drogerią internetową, w której tak naprawdę nie kupicie tylko perfum, ale te przede wszystkim. Możecie kupić tam również dobrej jakości kosmetyki kolorowe czy zestawy perfum (wspaniały pomysł na prezent, sama skorzystałam z tej opcji na poprzednie święta)
Awatar użytkownika
inka_68
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2023, 10:18

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: inka_68 »

Jestem bardzo zadowolona, bo udało mi się kupić u nich moje ulubione perfumy, które niestety jakiś czas temu zostały wycofane, a tutaj udało się jeszcze kupić flakonik. Naprawdę bardzo to doceniam, tym bardziej, że cena również była bardzo dobra. Jeśli planujecie kupić perfumy damskie, to polecam Wam to miejsce, kupuję u nich swoje perfumy od dawna.
Awatar użytkownika
Urban_74
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2023, 0:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Urban_74 »

Powiem Wam, że długo wahałam się przed zakupem perfum przez internet, jakoś nie mogłam się przekonać, nie miałam pewności czy na pewno będą to perfumy oryginalne. Znajoma poleciła mi tę perfumerię i w tym momencie jestem jej za to naprawdę wdzięczna. Dlatego, że flakon moich ulubionych perfum w tej perfumerii jest sporo taniej, prawie osiemdziesiąt złotych.
Awatar użytkownika
August1962
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2023, 13:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: August1962 »

Przy tak dużej ilości pozytywnych komentarzy chyba nikt z państwa nie ma już wątpliwości, że zakupy w tej konkretnej perfumerii internetowej są naprawdę bezpieczne, prawda? Nie tylko z tego względu, że są to perfumy oryginalne, ale też dlatego, że paczki zawsze są odpowiednio, dobrze zabezpieczone A wiadomo, że w przypadku perfum ma to ogromne znaczenie.
Awatar użytkownika
żytomir1996
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2023, 15:23

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: żytomir1996 »

Ja również dołączam do grona osób zadowolonych z zakupów w perfumerii internetowej Kalaaps https://kalaaps.pl Wprawdzie póki co zrobiłam u nich zakupy po raz pierwszy, dwa flakony moich ulubionych perfum, których używam od lat, ale jestem przekonana, że to były moje pierwsze i zdecydowanie, na pewno nie ostatnie zakupy. Jestem zadowolona i polecam.
Awatar użytkownika
Ildefonsa_97
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2023, 12:37

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ildefonsa_97 »

Dopóki nie trafiłam na stronę tej perfumerii, nie wiedziałam, że jest możliwość zamówienia z perfumerii odlewki perfum. Bardzo dobra opcja, jeśli ktoś z Was planuje przetestować jakiś zapach, a boi się kupować pełnowymiarowe opakowanie perfum. nie ukrywam, że ja zamówiłam kilka takich flakonów z odlewkami, cena jest bardzo przystępna. Fajna opcja, naprawdę.
Awatar użytkownika
lubogost_76
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2023, 13:09

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: lubogost_76 »

Nie będę ukrywać, bardzo lubię kupować perfumy i ma ich na swojej toaletce naprawdę dużo. Właściwie na każdy dzień inny, na różne okazje inny, lubię zmieniać zapachy. Ale jednocześnie lubię mieć pewność, że kiedy kupuję perfumy, są one oryginalne, a nie lubię przepłacać. Dlatego lubię kupować je w perfumerii https://kalaaps.pl bo ceny są bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
Dajmir-87
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2023, 11:59

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Dajmir-87 »

Bardzo dziękuję Wam za polecenie tej perfumerii internetowej. Pewnie gdyby nie fakt, że przypadkowo trafiłam do tego wątku, nadal kupowałabym swoje perfumy w perfumerii stacjonarnej, gdzie ceny są sporo wyższe, z tego co zaobserwowałam, to nawet dwadzieścia procent wyższe (mam na myśli mój ulubiony zapach). Polecam Wam, bardzo udane zakupy perfumeryjne.
Awatar użytkownika
Eliza-78
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2024, 11:42

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Eliza-78 »

Rewelacyjna jest ta perfumeria. Nie wiem co jeszcze mogę tutaj napisać, skoro jak widać wszyscy klienci, którzy dzielą się tutaj opinią na temat zakupów u nich są zadowoleni. Ja również jestem zadowolona. Maja naprawdę dobre ceny na oryginalne perfumy, nie tylko damskie. Ja bardzo lubię zapach Yves Saint Laurent Libre L'absolu Platine i tu jest najtaniej.
Awatar użytkownika
Henryka-77
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2023, 1:25

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Henryka-77 »

No tak, jeśli szukacie dobrych, oryginalnych perfum w dobrej cenie, to lepszej perfumerii od Kalaaps na pewno nie znajdziecie. Ja Wam powiem tak, długo miałam opory przed zakupem perfum online, ale jak się okazało, niepotrzebnie, dlatego, że oferta tej perfumerii jest bogata i perfumy na pewno są oryginalne. Polecam Wam z czystym sumieniem https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
Otylia70
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2024, 1:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Otylia70 »

jestem pod wrażeniem tego jak duży wybór perfum mają. Ale trzeba powiedzieć też, że w ofercie tej perfumerii online znajdują się nie tylko perfumy. W dobrej cenie możecie kupic u nich dobrej jakości, markowe kosmetyki kolorowe. Na przykład ja ostatnio kupiłam sobie w świetnej cenie tusz do rzęs, a konkretnie Armani Eyes To Kill Classico świetny jest
Awatar użytkownika
Tyberiusz_84
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2023, 1:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Tyberiusz_84 »

W ostatnim czasie kupiłem kilka flakonów perfum i na pewno zostaną mi już na jakiś czas :) Dobrą opcję dają w tej perfumerii, dlatego, że mozna zamówić nie tylko próbki perfum, które zazwyczaj są przecież bardzo malutkie, ale też odlewki perfum - wtedy mozna sobie już przez kilka dni konkretny zapach przetestować. Dla mnie rozwiązanie idealne, serio.
Awatar użytkownika
Wladyslawa-72
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2023, 8:39

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Wladyslawa-72 »

Lubię pozwolić sobie raz na jakiś czas na zakup drogich, markowych perfum, ale wiadomo, że pewnie jak wiele z Was szukam najtańszej możliwości. Od jakiegoś czasu perfumy kupuje właśnie w tej perfumerii, dlatego, że ich ceny są po prostu najkorzystniejsze. Bardzo polecam. U mnie sprawdza się piękny zapach Tom Ford Cafe Rose ostatnio ulubiony, spróbujcie.
Awatar użytkownika
Grażyna_66
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2023, 18:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Grażyna_66 »

To dzięki Wam zdecydowałam się po raz pierwszy zrobic zakupy w tej perfumerii i faktycznie był to strzał w dziesiątkę. nie tylko szybka realizacja zamówienia, ale wiadomo, że to również ma znaczenie i za to też wielki plus ode mnie, ale zabezpieczenie przesyłki też jest ważne. To jest perfumeria https://kalaaps.pl której możecie zaufać kupując swoje perfumy.
Awatar użytkownika
wioletta-91
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2024, 16:04

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: wioletta-91 »

Również polecam zakupy w tej perfumerii. Kupuję u nich juz jakiś czas i nie planuję zmieniać perfumerii, bo ceny mają świetne, a wybór kosmetyków (bo jak już ktoś wyżej wspomniał nie tylko perfum, jest naprawdę duży!). Jeśli szukacie pięknego, nietuzinkowego zapachu, polecam Wam Chloe Nomade Nuit D'Egyptem mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły te perfumy.
Awatar użytkownika
Hestia-77
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2024, 1:53

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hestia-77 »

Ja nigdy nie zawiodłam się na zakupie perfum u nich. Tak jak zostało wyżej niejednokrotnie wspomniane, przesyłki są wysyłane naprawdę szybko, są dobrze zabezpieczone. A jeśli chodzi o perfumy, to mają naprawdę świetny wybór, często niespotykanych zapachów. Teraz zamówiłam sobie Yves Saint Laurent Black Opium Over Red bardzo jestem ciekawa tych perfum.
Awatar użytkownika
Oriana-88
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2023, 6:24

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Oriana-88 »

A ja odkryłam tę perfumerię niedawno, ale na pewno będzie to mój ulubiony sklep tego typu. Nie ukrywam, że perfumy kupuję dość często, więc fajnie że znalazłam takie miejsce, w którym mam wybór i mogę parę złotych zaoszczędzić, dla mnie to dużo :) Jeśli ktokolwiek mnie zapyta o polecaną perfumerię to na pewno polecę perfumerię Kalaaps https://kalaaps.pl
Awatar użytkownika
kazimierz-84
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2023, 14:33

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: kazimierz-84 »

[color=var(--primary-text)]Ostatnio miałam okazję odwiedzić [/color]sklep z perfumami[color=var(--primary-text)] i muszę przyznać, że doznałam tam niezłego szoku. Wybór był ogromny! Od klasycznych zapachów po najnowsze trendy. Zdecydowanie warto było trafię na ich stronę. Zrobiłam świetne zakupy. Dodatkowo, ceny nie były jakoś szokująco wysokie, a jakość produktów na pewno tego warta. Bez wątpienia wrócę tam jeszcze nie raz, by poszerzyć moją kolekcję perfum[/color]
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2023, 2:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: lucjana »

Szukasz idealnego prezentu dla swojej ukochanej? A może chcesz uzupełnić swoją kolekcję perfum o nowy, wyjątkowy zapach? W takim razie koniecznie odwiedź Kaalaps. Obsługa sklepu jest niezwykle pomocna i chętnie doradzi w wyborze idealnego zapachu. Zawsze cierpliwie odpowiada na pytania i doradza, biorąc pod uwagę preferencje klienta. Ceny w sklepie są bardzo konkurencyjne, a często można trafić na promocje i rabaty.
Awatar użytkownika
Hasan
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2024, 11:29

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Hasan »

Moja żona uwielbia perfumy i zawsze szuka czegoś nowego. W sklepie Kalaaps znalazła idealny zapach dla siebie, który jest trwały i pięknie pachnie. Obsługa sklepu jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Czuć, że zależy im na tym, aby klient był zadowolony. Ceny u nich są bardzo konkurencyjne, a często można trafić na promocje i rabaty.
Awatar użytkownika
Gertruda-95
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2024, 4:54

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Gertruda-95 »

Po pierwsze, asortyment perfum był imponujący. Sklep miał wiele różnorodnych marek i linii zapachowych, co pozwoliło mi znaleźć coś idealnego dla mojej partnerki. Dodatkowo, ceny były konkurencyjne, co sprawiło, że zakupy były jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Podsumowując, polecam ten sklep każdemu, kto szuka wysokiej jakości perfum damskich i chce mieć przyjemne doświadczenie zakupowe.
Awatar użytkownika
Manfred_70
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2024, 20:22

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Manfred_70 »

Ostatnio odwiedziłem ten sklep w poszukiwaniu prezentu dla mojej dziewczyny, i muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony ich ofertą. Mają naprawdę bogaty wybór zapachów, od klasycznych po te mniej popularne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam sklep Kaalaps wszystkim poszukującym perfum - mają szeroki wybór, dobre doradztwo i przyjemną atmosferę zakupów.

google shop express
Awatar użytkownika
Ajdin82
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2024, 9:27

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Ajdin82 »

Zdecydowanie polecam sklep Kalaaps wszystkim, którzy szukają oryginalnych perfum w dobrych cenach. Szybka realizacja zamówienia, duży wybór, zarówno jeśli chodzi o perfumy męskie jak i damskie. Możliwość zamówienia testerów i próbek perfum. To dla mnie same zalety. Jeśli szukacie dobrego sklepu z perfumami, to polecam Wam właśnie Kaalaps. Świetne miejsce!
Awatar użytkownika
Bolelut-69
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2023, 14:55

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Bolelut-69 »

Szukacie idealnych perfum dla siebie lub bliskiej osoby? Sklep oferuje ogromny wybór zapachów. Ceny są bardzo konkurencyjne, a często można trafić na promocje i rabaty. Zamówienia są realizowane błyskawicznie, a perfumy są pięknie opakowane i zabezpieczone na czas transportu. Jeśli szukacie perfum w przystępnej cenie, z fachową obsługą i szybką wysyłką – polecam Kalaaps.
Awatar użytkownika
Nataniel
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2024, 3:40

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Nataniel »

Ostatnio zamówiłem w sklepie Kalaaps perfumy dla żony i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z zakupu. Perfumy były oryginalne, w idealnym stanie i pięknie opakowane. Szybka wysyłka i konkurencyjna cena to kolejne plusy tego sklepu. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór perfum damskich i męskich, a także możliwość skorzystania z fachowego doradztwa.
Awatar użytkownika
Stela_64
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2024, 17:46

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Stela_64 »

Po pierwsze, asortyment - mieli naprawdę szeroki wybór różnych marek i zapachów, od klasycznych po te bardziej egzotyczne. Każdy mógłby znaleźć coś dla siebie, bez względu na preferencje zapachowe. Co do cen, byłem mile zaskoczony - pomimo bogatego wyboru, ceny były całkiem przystępne, a niektóre perfumy nawet tańsze niż w innych sklepach. Świetne miejsce :)
Awatar użytkownika
abel-71
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2024, 2:15

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: abel-71 »

Sklep oferuje szeroki wybór perfum damskich i męskich, w tym wiele niszowych zapachów, których nie znajdziemy w popularnych perfumeriach. Ceny są konkurencyjne, a często można trafić na promocje. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Zdecydowanie polecam sklep Kalaaps wszystkim, którzy szukają pięknych perfum w dobrych cenach. Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
Domaslawa-74
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2023, 14:03

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: Domaslawa-74 »

Ostatnio kupiłem w tym sklepie perfumy dla mojej żony i był to strzał w dziesiątkę! Zapach jest piękny, trwały i idealnie pasuje do jej osobowości. Dodatkowo sklep oferuje darmową wysyłkę i możliwość zwrotu produktu, co jest dużym plusem. Z całą pewnością mogę polecić sklep Kalaaps wszystkim, którzy szukają oryginalnych perfum w przystępnej cenie. Bardzo polecam zakupy u nich.
ODPOWIEDZ