Jaka telewizja internetowa bez umów i z tvn24?

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
KocięRude

Jaka telewizja internetowa bez umów i z tvn24?

Post autor: KocięRude »

Jaka telewizja internetowa bez umów i z tvn24?
Która możecie polecić? Na razie znalazłam WP Pilota tutaj - ma rożne pakiety z dostepem od 40 do ponad 100 kanałów telewizyjnych żeby sobie wygodnie oglądać na żywo, w tym właśnie tvn24 i inne takie z aktualnościami bieżącymi (lubię politykę, info gospodarcze itd), ale też muszę mieć coś dopasowanego do rodziny, czyli dzieciaki i kanały dla dzieci, + jakies przyrodnicze kanały dla meza?
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 138
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Jaka telewizja internetowa bez umów i z tvn24?

Post autor: sayhey »

A nie lepiej telewizja naziemna? Ja bym poradziła korzystać z takiej opcji. Nie wiesz jak odbierać taką telewizję to zobacz na https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... rac-.bhtml . Dowiesz się jaki telewizor będziesz potrzebować, ewentualnie jaki dekoder jeśli Twój telewizor nie posiada wbudowanej możliwości odbioru telewizji naziemnej.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: Jaka telewizja internetowa bez umów i z tvn24?

Post autor: maskali »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://tvrepublika.pl/polska/
Kościkiewicz

Re: Jaka telewizja internetowa bez umów i z tvn24?

Post autor: Kościkiewicz »

Ja tam jednak wolę tradycyjne rozwiązanie. Połączenie kablówki i światłowodu dla internetu to najlepsze rozwiązanie moim zdaniem. Najbardziej stabilne i dające najwięcej w najniższej cenie. Mam takie combo ;) od Elpos i jestem zadowolony. Internet szybki, no bo to 900M więc genialnie szybko. Do tego całkiem fajny, bogaty pakiet kablówki. I jest ok.
baszła

Re: Jaka telewizja internetowa bez umów i z tvn24?

Post autor: baszła »

Mam telewizję kablową dlatego nie interesowały mnie oferty jak na razie na tą internetową. Ale pewnie jakbym znalazła dobrą ofertę to bym się zastanowiła czy nie przejść na taką. Zwłaszcza, że w domu mam dwa nowe telewizory 4k kupione tanio na esas.pl i wszyscy domownicy coraz chętniej oglądają telewizję, im więcej programów tym lepiej teraz dla nas.
Awatar użytkownika
lau
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:44

Re: Jaka telewizja internetowa bez umów i z tvn24?

Post autor: lau »

sayhey pisze: ↑01 maja 2021, 23:26 A nie lepiej telewizja naziemna? Ja bym poradziła korzystać z takiej opcji. Nie wiesz jak odbierać taką telewizję to zobacz na . Dowiesz się jaki telewizor będziesz potrzebować, ewentualnie jaki dekoder jeśli Twój telewizor nie posiada wbudowanej możliwości odbioru telewizji naziemnej.

Można wykpić dostęp do któreś, z internetowych platform. Jeśli chodzi o wybór telewizora, to można odwiedzić, któryś market AGD np. Euro RTV AGD https://homeparkfranowo.pl/sklepy/rtv-euro-agd
ODPOWIEDZ