Maska Daymoist z Inoara - opinie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 276
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Maska Daymoist z Inoara - opinie

Post autor: diorka »

Hej, hej :) Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi firmę Inoar z kosmetykami do włosów i miałam okazję testować kilka linii, ale zastanawiam się jeszcze nad maską Daymoist , ale nie potrafię nigdzie znaleźć opinii na jej temat.
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: Maska Daymoist z Inoara - opinie

Post autor: agacia »

Wiesz co jest najlepsze w kosmetykach z Inoara? Że bez względu na to co zamówisz i tak będziesz zadowolona :) A co do maski o którą pytasz, to ja jak najbardziej polecam.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 276
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Maska Daymoist z Inoara - opinie

Post autor: diorka »

O, czyli ją stosowałaś? Super :) A jak z nawilżeniem włosów po tej masce?
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: Maska Daymoist z Inoara - opinie

Post autor: agacia »

Powiem Ci szczerze, że dla mnie rewelacja :) Jestem po kilku nieudanych zabiegach chemicznych na włosach, przez co są mega przesuszone i niemiłosiernie się kołtunią - a ta maska robi robotę :) Ultra mocno nawilża, do tego wygładza włos i dodaje blasku. Myślę, że też będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 276
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Maska Daymoist z Inoara - opinie

Post autor: diorka »

Dzięki za odpowiedź, właśnie takich informacji szukałam :) W takim razie nie zostało mi nic innego, jak tylko złożyć zamówienie w sklepie online. Jak przetestuję to też się podzielę swoją opinią.
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Maska Daymoist z Inoara - opinie

Post autor: ewelina3892 »

Zgadzam sie z @agacią - właściwie wszystkie kosmetyki tej marki zdają egzamin. Jeśli więc Twoje włosy sprawiają Ci problemy, możesz być pewna, ze po zastosowaniu jej preparatów będą głeboko nawilżone, lekkie, miękki i błyszczące.
Oleńczuk

Re: Maska Daymoist z Inoara - opinie

Post autor: Oleńczuk »

Mi sie po tej masce bardzo poprawila kondycja wlosow. Stosowalam ja dwa miesiace i faktycznie przyznaje, ze jest mega. Akurat wybralam ja dlatego, nie nie ma w niej zadnych skladnikow odzwierzecych co akurat dla mnie jest powazne. Dzieki temu mem pewnosc ze nikomu nie szkodze uzywajac kosmetykow dla siebie.
Kaśka23

Re: Maska Daymoist z Inoara - opinie

Post autor: Kaśka23 »

Przyznaje, bardzo fajne sa te produkty. My uzywamy je profesjonalnie w salonie i klientki bardzo chwala. Najbardziej furore robi zabieg z uzyciem B-TOX INTENSE ktory bardzo fajnie redukuje objetosc wlosow i sprawia ze sa one duzo bardziej posluszne na glowie ;)))
ODPOWIEDZ