Ściągnięcie towaru zza granicy

Informacje o targach beauty, konferencjach związanych z branżą perfum.
Awatar użytkownika
zapachnista
Posty: 63
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:09

Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: zapachnista »

Cześć. Niedługo w moim mieście rozpoczynają się jedne z większych targów nastawionych na perfumy i wody perfumowane. W związku z tym zamówiłam większą ilość produktów tego rodzaju, ale okazuje się, że przy takiej ilości, muszę sama odbiór i transport zainicjować. Kompletnie nie jestem na to przygotowana, a targi już za 2 tygodnie.. Czy jest firma, która mi to ściągnie na czas? lle to może kosztować?
Awatar użytkownika
eyes
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:27

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: eyes »

Troszkę się wpakowałaś z tym samodzielnym transportem, ale nie ma tego złego. W internecie aż się roi od kurierów, którzy jeżdżą do różnych krajów i bez problemu mogą Ci ten towar ściągnąć. Co do kosztów, to możesz je policzyć na kalkulatorach dostępnych na ich stronach, trudno tak ogólnie pisać, ile to będzie kosztować. Sprawdź kilka ofert, bo cenniki mogą być naprawdę różne, a naciąć się łatwo.

gaz obronny żelowy
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 88
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:25

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: storczyk »

Osoba wypowiadająca się wyżej ma rację, ale też nie mówi o jednej ważnej rzeczy - Możliwościach transportowych. To nie jest tak, że masz wyłącznie kuriera do wyboru. Jeżeli chodzi o większe przesyłki zagraniczne dotyczące kosmetyków bądź rzeczy, możesz poprosić pośrednik, na którego adres przyjdzie twoja paczka i które zwiedzie ci ją w momencie powrotu do kraju. Czasami zdarza się, że to rozwiązanie jest znacznie mniej kosztowne.
Awatar użytkownika
darka
Posty: 49
Rejestracja: 24 cze 2019, 10:41

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: darka »

No pewnie, że można, na spokojnie, z tym, że jak już Ci pisali dokumenty muszą być w porządku i w ogóle wszystko musi być dobrze zapakowane, żadnych luzów. Oczywiście, jak Ci tu już pisali, masz kilka możliwości, ale ja raczej zgłosiłabym się do firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ , która od dawna zajmuje się takim transportem międzynarodowym. Oni wszystko za Ciebie załatwią i jak trzeba, to jak za rękę poprowadzą przez procedurę zamawiania paczki.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: maskali »

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć :) http://kulturatak.pl
Awatar użytkownika
Anrietta
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:53

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: Anrietta »

Mam takie samo zdanie na ten temat
:)
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: Agnes »

Taki transport zagraniczny najlepiej powierzyć odpowiedniej firmie jak np Magemar https://magemar.com.pl/ Oni zajmują się profesjonalnym transportem lądowym oraz morskim - obsługują transport od A do Z . Także nie musicie martwić się o żadne raporty czy tranzyt w ujęciu prawnym
Awatar użytkownika
kacper
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2020, 18:56

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: kacper »

Polecam przewóz paczek z firmą paczkianglia.com.pl. Można wynająć też cały bus.
Awatar użytkownika
paznokciowa
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2020, 13:34

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: paznokciowa »

Wybór dobrej firmy przewozowej jest bardzo ważny, ponieważ od niego zależy bezpieczeństwo naszych rzeczy. Pamietajcie, by firma oferowała ubezpieczenie na czas przewozu.
pęczak

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: pęczak »

paznokciowa pisze: ↑04 lip 2020, 9:20 Wybór dobrej firmy przewozowej jest bardzo ważny, ponieważ od niego zależy bezpieczeństwo naszych rzeczy. Pamietajcie, by firma oferowała ubezpieczenie na czas przewozu.
Jak i samo to, by taka firma transportowa odpowiednio działała. Na przykład wiecie że rozliczenie czasu pracy kierowców wcale nie jest takie łatwe? Dlatego warto wziąć udział w kursie od nich https://www.akademiaczasupracy.pl/ by dowiedzieć się o tym wszystkiego.
poznańkarol

Re: Ściągnięcie towaru zza granicy

Post autor: poznańkarol »

paznokciowa pisze: ↑04 lip 2020, 9:20 Wybór dobrej firmy przewozowej jest bardzo ważny, ponieważ od niego zależy bezpieczeństwo naszych rzeczy. Pamietajcie, by firma oferowała ubezpieczenie na czas przewozu.
Niestety własnie nie miałam ubezpieczenia i bardzo żałuję..
-
agencja eventowa Poznań
ODPOWIEDZ