Telewizja i internet Rawa Mazowiecka

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Telewizja i internet Rawa Mazowiecka

Post autor: kozi44 »

Zastanawiam się nad nowym pakietem telewizji i internetu. Nie wiem jednak na jaką firmę się zdecydować. Może ktoś z was będzie w stanie mi coś doradzić?
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 52
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:15

Re: Telewizja i internet Rawa Mazowiecka

Post autor: Marek22 »

A sprawdzałeś może w Multimedia? Z tego co widze tutaj https://www.multimedia.pl/ to mają takie pakiety i to w na prawdę dobrych cenach. Poczytałem też trochę opinie w sieci o tej firmie i wielu klientów bardzo ich chwali. Wydaje mi się, że warto jest się ich ofertą zainteresować
Awatar użytkownika
elinia99
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2019, 13:38

Re: Telewizja i internet Rawa Mazowiecka

Post autor: elinia99 »

Przez Pan wybierak sobie ogarnijcie idealny pakiet dla Was. Cenowo wychodzi podobnie. Bardziej chodzi o to, jakich kanałów
potrzebujecie. Te podstawowe kanały są takie same Dalej kwestia taka, czy ktoś potrzebuje pakietu C+ np. dla piłki nożnej. Wszystko zalęzy czego oczekujecie :)

brother z duplexem
Awatar użytkownika
peregrin
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:56

Re: Telewizja i internet Rawa Mazowiecka

Post autor: peregrin »

elinia99 pisze: ↑21 sie 2020, 10:00 Przez Pan wybierak sobie ogarnijcie idealny pakiet dla Was. Cenowo wychodzi podobnie. Bardziej chodzi o to, jakich kanałów
potrzebujecie. Te podstawowe kanały są takie same Dalej kwestia taka, czy ktoś potrzebuje pakietu C+ np. dla piłki nożnej. Wszystko zalęzy czego oczekujecie :)
Dokładnie tez sobie załatwiłam neta przez pan wybierak i inaczej sobie nie wyobrazam, fajna sprawa.
Awatar użytkownika
doria32
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:41

Re: Telewizja i internet Rawa Mazowiecka

Post autor: doria32 »

Zamiast szukać telewizji kablowej, skorzystaj z platformy WP Pilot. To świetna alternatywa dla "zwykłej" telewizji. Oglądasz pakiety z programami, filami i serialami, kiedy chcesz, gdzie chcesz (w Pl i w UE) i na jakim urządzeniu chcesz. Bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy, bo serwis działa na zasadzie subskrypcji lub jednorazowego zakupu pakietów. Popatrz tu https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 - są szczegóły oferty. Teraz w ogóle mają promocję i pakiet Starter PLUS, TVN24 i Eleven SPORTS można wypróbować za darmo przez 7 dni.
foster

Re: Telewizja i internet Rawa Mazowiecka

Post autor: foster »

Poszukuję dostawcy internetu i muszę przyznać, że kolega z pracy polecił mi usługi internetowe inea. Na ich stronie znalazłem światłowód w atrakcyjnych cenach, wraz z pakietami telewizyjnymi i dodatkowymi usługami.
ODPOWIEDZ