Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Polecamy hipoalergiczne kosmetyki z delikatnymi, naturalnymi substancjami zapachowymi.
Awatar użytkownika
zoja1988
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:11

Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: zoja1988 »

Hej. Jakie są wasze ulubione sklepy z eko kosmetykami? Gdzie znajdę spory wybór produktów pielęgnacyjnych?
Awatar użytkownika
Aldona-74
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 21:21

Re: Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: Aldona-74 »

Przejrzyj sobie ofertę unlapin.pl. Mają świetne ceny i olbrzymi wybór produktów od kosmetyków do ciała i włosów po chemię domową i akcesoria. Współpracują z firmami, które dbają o środowisko. To mój faworyt, jeśli chodzi o naturalne kosmetyki.
Awatar użytkownika
koralowa
Posty: 82
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:16

Re: Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: koralowa »

Jeśli interesują Ciebie kosmetyki naturalne to myślę, że spodobają Ci się kosmetyki marki Euthalia. Takie produkty można zamówić tutaj: https://neonia.com.pl/sklep/euthalia/ . W ofercie mają siedem kosmetyków, ja najbardziej upodobałam sobie naturalny olejek do cery suchej. Warto jednak przetestować je wszystkie :)
Awatar użytkownika
GCohen74
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 20:46

Re: Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: GCohen74 »

Dziewczyny, a jaki szampon w kostce polecacie? Naturalny, oczywiście. I gdzie go mogę kupić? A tak w ogóle, to czy taki szampon nadaje się na długie włosy? I jak się go używa? Myje się włosy całą kostką czy odłamuje kawałek? Czy taki szampon dobrze się pieni? I proszę, napiszcie mi jeszcze, gdzie przechowujecie taką kostkę?

pozdrawiam,
Trycholog Poznań
Awatar użytkownika
Krysia30
Posty: 152
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:28

Re: Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: Krysia30 »

Z tego co słyszałam świetnie sprawdza się szampon w kostce tej marki - https://www.cocolita.pl/szampony/mydlar ... rsalny-75g Wiele osób już mi je polecało i chyba w końcu się skuszę. Lubię takie kosmetyczne nowinki i często z nich korzystam. Mam nadzieję, że ten szampon spełni oczekiwania.
Awatar użytkownika
kawiorka
Posty: 71
Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:46

Re: Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: kawiorka »

ja kupuje normalnie w drogerii, rossman lub hebe :) ostatnio wypatrzylam serie Eco Nature z Bielendy, nie ukrywam, ze dla mnie sklad ma duze znaczenie a te kosmetyki są naprawde fajne, teraz pielegnacja twarzy to przyjemnosc :)
mónia

Re: Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: mónia »

najczesciej biore prosto ze sklepu producentów bo wychodzi taniej
aśka

Re: Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: aśka »

kawiorka pisze: ↑21 wrz 2020, 11:07 ja kupuje normalnie w drogerii, rossman lub hebe :) ostatnio wypatrzylam serie Eco Nature z Bielendy, nie ukrywam, ze dla mnie sklad ma duze znaczenie a te kosmetyki są naprawde fajne, teraz pielegnacja twarzy to przyjemnosc :)
a ja nie kupuję zwykłych kosmetyków już
Awatar użytkownika
lalka
Posty: 30
Rejestracja: 02 lip 2019, 8:01

Re: Eko kosmetyki - gdzie kupujecie?

Post autor: lalka »

Ja też tylko i wyłącznie kupuję te naturalne, ekologiczne kosmetyki o starannie dobranym składzie, one nadają się nawet dla bardzo delikatnej skóry najmłodszych. Tu https://ekodrogeria.pl/zele-do-mycia jest ich spory wybór i łatwo je zamówić online, nie muszę biegać po drogeriach i szukać.
ODPOWIEDZ