Pasy bezpieczeństwa

O wszystkim i o niczym :)
open

Pasy bezpieczeństwa

Post autor: open »

Dzień dobry, zainteresowały mnie te Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ i zastanawiam się nad ich zakupem. W telewizji wiele na ten temat mówią, a w sieci opnie są podzielone. Czy możecie mi powiedzieć, jak Wy to widzicie? Naprawdę się to sprawdza?
daria25

Re: Pasy bezpieczeństwa

Post autor: daria25 »

Cześć, widzę, że nie tylko ja postanowiłam się więcej o tym dowiedzieć. W zasadzie to w sieci są negatywne opinie, ale zobacz, co robiono z SKB w czasie testów -https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 . Wykryto szereg nieprawidłowości w sposobie ich testowania. Mnie to przekonuje.
Miłoszewski

Re: Pasy bezpieczeństwa

Post autor: Miłoszewski »

Można też poszukać niezależnych testów Applus+ IDIADA z zeszłego roku. Tam Smart Kid Belt wypadł całkiem dobrze w porównaniu do fotelików.
ręka

Re: Pasy bezpieczeństwa

Post autor: ręka »

Masz rację. Widziałam informacje na ten temat. Widać,że jednak branża fotelików samochodowych naprawdę ma stracha, bo jednak takie pasy są dużo wygodniejsze. Sama mam skb dla starszego, może bez podkładki nawet jechać.
kaśka

Re: Pasy bezpieczeństwa

Post autor: kaśka »

Moim zdaniem są to fajnie pasy i warte uwagi. Każdy na pewno będzie cieszył się z jego użytkowania w podróży taksówką czy czyimś samochodem. Jak dla mnie ekstra opcja.
raśku

Re: Pasy bezpieczeństwa

Post autor: raśku »

Ja mam podobne zdanie. Pasy warte uwagi są zdecydowanie. Nawet je widziałam na wystawie w sklepie, ale kupowałam, bo nie miałam do kogo. Taka prawda. W sumie widziałam, że rodzice sobie chwalą. Więc chyba warto je kupić.
umiłka

Re: Pasy bezpieczeństwa

Post autor: umiłka »

ale przeciez producent regularnie te wszystkie testy i badania publikuje - dzieki czemu kazdy moze miec do nich wglad i przekonac sie ze skb zapewnia bezpieczenstwo w trakcie jazdy
Jaśmin

Re: Pasy bezpieczeństwa

Post autor: Jaśmin »

umiłka pisze: ↑27 wrz 2020, 17:01 ale przeciez producent regularnie te wszystkie testy i badania publikuje - dzieki czemu kazdy moze miec do nich wglad i przekonac sie ze skb zapewnia bezpieczenstwo w trakcie jazdy
Te które publikuje u siebie Smart Kid Belt. Do tego kilka niezależnych organizacji. Ale zwróć uwagę, że są na rynku też testy wykonane nierzetelnie. Ostatnio o takim było głośno, bo dla fotelika korzystał z lekkiego manekina Q3 a dla pasów z Q6 który jest cieższy o kilka kg. Więc nie dziwnie że wyniki z testów wyszły inne. No bo kto by to normalnie porównywał. Widać, że ten test był kupiony, skoro tak robili.
ODPOWIEDZ