brak ochoty na seks

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Kaśka123

brak ochoty na seks

Post autor: Kaśka123 »

Od jakiegoś czasu mam mniejszą ochotę na seks i nie sprawia mi on już takiej przyjemności jak wcześniej. Jakieś rady dla mnie? Jak poradzić sobie z tym problemem?
Bożena

Re: brak ochoty na seks

Post autor: Bożena »

Jest to powszechny problem u wielu kobiet. Przyczyny są różne, jednak efekty na ogół takie same. Sama przez chwilę tez miałam ten problem na szczęście znalazłam na to doskonały sposób.
Kaśka123

Re: brak ochoty na seks

Post autor: Kaśka123 »

Co masz na myśli? Możesz mi go polecić?
Bożena

Re: brak ochoty na seks

Post autor: Bożena »

Polecam żel https://akademiapielegniarki.eu/ ponieważ sama z tego korzystam jeżeli potrzebuje i sprawdza się świetnie. Na tej stronie masz dużo napisane na temat tego produktu. Sprawdź.
Kaśka123

Re: brak ochoty na seks

Post autor: Kaśka123 »

Na pewno skorzystam i liczę na pozytywne efekty. Dzięki wielkie.
Awatar użytkownika
agata
Posty: 40
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:26

Re: brak ochoty na seks

Post autor: agata »

A ja mogę powiedzieć, że również pewne zabezpieczenie pomaga. Nie ma tego stresu i obaw, które mnie wcześniej też blokowały. A teraz jak stosuję belarę to zupełnie inna bajka. Nawet sama inicjuję zbliżenia i seks większą przyjemność mi sprawia.
maleńka

Re: brak ochoty na seks

Post autor: maleńka »

agata pisze: ↑31 paź 2020, 10:04 A ja mogę powiedzieć, że również pewne zabezpieczenie pomaga. Nie ma tego stresu i obaw, które mnie wcześniej też blokowały. A teraz jak stosuję belarę to zupełnie inna bajka. Nawet sama inicjuję zbliżenia i seks większą przyjemność mi sprawia.
Mi libido podniosły regularne ćwiczenia i sporo też dał komfort jak dowiedziałam się ze strony Kliniki Stonava, że w najgorszym wypadku dalej mogę bezpiecznie i legalnie usunąć ciążę, tyle że w Czechach
ODPOWIEDZ