gdzie kupić oryginalne perfumy

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
ZOśKA

gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: ZOśKA »

Witam :)
Panie, Panowie,
temat wałkowany był już nie raz, ale na pewno nie został wyczerpany. Gdzie kupujecie swoje ulubione perfumy najtaniej?
A może ktoś mi poleci jakiś dobry, delikatny zapach na lato? W dobrej cenie, ale oczywiście trwały, żeby długo utrzymywał się na skórze?
Kińdzia

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Kińdzia »

Jeśli chodzi o zakup perfum to pierwsze co robię to szukam ich na ceneo - wpisuję nazwę perfum i sprawdzam gdzie i w którym sklepie internetowym najtaniej można je kupić. Potem sprawdzam ten sklep w internecie - czy jest rzetelny i czy ma dobre opinie ogólnie wśród klientów
Samośka

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Samośka »

ZOśKA pisze: ↑22 cze 2021, 12:21 Witam :)
Panie, Panowie,
temat wałkowany był już nie raz, ale na pewno nie został wyczerpany. Gdzie kupujecie swoje ulubione perfumy najtaniej?
A może ktoś mi poleci jakiś dobry, delikatny zapach na lato? W dobrej cenie, ale oczywiście trwały, żeby długo utrzymywał się na skórze?
Moje Giorgo Armani My Way najkorzystniej cenowo w sklepie Aleperfumeria
ZOśKA

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: ZOśKA »

Samośka pisze: ↑24 cze 2021, 10:02
ZOśKA pisze: ↑22 cze 2021, 12:21 Witam :)
Panie, Panowie,
temat wałkowany był już nie raz, ale na pewno nie został wyczerpany. Gdzie kupujecie swoje ulubione perfumy najtaniej?
A może ktoś mi poleci jakiś dobry, delikatny zapach na lato? W dobrej cenie, ale oczywiście trwały, żeby długo utrzymywał się na skórze?
Moje Giorgo Armani My Way najkorzystniej cenowo w sklepie Aleperfumeria
Oryginały?
Samośka

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Samośka »

ZOśKA pisze: ↑25 cze 2021, 14:43
Samośka pisze: ↑24 cze 2021, 10:02
ZOśKA pisze: ↑22 cze 2021, 12:21 Witam :)
Panie, Panowie,
temat wałkowany był już nie raz, ale na pewno nie został wyczerpany. Gdzie kupujecie swoje ulubione perfumy najtaniej?
A może ktoś mi poleci jakiś dobry, delikatny zapach na lato? W dobrej cenie, ale oczywiście trwały, żeby długo utrzymywał się na skórze?
Moje Giorgo Armani My Way najkorzystniej cenowo w sklepie Aleperfumeria
Oryginały?
Oczywiście, tylko oryginały. To porządny sklep, nie zawiodłam się nigdy :)
Halśka

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Halśka »

Niedawno w perfumerii internetowej yasmeen.pl udało mi się kupić oryginalne arabskie perfumy Rasasi Dhanal Oudh Nazaha (https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracj ... dh-nazaha/ ) Ten niezwykły zapach potrafi mnie przenieść w odległy Dubaj. Hmm..zapach mi się szalenie podoba, może dlatego, że przywołuje miłe wspomnienia?
Mieća

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Mieća »

Moje odkrycie roku- cudownie naturalne perfumy w wosku pszczelim https://eranatura.pl/produkt/perfumy-w- ... mydlarnia/ - zostały stworzone na życzenie Klientek, zachwyconych olejkiem do ciała ZACHWYT, oba kosmetyki mają tę samą nutę zapachową. To oryginalna, bardzo praktyczna i efektywna forma perfum o dużej koncentracji i trwałości zapachu.
ZOśKA

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: ZOśKA »

Miłe wspomnienia z Dubaju? Ja nie mam żadnych wspomnień stamtąd ;) Ale super że zapach Ci się podoba, ja nigdy nie kupiłam w ciemno perfum, których zapachu nie znam i nie kojarzę. Bo co będzie jak otworzę je i bardzo nie przypadnie mi do gustu? Kupuję tylko znane zapachy.
Awatar użytkownika
saska
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:14

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: saska »

ja też kupuje tylko te perfumy, które znam i lubie :) zawsze sie bałam ze nie trafie z zapachem i tylko strace kase... a jesli chodzi o to,gdzie kupic, to przeciez sa rożne drogerie , mozna kupic stacjonarnie albo online, teraz to nie problem, wystarczy tylko dobrze poszukac :) czesto sie trafiaja promocje
Awatar użytkownika
kawiorka
Posty: 71
Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:46

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: kawiorka »

saska pisze: ↑23 lip 2021, 8:22 ja też kupuje tylko te perfumy, które znam i lubie :) zawsze sie bałam ze nie trafie z zapachem i tylko strace kase... a jesli chodzi o to,gdzie kupic, to przeciez sa rożne drogerie , mozna kupic stacjonarnie albo online, teraz to nie problem, wystarczy tylko dobrze poszukac :) czesto sie trafiaja promocje
a skad zamawiasz?? szukam jakichs fajnych perfum w dobrej cenie :)

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
saska
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:14

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: saska »

kawiorka pisze: ↑26 lip 2021, 11:54
saska pisze: ↑23 lip 2021, 8:22 ja też kupuje tylko te perfumy, które znam i lubie :) zawsze sie bałam ze nie trafie z zapachem i tylko strace kase... a jesli chodzi o to,gdzie kupic, to przeciez sa rożne drogerie , mozna kupic stacjonarnie albo online, teraz to nie problem, wystarczy tylko dobrze poszukac :) czesto sie trafiaja promocje
a skad zamawiasz?? szukam jakichs fajnych perfum w dobrej cenie :)
Ja zamawiam tutaj https://www.notino.pl/perfumy/ akurat można skorzystać ze zniżki z kodem rabatowym :) fajna opcja
Kaśkaa23

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Kaśkaa23 »

Jasna sprawa. Na szczęście dzisiaj jesteście w stanie znaleźć swoje ulubione zapachy w znacznie niższej cenie. Fajnie widać to chociażby na przykładzie sklepu https://perfumypremium.pl/pl/producer/Diesel/93 W ten sposób będziecie w stanie jeszcze lepiej poradzić sobie ze znalezieniem pięknego zapachu w niskiej cenie. Mnie bardzo cieszy to, że dzisiaj wcale nie trzeba przepłacać za podobne zapachy. Pomyślcie nad tym, co faktycznie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku i czy czasem tańsze zamienniki nie byłyby też fajnym wyborem.
oliśka91

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: oliśka91 »

Kińdzia pisze: ↑23 cze 2021, 12:49 Jeśli chodzi o zakup perfum to pierwsze co robię to szukam ich na [...] - wpisuję nazwę perfum i sprawdzam gdzie i w którym sklepie internetowym najtaniej można je kupić. Potem sprawdzam ten sklep w internecie - czy jest rzetelny i czy ma dobre opinie ogólnie wśród klientów
Również szukam sklepu

___
sklep internetowy z kosmetykami
Ćma

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Ćma »

oliśka91 pisze: ↑15 wrz 2021, 0:11
Kińdzia pisze: ↑23 cze 2021, 12:49 Jeśli chodzi o zakup perfum to pierwsze co robię to szukam ich na [...] - wpisuję nazwę perfum i sprawdzam gdzie i w którym sklepie internetowym najtaniej można je kupić. Potem sprawdzam ten sklep w internecie - czy jest rzetelny i czy ma dobre opinie ogólnie wśród klientów
Również szukam sklepu
Z tych wszystkich sklepów z perfumami które tu wymieniliście to widzę że Aleperfumeria najlepiej wypada i pod względem ceny i pod wzgledem oferowanych produktów
Gawońcia

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Gawońcia »

Ja od dłuższego czasu zamawiam na zapach-orientu.pl - dla mnie podstawowe miejsce do zakupów perfum orientalnych, duży wybór, świetne ceny, bardzo szybko i pełen profesjonalizm. Jeszcze wczoraj zamówiłam https://www.zapach-orientu.pl/al-harama ... p-572.html urzeka mnie egzotyka Bliskiego Wschodu, sam flakonik jest bardzo piękny. Zawsze otrzymuję oryginały i nigdy (jeszcze) się nie zawiodłam. Ale wiem z innych forów, że zakupami perfum u nieznanych sprzedawców trzeba być ostrożnym.
Marysia_ś

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: Marysia_ś »

Jeśli szukacie oryginalnych perfum to polecam zerknąć tutaj: https://www.phlov.com/66-perfumy . Szukałam ostatnio prezentu dla mojej siostry siostry na urodziny i natknęłam się na tę stronę. Te perfumy wygalają naprawdę elegancko i służą za ozdobę na kobiecej półeczce w łazience. Sama się teraz zastanawiam nad ich zakupem dla siebie.
ciastuś

Re: gdzie kupić oryginalne perfumy

Post autor: ciastuś »

Nie powiem bo to jest bardzo dobre pytanie. Dlatego też od jakiegoś czasu dużo bardziej polubiłam robić zakupy przez internet. A że przy okazji można zbierać takie punkty w postaci cashbacków i zyskać zniżki na kolejne zakupy to może warto o czymś takim pomyśleć. I tak dzięki takiemu serwisowi jak net-pocket dostaniemy dostęp do sklepów w których na takie zniżki cashbackowe możemy liczyć.
ODPOWIEDZ