Prostownica INOAR

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Róża

Prostownica INOAR

Post autor: Róża »

Szukam nowej prostownicy do mojego salonu kosmetycznego i już sama nie wiem, na co byłoby dobrze postawić. Znajoma fryzjerka poleciła mi prostownicę INOAR i przyznaję, że opine zbiera ona naprawdę dobre. Macie z nią jakieś doświadczenia? Chętnie poczytam.
Elżbieta

Re: Prostownica INOAR

Post autor: Elżbieta »

To dobry wybór. Sama stosuję tę prostownicę przy pracy z klientkami i jestem zadowolona. Zauważyłam, że temperatura rozkłada się równomiernie na całej płytce, co bardzo pomaga w przeprowadzania konkretnych kuracji. Warto ją sprawdzić i zdecydować, jak u Ciebie zadziała.
Bożena

Re: Prostownica INOAR

Post autor: Bożena »

Ta prostownica z INOARU bardzo fajnie nadaje się do kręcenia loków i przeprowadzania właśnie kuracji keratynowych. Fajnie się ją trzyma i ma dobrą regulację temperatury, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że coś złego stanie się z włosami klientek.
Kaśkaa23

Re: Prostownica INOAR

Post autor: Kaśkaa23 »

NA pewno warto sprawdzić. My stosujemy ją u nas w salonie już od dawna i jesteśmy zadowolone. Najważniejsze to na pewno dobrze się zastanowić nad tym, z jakiej jakości produktów chcesz korzystać. Jeśli stawiasz na TOP, to ten inoar może być naprawdę fajny dla Ciebie.
Róża

Re: Prostownica INOAR

Post autor: Róża »

Przyznaję, że zachęciłyście mnie! W takim razie muszę na poważnie pomyśleć nad tym zakupem. Zależy mi na wysokiej klasie sprzętów, bo chodzi w końcu o satysfakcję klientek. Muszę w takim razie sprawdzić sobie tę prostownicę inoara i samodzielnie się o tym przekonać.
Awatar użytkownika
saska
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:14

Re: Prostownica INOAR

Post autor: saska »

Róża pisze: ↑03 sie 2021, 11:41 Szukam nowej prostownicy do mojego salonu kosmetycznego i już sama nie wiem, na co byłoby dobrze postawić. Znajoma fryzjerka poleciła mi prostownicę INOAR i przyznaję, że opine zbiera ona naprawdę dobre. Macie z nią jakieś doświadczenia? Chętnie poczytam.
Sama szukam jakiejś porządnej prostownicy, nie do salonu, a dla siebie do uzytku. Fajnie, jakby cena nie byla jakas z kosmosu. Moje wlosy są nieokielznane, jak nie wyprostuje to mam na glowie istną tragedie :) polecacie cos sprawdzonego?
Awatar użytkownika
kawiorka
Posty: 71
Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:46

Re: Prostownica INOAR

Post autor: kawiorka »

ja to kiedys mialam taki problem, ze wlosy w ogole nie byly podatne na prostowanie, probowalam i nic, kiepski efekt, a po czasie okazalo sie, ze to wina prostownicy po prostu... zmienilam na inna, lepszą i bez porównania, pare przeciągniec i wlosy idealnie proste
Awatar użytkownika
saska
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:14

Re: Prostownica INOAR

Post autor: saska »

kawiorka pisze: ↑19 sie 2021, 8:55 ja to kiedys mialam taki problem, ze wlosy w ogole nie byly podatne na prostowanie, probowalam i nic, kiepski efekt, a po czasie okazalo sie, ze to wina prostownicy po prostu... zmienilam na inna, lepszą i bez porównania, pare przeciągniec i wlosy idealnie proste
No ja właśnie tak sobie myślę, ze to moze byc problem z prostownicą po prostu bo moja juz troche lat ma :) a skąd zamawialas jesli mozna wiedziec?i jaki model?
Awatar użytkownika
kawiorka
Posty: 71
Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:46

Re: Prostownica INOAR

Post autor: kawiorka »

saska pisze: ↑20 sie 2021, 11:43
kawiorka pisze: ↑19 sie 2021, 8:55 ja to kiedys mialam taki problem, ze wlosy w ogole nie byly podatne na prostowanie, probowalam i nic, kiepski efekt, a po czasie okazalo sie, ze to wina prostownicy po prostu... zmienilam na inna, lepszą i bez porównania, pare przeciągniec i wlosy idealnie proste
No ja właśnie tak sobie myślę, ze to moze byc problem z prostownicą po prostu bo moja juz troche lat ma :) a skąd zamawialas jesli mozna wiedziec?i jaki model?
Ja mam taką prostownice https://www.notino.pl/remington/keratin ... do-wlosow/ świetna jest :) nie niszczy włosów i naprawdę porządnie prostuje :) a musze dodac, ze mam bardzo grube i geste wlosy
Elżbieta

Re: Prostownica INOAR

Post autor: Elżbieta »

To naprawdę ciekawa rzecz. Musicie być świadome tego, że odpowiednie sprzęty zadziałają bardzo korzystnie. Podobno ta prostownica świetnie sprawdza się przy terapii Nano Protein Keratin od INOARu. Dzięki takiemu połączeniu włosy są bardzo wygładzone i wyglądają po prostu dobrze :)
kiśka

Re: Prostownica INOAR

Post autor: kiśka »

mam prostownicę Babyliss z opcją pary, super jest, mojej siostrze się bardzo spodobała i też sobie ten sam model kupiła, dużą zaletą prostowania z parą jest to, że włosy sa bardziej nawilżone, nie są tak sztywne jak po prostowaniu tradycyjną prostownica, mega sprawa
ODPOWIEDZ