kosmetyki do twarzy

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Awatar użytkownika
maskali
Posty: 545
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:51

kosmetyki do twarzy

Post autor: maskali »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://visal.pl/328-twarz 
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 265
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: agacia »

Nie tak łatwo znaleźć kosmetyki, które sprawdzą się na naszej cerze. Mnie trochę czasu zajęło, zanim świadomie skompletowałam całą pielęgnację. Obecnie stosuję pielęgnację dwukierunkową - od zewnątrz i od wewnątrz. Wszystko dzięki https://www.herbapol-polana.com/ :) I faktycznie muszę powiedzieć, że taka naturalna pielęgnacja bardzo mi służy.
Gośka

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Gośka »

Bardzo dobrze mi się ostatnio sprawdza to serum hialuronowe mixa. Świetne do suchej i wrażliwej cery. Bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia, jest bardzo lekkie, nie zapycha, idealne pod makijaż. Znacie? Jeśli nie to koniecznie wypróbujcie, nie kosztuje majątku, a zdecydowanie warto https://www.mixa.pl/produkt/hyalurogel-serum
fiszka2

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: fiszka2 »

Jeżeli chodzi o kosmetyki do twarzy, a dokładniej do konturowania, polecam różnego typu pomady w sztyfcie. Sprawdzą się świetnie właściwie do każdego typu cery. Wystarczy wykonturować nią twarz, a następnie lekko rozmazać, by efekt był jak najbardziej naturalny.
Jeżeli nie wiesz jeszcze jak konturować twarz, polecam sięgnąć do sprawdzonych filmików na youtube, które mogą cię wiele nauczyć.
Polecam też ten artykuł na temat konturowania twarzy.
Daj znać jak ci poszło i czy w ogóle taki produkt sprawdza się na twojej cerze. Ja na początku nie byłam przekonana, wolałam zostać przy tradycyjnym konturowaniu pudrami. Teraz, ciężko jest mi się przestawić z powrotem.
fiszka2

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: fiszka2 »

Jeżeli chodzi o kosmetyki do twarzy, a dokładniej do konturowania, polecam różnego typu pomady w sztyfcie. Sprawdzą się świetnie właściwie do każdego typu cery. Wystarczy wykonturować nią twarz, a następnie lekko rozmazać, by efekt był jak najbardziej naturalny.
Jeżeli nie wiesz jeszcze jak konturować twarz, polecam sięgnąć do sprawdzonych filmików na youtube, które mogą cię wiele nauczyć.
Polecam też ten artykuł na temat konturowania twarzy .
Daj znać jak ci poszło i czy w ogóle taki produkt sprawdza się na twojej cerze. Ja na początku nie byłam przekonana, wolałam zostać przy tradycyjnym konturowaniu pudrami. Teraz, ciężko jest mi się przestawić z powrotem.
fiszka2

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: fiszka2 »

Jeżeli chodzi o kosmetyki do twarzy, a dokładniej do konturowania, polecam różnego typu pomady w sztyfcie. Sprawdzą się świetnie właściwie do każdego typu cery. Wystarczy wykonturować nią twarz, a następnie lekko rozmazać, by efekt był jak najbardziej naturalny.
Jeżeli nie wiesz jeszcze jak konturować twarz, polecam sięgnąć do sprawdzonych filmików na youtube, które mogą cię wiele nauczyć.
Polecam też ten artykuł na temat konturowania twarzy .
Daj znać jak ci poszło i czy w ogóle taki produkt sprawdza się na twojej cerze. Ja na początku nie byłam przekonana, wolałam zostać przy tradycyjnym konturowaniu pudrami. Teraz, ciężko jest mi się przestawić z powrotem.
Baraboliy

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Baraboliy »

Dla mnie podkład do twarzy SPF 15 Lancôme Teint Idole Ultra Wear jest po prostu kultowy. Cenię sobie dobre marki, za każdym razem czuję się luksusowo, bo i krycie doskonałe, i ten piękny różany zapach... Tutaj często mój odcień jest na promocji, może komuś się przyda: https://makeup.pl/product/279869/

Preparat wykazuje silne działanie matujące, korygujące i kryjące. Formuła gwarantuje idealne zatuszowanie wyprysków, krostek, zaczerwienień, przebarwień. Ekskluzywna receptura nie tworzy efektu maski, ładnie stapia się ze skórą i nie ciemnieje. Filtr SPF 15 chroni przed promieniami słonecznymi. Specyfik reguluje poziom wydzielanego sebum i wyraźnie zmniejsza tłuste połysk.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: momin44 »

Twarz trzeba pielęgnować delikatnymi kosmetykami. Mamy różną cerę, więc trzeba specyfiki dobierać bardzo indywidualnie. Też tutaj https://louma.pl można zerknąć na niektóre delikatne produkty. Jak najbardziej znajdziemy idealne dla siebie produkty. Zawsze warto dobierać kosmetyki o naturalnym składzie.
Urszullalala

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Urszullalala »

Cześć, wiele na forum jest informacji o kosmetykach dla kobiet dorosłych, czasem z cerą dojrzałą. Tymczasem ja mam zupełnie inny problem, mianowicie szukam kosmetyków dla siostrzenicy. Niedługo są jej urodziny i po konsultacji z nią stwierdziłyśmy, że fajnie byłoby jej kupić taki pierwszy porządny zestaw kosmetyków. Dziewczyna ma 14 lat, ale nie chce nic do makijażu i tego typu rzeczy. Raczej coś bardziej do pielęgnacji. Na razie nie ma problemów ze skórą, poza chwilowymi reakcjami alergicznymi, ale to sporadycznie, jest wrażliwa na detergenty. Dlatego przychodzę do Was z pytaniem o konkretne propozycje. Czytałam na tej stronie https://boskamatka.pl/kosmetyki-dla-nas ... yny/b_xchj ale tu głównie skupiają się na problemie trądziku, cery tłustej itp. Chciałabym coś lekkiego, jakichś kremów, może naturalnych. W przypadku czternastolatki nie potrzeba przecież składników przeciwzmarszczkowych więc to powinno być raczej działanie nawilżające. Dziewczyna ma całkiem ładną cerę i chodzi o to, żeby tego nie zepsuć. Może znacie jakieś marki albo serie kosmetyków dla nastolatek, które mogłybyście mi polecić z czystym sumieniem? Czy uważacie, że to, co dostępne w drogeriach jest warte uwagi, czy raczej szukać niszowych produktów? Jeszcze przy okazji zastanawiam się, czy nastolatka może używać kosmetyków dla kobiety dorosłej? Czy jest jakiś limit wieku, od którego bakuchiol, retinol i inne tego typu składniki mogą być używane bezpiecznie? Nie chciałabym takich kosmetyków kupować siostrzenicy, ale pytam z ciekawości, bo nigdy nie spotkałam informacji dotyczących właśnie wieku.
Julia

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Julia »

Używam różnych kosmetyków do twarzy, ale moim ulubionym produktem jest serum z witaminą C. To niezwykle skuteczne rozwiązanie, które pomaga poprawić wygląd skóry, zwłaszcza jeśli masz problem z bliznami potrądzikowymi lub przebarwieniami. Serum z witaminą C pomaga również poprawić jędrność i elastyczność skóry, a także chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Kiedy szukam kosmetyków do twarzy, zawsze zwracam uwagę na skład. Warto też pamiętać aby kupić kosmetyki jak np. zestaw do laminacji brwi bo mamy pewność co do jakości i ogólnie towaru. W przypadku serum z witaminą C, ważne jest, aby wybierać produkty o wysokiej zawartości tej witaminy i z jak najmniejszą ilością szkodliwych substancji chemicznych.
Kasiulak

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Kasiulak »

Doskonały do twarzy i do reszty ciała jest naturalny Olejek Busajna. Doskonale nawilża skórę, ale i pomaga na zmarszczki, cellulit, rozstępy. Opalenizna sie dłużej utrzymuje po nim. Mega jest
Miłoszek

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Miłoszek »

Henna pudrowa do brwi i rzęs zyskuje coraz większą popularność wśród profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii. Jej główną zaletą jest długotrwały efekt i naturalny wygląd. Dla osób o jasnych włosach polecam Hennę pudrową do brwi Blond Blonde MINA, dostępną na https://innsi.pl/pl/p/Henna-pudrowa-do- ... -MINA/2645 i produkt ten jest łatwy w aplikacji i pozwala na precyzyjne modelowanie brwi.
Marika33

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Marika33 »

Świetne kosmetyki do twarzy mają z Bielendy, polska i bardzo dobra marka kosmetyczna. Do twarzy super jest ta linia Hydro Lipidum. Od niedawna ich używam ale już widze efekty. Koleżanka mi poleciła i miała rację. Super kosmetyki
stanbara

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: stanbara »

Na stronie https://thegloow.com/pl/2021-kwasy-tlus ... dla-dzieci można znaleźć fajne produkty i kosmetyki dla kobiet dzieci i dla mężczyzn. Można teraz kupować produkty w świątecznych zestawach a to się naprawdę opłaca. Koniecznie sprawdźcie na oferty tego sklepu.
Melanka

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Melanka »

Jesli chodzi o dobre kosmetyki do pielegnacji twarzy bardzo fajna jet ta linia z Bielendy do cery dojrzalej Ujedrniające Peptydy, dobra cena na prawde bardzo skuteczne kosmetyki. U mnie super sie sprawdziły
Ćma

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Ćma »

Poprawę cery zawdzięczam masce na noc od Eveline o nazwie Magic Lift. Nie wiem co on robi nocą ale robi to dobrze, skóra rano jest odżywiona, promienna, wypoczęta i w super kondycji. Od teraz mój ulubieniec już nawet serum nie stosuję bo jest na noc zbędne
kora

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: kora »

Lifting i laminacja rzęs to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą stosować sztucznych rzęs, ale pragną podkreślić swoje naturalne piękno. Te zabiegi są delikatne dla rzęs i nie powodują ich uszkodzenia. Efekty liftingu i laminacji są długotrwałe, a cały proces zabiegu jest szczegółowo opisany na https://aruba.rzeszow.pl/lifting-i-lami ... zym-polega co pomoże zdecydować, czy jest to odpowiednia opcja dla Ciebie.
szaloonka

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: szaloonka »

Krem z ashwagandą Orientany dodałam do swojej pielęgnacji, bo był często polecany na grupach na facebooku. Pierwsze wrażenie było ok, natomiast po 2 tygodniach zauważyłam same pozytywne zmiany. Nawet inni zauważają, że o wiele lepiej wyglądam. To mnie bardzo cieszy ;)
lusia33

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: lusia33 »

W drogeriach można znaleźć różne zestawy do pielęgnacji twarzy. Jest ich całkiem duży wybór, więc można dopasować do potrzeb swojej skóry. Na święta dostałam taki zestaw w prezencie i jestem z niego bardzo zadowolona. Kosmetyki są super jakości, używanie to sama przyjemność. Zdarzyło wam się kupować takie zestawy?
Awatar użytkownika
Barbarka
Posty: 47
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:34

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: Barbarka »

Cera tradzikowa:
1. Brzoskwiniowy zel do twarzy z Resibo.
2. Octenisept.
3. Tonik Uzdrovisco z fiolkiem.
4. Emulsja spf50 z Basiclab.
5. Tapeta na co dzien, w weekendy skora odpoczywa

Ogólnie skóra taka jest wymagająca tak więc potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, jeśli interesuje Was ta tematyka, polecam zajrzeć sobie na stronę: e-urodowo.pl/

Jest tutaj wiele porad.
ODPOWIEDZ