Księgowość w małej firmie Halinów

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
00QUEEN00
Posty: 28
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:45

Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: 00QUEEN00 »

Polecam biuro rachunkowe w Halinowie Księgowa-Halinów.pl Prowadzi ono kompleksową obsługę kadrowo płacową oraz księgową. Wszystkie zlecenia były zawsze realizowane terminowo.
Awatar użytkownika
tola997
Posty: 6
Rejestracja: 25 mar 2019, 16:26

Re: Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: tola997 »

Dzięki za informacje o biurze. Sama szukam czegoś podobnego i natrafiłam w sieci na firmę https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza która to niedość że zajmuję się Twoją księgowością to jeszcze pomagają kompleksowymi narzędziami w kwestii obsłudze zarządzania sprzedażą, to byłoby coś czego bym potrzebowała :)
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 33
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:13

Re: Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: duff231 »

Tola, możesz powiedziec coś więcej o tym oprogramowaniu ? Mi parę ludzi podsyłało już wfirma.pl z racji systemu do kadr i płac. Szukałam czegoś z możliwością ewidencji czasu pracy, ale wiesz może jak ten program ma się do reszty tej papierkowej roboty? Chciała bym się upewnic bo cena programu jest bardzo zadowalająca.
Awatar użytkownika
Ela221
Posty: 24
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:56

Re: Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: Ela221 »

Duff, wfirma.pl to bardzo szeroko pojęte oprogramowanie księgowe. Jeżeli Ci zależy na tym systemie kadr i płac to najlepiej wejdz sobie w link https://wfirma.pl/kadry-i-place , masz tam opisany ten system. Myślę, że warto skorzystac z okresu próbnego - jest to bardzo godne uwagi oprogramowanie przydatne w biznesie.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 27
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:32

Re: Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: zenka »

duff231 pisze: ↑15 kwie 2019, 15:08 Tola, możesz powiedziec coś więcej o tym oprogramowaniu ? Mi parę ludzi podsyłało już wfirma.pl z racji systemu do kadr i płac. Szukałam czegoś z możliwością ewidencji czasu pracy, ale wiesz może jak ten program ma się do reszty tej papierkowej roboty? Chciała bym się upewnic bo cena programu jest bardzo zadowalająca.
Jak nie wiesz jak to dokładnie wygląda to skorzystaj sobie z darmowego okresu próbnego ;) Jeżeli chodzi o obsługę programu to wfirma.pl jest raczej taka bardzo mocno do ogarniecia, jest wspierana przez ekspertów, którzy służą pomocą. Interfejs jest bardzo ładny i przejrzysty wiec nie powinieneś miec problemów.
Awatar użytkownika
baks29
Posty: 46
Rejestracja: 15 kwie 2019, 16:52

Re: Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: baks29 »

duff231 pisze: ↑15 kwie 2019, 15:08 Tola, możesz powiedziec coś więcej o tym oprogramowaniu ? Mi parę ludzi podsyłało już wfirma.pl z racji systemu do kadr i płac. Szukałam czegoś z możliwością ewidencji czasu pracy, ale wiesz może jak ten program ma się do reszty tej papierkowej roboty? Chciała bym się upewnic bo cena programu jest bardzo zadowalająca.
Zależy co rozumiesz poprzez ,, resztę papierkowej roboty" bo wfirma.pl to bardzo bardzo rozbudowane oprogramowanie ksiegowe. Na to sklada się system zarządzania sprzedazą, system samodzielnej księgowości. Kadry i płace poza tym co wspomnieli wyżej pozwala głównie na zarządzaniu zwalnianiem i zatrudnianiem pracowników, ale na uwagę zasługuje też bardzo rzadko spotykany system elektronicznych akt osobowych.
Awatar użytkownika
Szczesciarz
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2019, 10:30

Re: Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: Szczesciarz »

Czytam wasze wpisy i coraz bardziej zaczynam przekonywać się do programu www.wFirma.pl
Chyba potraktuję te 30 dni za darmo jako okres testowy i zobaczę, czy w moim przypadku to narzędzie też się sprawdzi. Na razie przejrzałam witrynę - wygląda na to, że jest tam wszystko, czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Abraham
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:54

Re: Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: Abraham »

Takie usługi prezentują się świetnie. Pewnie skorzystam z tego w przyszłości.
Co mam do stracenia?
Niewiele, nic nie znaczący detal.
Moje serce.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Księgowość w małej firmie Halinów

Post autor: Migotka »

A co robicie, aby chociaż trochę uprościć sobie prowadzenie księgowości w Waszych firmach? Czytałam ostatnio na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, że wdrożenie w przedsiębiorstwie elektronicznego obiegu dokumentów może takie koszty księgowe bardzo mocno zmniejszyć, po nawet o 23%. A to chyba niemało, prawda?
ODPOWIEDZ