Miesiączka - i co dalej?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 426
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Miesiączka - i co dalej?

Post autor: momin44 »

Wybór odpowiednich środków do higieny podczas trwania miesiączki to całkowicie indywidualna sprawa każdej kobiety. Warto jednak śledzić i poznawać wszelkie nowości, które pojawiają się na rynku, takie jak np. https://www.myob.pl/procomfort-super . Może dzięki nim przekonasz się do tamponów?
Awatar użytkownika
kryteria
Posty: 49
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:08

Re: Miesiączka - i co dalej?

Post autor: kryteria »

Stosowałam zwykle tampony bo są wygodniejsze od podpasek ale teraz odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne vines w zasadzie wystarczą mi wkładki, miesiączki mam skąpe i bezbolesne co jest dla mnie ogromną, dodatkową zaletą stosowania hormonalnej antykoncepcji
Awatar użytkownika
Monte64
Posty: 86
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:13

Re: Miesiączka - i co dalej?

Post autor: Monte64 »

Na temat miesiączki to szukałbym informacji na stronie https://www.myob.pl/dobrze-wiedziec/co-jest-miesiaczka . Znajdziecie tam sprawdzone odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Poza tym są tam też bardzo skuteczne tampony, które są po prostu niezawodne. Jak najbardziej polecam tą stronę każdej kobiecie.

zdrowa dieta odchudzająca bez efektu jojo
Można też trzymać się prawdy. Prawda bywa okrutna, a czasem bolesna, ale przynajmniej jest prawdą. Dzięki niej cała sprawa ma jakiś sens.
Awatar użytkownika
Dejna
Posty: 66
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:37

Re: Miesiączka - i co dalej?

Post autor: Dejna »

Hejka,jezeli byscie potrzebowaly jakiegos fajnego i skutecznego leku w walce z bolesna miesiaczka - to Vemonis Femi - to jest to! Szukalam i testowalam na sobie wiele takich lekow (suplementow takze) no i musze przyznac, ze tylko ten w pelni zniwelowal moje bolesne okresy. No i kosztuje naprawde malo - srednio wychodzi ponizej zlotowki za tabletke.
Awatar użytkownika
Krysia30
Posty: 152
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:28

Re: Miesiączka - i co dalej?

Post autor: Krysia30 »

Obserwując swoją miesiączkę można zaobserwować czy nie mamy żadnych problemów z gospodarką hormonalną. Nieregularne cykle czy brak owulacji mogą świadczyć chociażby o pcos. W takim wypadku ratunkiem może okazać się Inofem - https://inofem.pl/, który uregulowuje gospodarkę hormonalną oraz pobudza owulację. Dzięki szybkiemu rozpoczęciu kuracji można liczyć na pomoc w zajściu w ciążę.
wńka

Re: Miesiączka - i co dalej?

Post autor: wńka »

Dejna pisze: ↑31 mar 2020, 17:09 Hejka,jezeli byscie potrzebowaly jakiegos fajnego i skutecznego leku w walce z bolesna miesiaczka - to Vemonis Femi - to jest to! Szukalam i testowalam na sobie wiele takich lekow (suplementow takze) no i musze przyznac, ze tylko ten w pelni zniwelowal moje bolesne okresy. No i kosztuje naprawde malo - srednio wychodzi ponizej zlotowki za tabletke.
ja doradzam badania bo to może być coś poważnego
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 15
Rejestracja: 15 sie 2020, 10:09

Re: Miesiączka - i co dalej?

Post autor: yenefer »

To jest bardzo dobry pomysł, najlepiej poznać przyczynę na badaniach. Ja już się przebadałam a nawet zrobiłam sonovaginografię w szpitalu medicover jaką zalecił mi ginekolog, podejrzewał u mnie endometriozę i dlatego mnie wysłał na taką dokładną diagnostykę
gładka

Re: Miesiączka - i co dalej?

Post autor: gładka »

U mnie problem z miesiączką zupełnie zniknął od kiedy stosuję vines. Ginekolog mi powiedziała że taka tabletka antykoncepcyjna nie tylko zabezpieczy przed nieplanowaną ciążą ale też pomoże poradzić sobie z innymi problemami takimi jak bolesne i obfite miesiączki czy PMS
Patryśka

Re: Miesiączka - i co dalej?

Post autor: Patryśka »

Bardzo fajnie, że została tutaj wspomniana higiena intymna podczas miesiączki. W tym czasie szczególnie powinnyśmy uważać. Mi wiele przydatnych rzeczy doradziła pani doktor Barbara Blicharczyk, ginekolog z Kołobrzegu do którego chodzę. A lekarze wiedzą najlepiej!
ODPOWIEDZ