Szukasz szamponu do włosów przetłuszczających się

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Agneshka1998

Szukasz szamponu do włosów przetłuszczających się

Post autor: Agneshka1998 »

Witam!
Dziewczyny, szukam szamponu do włosów przetłuszczających się. Najlepiej coś od Avon, uwielbiam tę firmę. Moje włosy są ciągle brudne, myję je codziennie, ale nic się nie dzieje. Rano myję i po kilku godzinach jest już brudna.. Było tak, że już znalazłam dobry szampon, moje włosy wyglądają na czyste, ale łupież zaczyna się od takiego produktu. A to jest jeszcze gorsze. Dziewczyny, wyobraźcie sobie przetłuszczające się włosy z łupieżem. Wygląda okropnie. Zawsze spięłam włosy w koński ogon, żeby wyglądały trochę bardziej przyzwoicie. Jeśli też to miałeś, napisz, co zrobiłeś. Mam nadzieję, że mój problem zostanie rozwiązany.
avon-catalogi.pl
danutautą

Re: Szukasz szamponu do włosów przetłuszczających się

Post autor: danutautą »

Zdecydowanie polecam zakupy kosmetyków, w tym szamponów, w drogeriach internetowych takich jak Notino. To niesamowicie wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas i energię. Możemy przeglądać szeroki wybór produktów, porównywać ceny i opinie innych klientów, wszystko z wygody własnego domu. Notino oferuje bogatą gamę marek i produktów, co pozwala znaleźć idealny produkt dostosowany do naszych potrzeb.
ania5

Re: Szukasz szamponu do włosów przetłuszczających się

Post autor: ania5 »

Może kosmetyki tej firmy są drogie, ale polecam szampon firmy Pharmaceris do skóry łojotokowej i przetłuszczającej się ;) . Do tego ma świeży, cytrusowy zapach.
ODPOWIEDZ