Perfumy na wiosnę 2020

Powiew wiosny w pachnącym flakoniku! Szukamy najlepszych zapachów na pierwsze słoneczne dni.
Awatar użytkownika
Lola
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 8:17
Kontakt:

Perfumy na wiosnę 2020

Post autor: Lola »

Dziewczyny, czym pachniecie tej wiosny? Ja jak zawsze stawiam na Chanel Chance Eau Tendre, a żeby mi się zapach zbyt szybko nie znudził to wymiennie spryskuję się też wodą Flower by Kenzo. Choć powiem szczerze, że mam już ochotę na jakiś nowy zapach. I tu chciałam Was spytać o perfumowe nowinki w 2020 roku - czy pojawiło się na rynku coś godnego uwagi? Polecacie jakieś świeże, najlepiej kwiatowe zapachy? Interesują mnie głównie zapachy na dzień, ale jeśli coś wieczorowego wpadło Wam "w nos" to też chętnie się dowiem co to :)

Pozdrawiam,
Perfekcyjna Pani Domu z urządzeniami Numatic
Awatar użytkownika
Orla
Posty: 31
Rejestracja: 23 lut 2020, 22:17

Re: Perfumy na wiosnę 2020

Post autor: Orla »

Wybór zapachów kwiatowych , idealnych na wiosnę jest ogromny więc trudno mi doradzić, tym bardziej, że każdy ma swoje preferencje. Pamiętaj jednak , że na jakie perfumy byś się nie zdecydowała, robi się coraz cieplej, słońca coraz więcej, dlatego aby aromat nie zwietrzał, powinnaś przechowywać flakonik w odpowiednim miejscu. Czytałam o tym ostatnio w poradniku : https://encyklopediaperfum.pl/porady/ja ... ac-perfumy i teraz już wiem dlaczego zdarzyła mi się pewna nieprzyjemna sytuacja. Otóż parę lat temu kupiłam perfumy za ponad 500 zł, a po tygodniu już przestały być tak intensywne i charakterystyczne. Wszystko dlatego, że trzymałam je zbyt blisko nasłonecznionego okna.
Awatar użytkownika
Śpiąca_Ania
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:09
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Perfumy na wiosnę 2020

Post autor: Śpiąca_Ania »

To co kupuję online to także torebki. Można ich znaleźć dość dużo i abcgalanteria to świetne produkty.
dantex-moda.pl
mikuś14

Re: Perfumy na wiosnę 2020

Post autor: mikuś14 »

Na wiosenne dni polecam Toma Forda Orchid Soleil perfumy o orientalno-kwiatowej nutce zapachowej. Można wyczuć
różowy pieprz, gorzka pomarańcza i cyprys. Podstawę stanowi wanilia, paczula, kasztan, bita śmietana i orchidea. Idealne zapachy na wiosnę.
ważka

Re: Perfumy na wiosnę 2020

Post autor: ważka »

Definitywnie wiosenny, kwiatowy zapach mi chodzi po głowie. Brytyjskie luksusowe w fajnym opakowaniu perfumy My Burberry.
Fantastyczna opcja na prezent dla eleganckiej kobiety. Zapach dosłownie zniewala, można wyczuć cytrusową, orzeźwiającą nutkę https://www.notino.pl/burberry/my-burbe ... la-kobiet/
ODPOWIEDZ