perfumy uniwersalne

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Awatar użytkownika
laila1988
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2023, 13:29

perfumy uniwersalne

Post autor: laila1988 »

Hej, czy słyszeliście kiedykolwiek o perfumach unisex? Ja zawsze miałam problem z wyborem perfum, które będą pasować zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Zazwyczaj wybieram zapachy, które są bardziej uniwersalne, ale nie zawsze są one takie, jakie chciałabym. Czy ktoś może mi polecić jakieś perfumy unisex, które są wyjątkowe i niezapomniane?
Bardzo bym doceniła jakąkolwiek waszą pomoc. :)
paulina42

Re: perfumy uniwersalne

Post autor: paulina42 »

Perfumy typu unisex- nie wszystkie ale większość- najlepiej pasują do mojego stylu i charakteru. Często wiec sięgam po uniwersalne zapachy. Niemniej jednak i wśród damskich jest kilka, które bardzo lubię, np. Tom Ford Black Orchid . Podoba mi się tajemniczy, orientalny charakter tych perfum. Są naprawdę niebanalne, przeczytajcie zresztą opis: https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/t ... ack-orchid . Bogactwo różnorodnych nut i aromatów czyni je naprawdę wyjątkowymi.
fionaa

Re: perfumy uniwersalne

Post autor: fionaa »

A gdzie przykładowo polecacie kupić perfumy do domu? Bo mnie właśnie coś takiego interesowałoby.... Chciałabym kupić jakieś lekkie, przyjemne zapachy do domu, które zbudują miłą atmosferę. Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć sklep Lorisperfumy w tym zakresie ma niezłe propozycje. Czy to prawda?
ODPOWIEDZ