Złożony rozwód. Potrzebny prawnik Trójmiasto.

O wszystkim i o niczym :)
Zoska34

Złożony rozwód. Potrzebny prawnik Trójmiasto.

Post autor: Zoska34 »

Hej. Potrzebuję dobrego prawnika zajmującego się sprawami rodzinnymi, a przede wszystkim rozwodami. Jesteście w stanie mi polecić kogoś sprawdzonego??
Lisa29

Re: Złożony rozwód. Potrzebny prawnik Trójmiasto.

Post autor: Lisa29 »

Dobrze wiem, że są tacy prawnicy, którzy kompletnie nie radzą sobie w przypadku takich spraw. Całe szczęście w Gdańsku mamy dobrego - mecenasa Mindykowskiego. Polecam go, bo działa na terenie całego Trójmiasta.
Lidia19

Re: Złożony rozwód. Potrzebny prawnik Trójmiasto.

Post autor: Lidia19 »

Mecenas Mindykowski wszystkim zajmie się jak należy. Umów się z nim na spotkanie i opisz swoją sytuację ze szczegółami. Udziel Ci porad, przygotuje do rozprawy i będzie reprezentować w sądzie.
Zoska34

Re: Złożony rozwód. Potrzebny prawnik Trójmiasto.

Post autor: Zoska34 »

Widzę, że z Panem Mindykowskim sprawę mam praktycznie wygraną. Mam nadzieję, że faktycznie Pan Michał stanie na wysokości zadania. Na Tą chwilę dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi.
Ziajka

Re: Złożony rozwód. Potrzebny prawnik Trójmiasto.

Post autor: Ziajka »

Szczerze polecam kontakt z Legaleo - Kancelarią Wojas Pawlak. Fakt, mają siedzibę w innym miejscu, ale myślę, że warto się z nimi skontaktować tak, czy inaczej. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy. A sprawy rodzinne to w ogóle ich specjalność.
ODPOWIEDZ