Marketing internetowy Brzeg

O wszystkim i o niczym :)
Atłas

Marketing internetowy Brzeg

Post autor: Atłas »

Szukam jakiejś firmy, która zajmie się marketingiem internetowym w okolicach Brzegu. Znalazłam coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-brzeg/. Potrzebuję kogoś, kto na początku zajmie się optymalizacją i link buildingiem :) Myślę, że na początek współpracy dobra byłaby taka oferta: https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. Czy możecie coś doradzić? Może lepiej pójść w Adsy? Albo tylko pozycjonowanie?
zołza

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: zołza »

Ja szukałam takiej firmy. Jednak najbardziej interesowała mnie jej skuteczność, położenie wcale. Co by nie mówić to teraz wszystko odbywa się zdalnie, więc dla mnie nie miało żadnego znaczenia w jakiej części kraju się dana agencja znajduje. Ostatecznie zdecydowałam się na tą ze strony https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-lodz/ . Zadzwoniłam do Pana Piotra podpytałam o wszystko, co mnie interesowało i zdecydowałam się na współpracę. Teraz wiem, że to była jedna z lepszych decyzji, jaką kiedykolwiek podjęłam.
ćma255

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: ćma255 »

W marketingu trzeba obrać jakąś strategie. Najlepiej wpierw się o tym trochę doinformować. Mogę polecić Ci https://adnext.pl/blog/strategia/. Tam są przeróżne informacje z dziedziny marketingu internetowego w formie fajnych artykułów :) .
ktoś

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: ktoś »

ćma255 pisze: 20 sty 2021, 18:15 W marketingu trzeba obrać jakąś strategie. Najlepiej wpierw się o tym trochę doinformować.
Bez wiedzy ani rusz, nie należy działać w ciemno tylko wszystko musi być przemyślane. Co do pomocnych artykułów to mogę polecić https://www.inclick.pl/jak-pozycjonowac ... udowlanej/ , gdyż z niego można wiele m.in. o pozycjonowaniu się dowiedzieć
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 478
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: Migotka »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy czy zainwestować w marketing internetowy dla swojej firmy, to polecam najpierw poczytać sobie na ten temat na stronie http://pomyslowymarketing.pl/. Dowiecie się stamtąd między innymi, dlaczego warto zdecydować się na optymalizację własnej strony www oraz na jej pozycjonowanie, czy tez jak stworzyć własną strategię marketingową. Taka wiedza na pewno się wam przyda :)
Awatar użytkownika
madame
Posty: 183
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: madame »

Ogólnie ja się na samym przeprowadzaniu marketingu w internecie nie znam dlatego wolałam zlecić to dobrej firmie. Muszę przyznać, że bardzo fajnie sprawdza się oferta od https://push-ad.com/ i ja jestem zdania, ze jest to coś niezwykle ważnego. Tym bardziej, że przecież kampanie push mają bardzo wysoką skuteczność.
Awatar użytkownika
alusia
Posty: 83
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:55

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: alusia »

W temacie reklamy mam sprawdzoną agencję http://copywriting.katowice.pl/ która już od lat tworzy świetne i wciągające treści na strony www czy powiązane z działalnością blogi. Dobry tekst nie tylko pełni funkcję reklamy ale i edukacyjną, bo jeśli klient zrozumie zasadę działania czegoś, to chętniej to kupi.
maliś

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: maliś »

Warto bardzo rozsądnie podejść do tematu. Jeśli chcecie trafić wprost do swoich potencjalnych klientów, to tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-polskich sobie zerknijcie. Jest tam bowiem w sprzedaży wiele różnych baz firm polskich. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Dzięki takiemu zakupowi można naprawdę wiele zyskać.
Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: gepe »

Ja właśnie otwieram swoją firmę i także pomyślałam o reklamie internetowej. W końcu tyle osób z niego korzysta, że wzmanka o mojej firme ma szansę dotrzeć do dużej ilości osób. Pomyślałam o marketingu szeptanym, bo na blogu https://i-content.pl/ czytałam, że pomaga budować świadomość marki wśród klientów, a właśnie tego potrzebuję by powiększać bazę klientów
Buźka

Re: Marketing internetowy Brzeg

Post autor: Buźka »

Sam marketing internetowy jest dość szeroki i ja jestem zdania, ze na pewno warto jest co nieco wiedzieć na temat pracy copywritera. W sumie kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany tym czy pracując w taki sposób najlepiej jest się rozliczać za godzinę czy liczbę znaków.
ODPOWIEDZ