spedycja

O wszystkim i o niczym :)
Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

spedycja

Post autor: gepe »

Z jakich sprawdzonych firm spedycyjnych korzystacie? Szukam sprawdzonych namiarów (transport międzynarodowy) zarówno Europa jak i Azja. Kolejna rzecz to z jakiego rodzaju transportu najbardziej opłaca się korzystać - kolejowego, morskiego, drogowego czy lotniczego?
ludwika1

Re: spedycja

Post autor: ludwika1 »

Wszystko zależy od tego, co chcesz transportować. Myślę, że zaciekawić Cię może między innymi transport niskopodwoziowy poznań: https://kuta-autoserwis.pl/transport-niskopodwoziowy/ . Warto poczytać o tym, czym zajmuje się ta firma. Moim zdaniem warto mieć namiary na nich.
Melinda

Re: spedycja

Post autor: Melinda »

Szukam opinii o safewayfx2 ? Kolega mówi same dobrze rzeczy, ale chciałabym zebrać więcej opinii. Co najbardziej Wam się podoba w tym systemie? Informacje znalazłam na ich stronie https://safewayfx2.com/ i w sumie wydaje się to fajne rozwiązanie. Przede wszystkim poprawia bezpieczeństwo
artur047

Re: spedycja

Post autor: artur047 »

Ja korzystam z pomocy firmy spedycyjnej Magemar https://magemar.com.pl/, która oferuje profesjonalne podejście z zakresu usług transportowych, takich jak transport krajowy i międzynarodowy. Firma posiada super flotę i wszystkie pozwolenia na prowadzenie takiej działalności. Współpracuję z ta firmą już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że wato stawiać na jakość oraz profesjonalne rozwiązania, aby towar był naprawę dobrze zabezpieczony i przetransportowany.
ODPOWIEDZ