Taxi - zamów kurs z wyprzedzeniem

O wszystkim i o niczym :)
Bażantka

Taxi - zamów kurs z wyprzedzeniem

Post autor: Bażantka »

Zbliżają się Święta i nawet jeśli okoliczności nie sprzyjają, to podróżujemy więcej - nie wyobrażamy sobie Świąt bez naszych bliskich. Często jest tak, że nie mamy, jak dostać się z lotniska do domu albo odwrotnie. Nie chcemy nikomu robić kłopotu, więc liczymy na szczęście: "może złapię jakąś taksówkę". Pewnie tak, ale jej cena może zwalić Cię z nóg. Z pomocą przychodzi firma https://zamowtaxi.pl/, która rozwiąże Twoje problemy. Z nią możesz zamówić kurs nawet kilka dni wcześniej i być spokojnym o swoją podróż.
Awatar użytkownika
agacia
Posty: 250
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:45

Re: Taxi - zamów kurs z wyprzedzeniem

Post autor: agacia »

Możesz też skorzystać z wynajem samochodów Warszawa , tym bardziej że w Comfortcar mają super warunki - niskie ceny, szeroką flotę i samochody różnej klasy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, bez względu na swój budżet. Na pewno będziesz zadowolona :) Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, a z natury jestem dość wymagająca.
Awatar użytkownika
lau
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:44

Re: Taxi - zamów kurs z wyprzedzeniem

Post autor: lau »

Bażantka pisze: 21 gru 2020, 14:34 Zbliżają się Święta i nawet jeśli okoliczności nie sprzyjają, to podróżujemy więcej - nie wyobrażamy sobie Świąt bez naszych bliskich. Często jest tak, że nie mamy, jak dostać się z lotniska do domu albo odwrotnie. Nie chcemy nikomu robić kłopotu, więc liczymy na szczęście: "może złapię jakąś taksówkę". Pewnie tak, ale jej cena może zwalić Cię z nóg. Z pomocą przychodzi firma , która rozwiąże Twoje problemy. Z nią możesz zamówić kurs nawet kilka dni wcześniej i być spokojnym o swoją podróż.
Całkiem fajna opcja. Chyba mało firm to oferuje?
ODPOWIEDZ