kosmetyki do twarzy

Wszystko o perfumach, świecie zapachów i kosmetyków. Rozmawiamy o kompozycjach zapachowych, wyjątkowych kombinacjach i aromatach.
Awatar użytkownika
maskali

kosmetyki do twarzy

Post autor: maskali »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://visal.pl/328-twarz 
Awatar użytkownika
agacia

Re: kosmetyki do twarzy

Post autor: agacia »

Nie tak łatwo znaleźć kosmetyki, które sprawdzą się na naszej cerze. Mnie trochę czasu zajęło, zanim świadomie skompletowałam całą pielęgnację. Obecnie stosuję pielęgnację dwukierunkową - od zewnątrz i od wewnątrz. Wszystko dzięki https://www.herbapol-polana.com/ :) I faktycznie muszę powiedzieć, że taka naturalna pielęgnacja bardzo mi służy.
Gośka

Post autor: Gośka »

Bardzo dobrze mi się ostatnio sprawdza to serum hialuronowe mixa. Świetne do suchej i wrażliwej cery. Bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia, jest bardzo lekkie, nie zapycha, idealne pod makijaż. Znacie? Jeśli nie to koniecznie wypróbujcie, nie kosztuje majątku, a zdecydowanie warto https://www.mixa.pl/produkt/hyalurogel-serum
fiszka2

Post autor: fiszka2 »

Jeżeli chodzi o kosmetyki do twarzy, a dokładniej do konturowania, polecam różnego typu pomady w sztyfcie. Sprawdzą się świetnie właściwie do każdego typu cery. Wystarczy wykonturować nią twarz, a następnie lekko rozmazać, by efekt był jak najbardziej naturalny.
Jeżeli nie wiesz jeszcze jak konturować twarz, polecam sięgnąć do sprawdzonych filmików na youtube, które mogą cię wiele nauczyć.
Polecam też ten artykuł na temat konturowania twarzy.
Daj znać jak ci poszło i czy w ogóle taki produkt sprawdza się na twojej cerze. Ja na początku nie byłam przekonana, wolałam zostać przy tradycyjnym konturowaniu pudrami. Teraz, ciężko jest mi się przestawić z powrotem.
fiszka2

Jeżeli chodzi o kosmetyki do twarzy, a dokładniej do konturowania, polecam różnego typu pomady w sztyfcie. Sprawdzą się świetnie właściwie do każdego typu cery. Wystarczy wykonturować nią twarz, a następnie lekko rozmazać, by efekt był jak najbardziej naturalny.
Jeżeli nie wiesz jeszcze jak konturować twarz, polecam sięgnąć do sprawdzonych filmików na youtube, które mogą cię wiele nauczyć.
Polecam też ten artykuł na temat konturowania twarzy .
Daj znać jak ci poszło i czy w ogóle taki produkt sprawdza się na twojej cerze. Ja na początku nie byłam przekonana, wolałam zostać przy tradycyjnym konturowaniu pudrami. Teraz, ciężko jest mi się przestawić z powrotem.
fiszka2

Polecam też ten artykuł na temat konturowania twarzy .
Baraboliy

Post autor: Baraboliy »

Dla mnie podkład do twarzy SPF 15 Lancôme Teint Idole Ultra Wear jest po prostu kultowy. Cenię sobie dobre marki, za każdym razem czuję się luksusowo, bo i krycie doskonałe, i ten piękny różany zapach... Tutaj często mój odcień jest na promocji, może komuś się przyda: https://makeup.pl/product/279869/

Preparat wykazuje silne działanie matujące, korygujące i kryjące. Formuła gwarantuje idealne zatuszowanie wyprysków, krostek, zaczerwienień, przebarwień. Ekskluzywna receptura nie tworzy efektu maski, ładnie stapia się ze skórą i nie ciemnieje. Filtr SPF 15 chroni przed promieniami słonecznymi. Specyfik reguluje poziom wydzielanego sebum i wyraźnie zmniejsza tłuste połysk.
ODPOWIEDZ