męskie zapachy

Najlepsze męskie perfumy, wody perfumowane i wody toaletowe. Niezbędny element pielęgnacji każdego dbającego o siebie mężczyzny.
Awatar użytkownika
Lenart1976
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2023, 20:44

męskie zapachy

Post autor: Lenart1976 »

Panowie, jakie perfumy męskie zazwyczaj kupujecie? Mam na myśli to, czy są to raczej zapachy markowe, czy nie zwracacie na to jakiejś szczególnej uwagi? Dla mnie to w pewnym sensie oszczędność pieniędzy. Mam na myśli oczywiście kupowanie markowych perfum, bo one starczają na znacznie dłużej i też dość długo utrzymują się na skórze. Jestem ciekaw, jak wy do tego podchodzicie.
adriann

Re: męskie zapachy

Post autor: adriann »

W pełni się z Tobą zgadzam- markowe perfumy są bardziej ekonomiczne niż tanie zamienniki a więc kupujemy je rzadziej, co za tym idzie wcale nie wydajemy mnóstwa pieniędzy. Ja zawsze stawiam na oryginały. Jedna z moich ulubionych kompozycji to zdecydowanie Calvin Klein Obsession Night for Men. Myślę, że dość złożonego orientalno- drzewnego zapachu tych perfum wręcz nie da się podrobić. Jeśli gustujecie w takich aromatach, polecam kupić, bo cena nie jest wysoka, zobaczcie: https://perfumy.pl/product-pol-1255-Cal ... 25-ml.html a jakość na pewno Was zadowoli.
ODPOWIEDZ