modne perfumy

Szukasz perfum na prezent dla bliskiej osoby? Radzimy, czym kierować się przy zakupie, jak szukać, które zapachy są uniwersalne.
Awatar użytkownika
danusia
Posty: 13
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:09

modne perfumy

Post autor: danusia »

Niedługo moja siostra ma urodziny i zastanawiam się nad prezentem dla niej. Myślę, że kupię jej jakieś perfumy, ale nie wiem jaka jest teraz moda na zapachy. Mam tylko nadzieję, że trafię w jej gust. Waszym zdaniem co teraz jest modne, jeśli chodzi o perfumy?
Tamata

Re: modne perfumy

Post autor: Tamata »

Co prawda temat już trochę czasu ma, ale myślę, że warto odpowiedzieć, bo wiele osób ma z tym kłopot ;) Przede wszystkim trudno powiedzieć z góry jaki zapach może komuś się spodobać, a wybieranie czegoś bo jest modne niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Warto najpierw zorientować się, czy dana osoba woli cięższe, czy lżejsze aromaty, a także jakiego rodzaju zapachy jej odpowiadają (można tu spojrzeć na perfumy jakie obecnie posiada). Możesz nawet nieco zaoszczędzić korzystając z tego typu rabatów https://www.wydawajdobrze.com/kody-raba ... ny/lacoste (Lacoste ma fajne nuty zapachowe). Poza tym polecam kupować jednak markowe produkty, a nie podróbki czy inne perfumetki, bo znacznie dłużej utrzymują zapach i jest on bogatszy.
ODPOWIEDZ