Automatyczna brama?

Polecamy perfumerie i drogerie internetowe, dzielimy się informacjami o dobrych ofertach.
Syśka

Automatyczna brama?

Post autor: Syśka »

Planuję zmianę swojej bramy na automatyczną, skrzydłową. Nie mogę się już doczekać. Polećcie proszę, jaka automatyka do bram skrzydłowych będzie najlepszym rozwiązaniem?
Awatar użytkownika
momin44
Posty: 381
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:05

Re: Automatyczna brama?

Post autor: momin44 »

Dobre automaty do bram? Na pewno nie może być to pierwsza lepsza technologia, a coś naprawdę świetnie dobranego i dopasowanego. Ważne jest aby wszystkie te kwestie spełniały określone funkcje. Dlatego polecam poznać napędy do bram wjazdowych od firmy https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-a ... y-wjazdowe które charakteryzują się doskonałym dopasowaniem i jakością.

pierwsza pomoc zawał
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Automatyczna brama?

Post autor: Sylwia88 »

Witam, poszukuje odpowiednich środków do zabezpieczenia i konserwacji bram. Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://dbamyobramy.pl/ Znacie ten sklep? Polecił mi go kolega, który siedzi w biznesie od kilku lat, chętnie dowiem się więcej, proszę o wasze opinie.
Awatar użytkownika
bordek
Posty: 73
Rejestracja: 28 mar 2019, 11:59

Re: Automatyczna brama?

Post autor: bordek »

Trzeba sobie życie ułatwiać dlatego brama automatyczna to zdecydowanie dobry pomysł. Zwłaszcza jak zimno czy pada, w dodatku czasu się nie traci. A rano jak do pracy, to każda minuta jest cenna bo wszystko w biegu się robi. U mnie brama przesuwna od Jońca, oczywiście z możliwością zamontowania automatyki. Do kompletu furtka, taka całość jest.

narzędzia knipex sklep
Awatar użytkownika
Sylwia88
Posty: 704
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:07

Re: Automatyczna brama?

Post autor: Sylwia88 »

Mam dokładnie ten sam problem ale od tej zimy. Na tą chwilę wiem że problemem nie jest brama tylko napęd. Niestety brama duża i przeciążenie ustawione na maska. Po odłączeniu bramy od napędu problem nadal istnieje - sam napęd nie jest w stanie poprawnie zjechać w dół mimo że nic go nie blokuje bo ręcznie gdzie właśnie potrzebuje smaru do bram ale w sumie zlazłem ostatnio dobra markę z tak owymi. A macie ją pod tym linkiem https://dbamyobramy.pl/lepki-smar-do-bram-p-3.html
pozdrawiam.
ODPOWIEDZ