dobra kancelaria prawna Gdańsk

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
miłosz

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: miłosz »

Poszukuję dobrej kancelarii prawnej, która miałaby doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych z orzeczeniem o winie. Niestety nie będzie to łatwa sprawa, dlatego potrzebuję kogoś, kto będzie dla mnie wsparciem i będzie w stanie udzielić mi merytorycznych porad na każdym etapie rozwodu. Znacie kogoś takiego?
Mrówka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Mrówka »

Pamiętaj, żeby mieć mocny materiał dowodowy, jeżeli chcesz oskarżać kogoś o przyczynę rozpadu Twojego małżeństwa. Bez konkretów, może być to wyczerpująca walka. Coś w stylu - słowo kontra słowo. Mimo wszystko trzymam kciuki, żeby obyło się bez dodatkowych problemów.
Jeż

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Jeż »

Zgodzę się, że warto posiadać niezbite dowody, przemawiające za winą oskarżonego. Bez tego, naprawdę ciężko ci będzie udowodnić, że to mąż jest winny rozpadowi waszego małżeństwa. Dodatkowo, warto mieć wsparcie jakiejś dobrej kancelarii, ponieważ oni z pewnością Ci pomogą na każdym etapie sprawy rozwodowej.
Kotuś2

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Kotuś2 »

Na szczęście mam spore doświadczenie w temacie rozwodów, ponieważ moja siostra niedawno przez to przechodziła. Długo szukałyśmy odpowiedniej kancelarii i w końcu trafiłyśmy do mecenasa Mindykowskiego http://www.mindykowski.pl/ . To był strzał w dziesiątkę. Ma on ogromną wiedze w tym zakresie, więc niesamowicie jej pomógł na sali sądowej. Na pewno nie będziecie żałować współpracy z nim.
irda

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: irda »

Zostawie Ci namiary na swietnego prawnika ze Szczecina - moze akurat bedziesz miala jak podjechac - mecenas Lukasz Weglowski [email protected] - ma swoja kancelarie i udziela kompleksowej i rzetelnej pomocy prawnej wlasciwie z kazdego zakresu prawa. Ogromna wiedza i doswiadczenie, faktycznie potrafi pokierowac sprawe na korzysc klienta
Miłka_77

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Miłka_77 »

Witam, poszukuję kancelarii prawnej, która miałaby doświadczenie w prawie morskim i ma doświadczenie w reprezentowaniu marynarzy. Poszukuję godnej polecenia osoby, która przygotowałaby mojemu mężowi analizy prawnej i wyliczenia podatku oraz przygotowanie zeznania podatkowego, a później reprezentowała go przed Urzędem Skarbowym w zakresie złożonego zeznania podatkowego. Co sądzicie o tej kancelarii: https://www.kancelaria-gdynia.eu/rozlic ... narzy.html ?
ODPOWIEDZ