Dobry ekspres do kawy

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Awatar użytkownika
yvonne22
Posty: 62
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:40

Dobry ekspres do kawy

Post autor: yvonne22 »

Cześć. Szukam odpowiedniego ekspresu do kawy. Najlepiej by był kolbowy. Co polecicie ? bardzo wiele dobrego czytalam na temat ekspresu marki Sage. Czy ktoś używał, miał styczność z nim ?
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 206
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: Agnes »

Ekspres w domu to cudowna rzecz :) od niedawna wlasnie mam ekspres do kawy z boscha Dlugo zastanawialam sie nad wyborem konkretnego modelu ale ta firma https://ekspresowy-serwis.pl/ pomogla mi z wyborem z ktorego jestem mega zadowolona - sporo opcji parzenia kawy a jest prosty w obsludze. N oa w razie usterki mozna sie do nich zwrocic o pomoc :)
Awatar użytkownika
suzie2
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:34

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: suzie2 »

Czy ktoś ma doświadczenia z ekspresem przelewowym? Przymierzam się do kupienia i zależy mi jakimś sprawdzonym modelu, w którym można sobie ustawić automatycznie czas parzenia kawy. Słyszałam, że to jest super opcja. Wstajesz rano i czeka na Ciebie gotowa kawa :D
Awatar użytkownika
amfetka
Posty: 89
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:36

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: amfetka »

no to moze zdecyduj sie na porzadny automat do kawy i bedziesz miec spokoj :) Z pomoca jednego przycisku bedziesz mogla przygotowac wlasciwie kazda kawe :)
Awatar użytkownika
suzie2
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:34

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: suzie2 »

Ale ja lubię głównie zwykłą, czarną kawę - bez mleka i bez cukru :) Nie potrzebuje żadnych magicznych kawek z pianką, dlatego chyba przelew w moim przypadku by się lepiej sprawdził.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: Migotka »

Ja mam w domu ekspres do kawy Nivona, dokładnie taki jak ten na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/nivona-ca ... omatyczny/. Jestem z niego bardzo zadowolona, więc polecam :) W tym sklepie możecie go zamówić na raty 0% ;)
Awatar użytkownika
Śpiąca_Ania
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:09
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: Śpiąca_Ania »

Ostatnio robię zakupy online i torby studenckie również wybrałam w internecie.
dantex-moda.pl
Awatar użytkownika
Śpiąca_Ania
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:09
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: Śpiąca_Ania »

Także polecam takie saszetki na gotówkę. Mężczyźni je uwielbiają.
dantex-moda.pl
Awatar użytkownika
sabka892
Posty: 55
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: sabka892 »

W firmie to najlepiej wybrać maszyny vendingowe
kapryś

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: kapryś »

Ja bym chciała do domu dobry ekspres, ale mam za mało miejsca. Chyba że kojarzycie jakieś bardziej kompaktowe modele?
ODPOWIEDZ