Jaki broker kurierski?

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Jaki broker kurierski?

Post autor: gepe »

cześć wszystkim. mam takie pytanko - korzystacie czasami z usług brokerów kurierskich? Jak tak to który jest waszym zdaniem najlepszy? czy może lepiej nadawać w punkcie lub przez pocztę? jakie jest wasze zdanie na ten temat, bardzo jestem ciekawa waszych opinii
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 73
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: Jaki broker kurierski?

Post autor: crystal »

gepe pisze: ↑19 paź 2021, 21:31 cześć wszystkim. mam takie pytanko - korzystacie czasami z usług brokerów kurierskich? Jak tak to który jest waszym zdaniem najlepszy? czy może lepiej nadawać w punkcie lub przez pocztę? jakie jest wasze zdanie na ten temat, bardzo jestem ciekawa waszych opinii
Chyba u każdego jest to różnie bo to zależy od kilku czynników. Na pewno warto sobie zrobić porównanie kurierów by wiedzieć gdzie są najtańsze usługi. A w razie wątpliwości jak zamówić takiego kuriera do domu to polecam skorzystać z tej strony https://www.szybkikurier.eu/
ODPOWIEDZ