lubrykanty

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:14

lubrykanty

Post autor: karola2468 »

Czym są i jak działają lubrykanty? Któraś z was stosuje?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: lubrykanty

Post autor: Bodzio12 »

Ja kiedyś stosowałam. Lubrykanty to kosmetyki które redukują dyskomfort w trakcie stosunku i zwalczają problem suchości pochwy. Jeśli masz takie problemy a wiem że wiele kobiet ma to zastosuj. Mi pomogło.
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:14

Re: lubrykanty

Post autor: karola2468 »

Tylko teraz gdzie najlepiej zakupić taki kosmetyk. Wiele jest takich stron i sklepów. Możesz doradzić?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:26

Re: lubrykanty

Post autor: Bodzio12 »

ja kupowałam na stronie http://xn--wiat-lubrykantw-8rb76o.pl/ byłam zadowolona. Polecam bo opinie o tym produkcie są tylko pozytywne żadnej negatywnej.

tynki tradycyjne proporcje
Awatar użytkownika
karola2468
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 15:14

Re: lubrykanty

Post autor: karola2468 »

Dzięki. Zaraz zobaczę te produkty coś wybiorę i zamówię.
helena

Re: lubrykanty

Post autor: helena »

A może intymny krem nawilżający Vagisan? W odróżnieniu od żeli ma on także składniki natłuszczające i pielęgnujące. Na dodatek nie zawiera hormonów i jest sprzedawany bez recepty.
Grażka

Re: lubrykanty

Post autor: Grażka »

No właśnie ja do tej pory używałam tradycyjnych żeli na bazie wody, ale one działają doraźnie, a mi zależało na trwałym efekcie, żeby nie było problemu z otarciami na co dzień. Kupiłam te globulki Vagisan, świetnie się sprawdzają.
paryżanka

Re: lubrykanty

Post autor: paryżanka »

tez ostatnio szukalam jakiegos dobrego, bo mam problem z suchoscia pochwy.. wydaje mi sie, ze to stres i slaba dieta, ale ile tez mozna odmawiac sobe stosunku...
Awatar użytkownika
amfetka
Posty: 89
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:36

Re: lubrykanty

Post autor: amfetka »

kochana ja stosuje zel nawilzajacy feminum - bez problemu dostaje go w kazdej aptece w miescie. Szybko dziala, nie tylko ulatwia stosunek ale faktycznie przynosi ulge kobiecie, bo wiadomo ze sucha pochwa to od razu podraznienia obtarcia i co ino.. tutaj wszystko super
ODPOWIEDZ