Manicure hybrydowy

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Zośka

Manicure hybrydowy

Post autor: Zośka »

Hej! Przychodzę z pytanie, a właściwie potrzebuję porady. Jakiś czas temu postanowiłam, że zacznę dbac o swoje dłonie samodzielnie i nauczę się robić manicure hybrydowy. Jasne, z czasem planuję pójść na szkolenie, słyszałam, że najlepsze są te prowadzone przez instruktorki z Victoria Vynn, no ale teraz mamy pandemię, więc jest to utrudnione. Macie jakieś rady dla początkującej?
Awatar użytkownika
lau
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:44

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: lau »

Zośka pisze: ↑22 lut 2021, 23:59 Hej! Przychodzę z pytanie, a właściwie potrzebuję porady. Jakiś czas temu postanowiłam, że zacznę dbac o swoje dłonie samodzielnie i nauczę się robić. Jasne, z czasem planuję pójść na szkolenie, słyszałam, że najlepsze są te prowadzone przez instruktorki z Victoria Vynn, no ale teraz mamy pandemię, więc jest to utrudnione. Macie jakieś rady dla początkującej?
Jeśli masz wysuszone dłonie, to możesz kupić odpowiedni krem lub parafinę. Salony kosmetyczne również świadczą tego typu zabiegi https://easynails.pl/uslugi/inne-uslugi ... na-dlonie/
Aśka678

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: Aśka678 »

Jeżeli chcesz sama zacząć robić manicure hybrydowy to polecam na początek lakiery Indigo hybrydowe. Są one gęste więc też łatwe w aplikacji i mocno napigmentowane, więc nie musisz nakładać wiele warstw. Polecam, ja od nich zaczynałam i szybko się nauczyłam ;)
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: ewelina3892 »

Manicure hybrydowy to super rozwiązanie, bo utwardza paznokcie, a efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Warto zainwestować we własne hybrydy i robić je sobie w domowym zaciszu. Ze strony: https://lakieryhybrydowe.pl/lakiery-hyb ... maranczowe możesz je kupić naprawdę niedrogo, a są w dobrych cenach.
ODPOWIEDZ