Rano Zebrano - opinie

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Awatar użytkownika
milcia
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:50

Rano Zebrano - opinie

Post autor: milcia »

dzień dobry w to piękne wtorkowe południe :) dziś zwracam się z pytaniem o Rano Zebrano - zamawialiście już coś u nich ?
Awatar użytkownika
ewana
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:08

Re: Rano Zebrano - opinie

Post autor: ewana »

ja czekam własnie na pierwszą dostawę, w piątek mam ją mieć przed południem :) ogólnie koleżanka mnie namówiła bo ona sama kupuje u nich od dawna :)
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: Rano Zebrano - opinie

Post autor: kinia85 »

no ja u nich kupuje znacznie czesciej niz w innych stacjonarnych sklepach. to taki moj ulubiony internetowy bazarek/targ ze zdrową żywnością :) a co chcesz sobie zamówić ?
Awatar użytkownika
milcia
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:50

Re: Rano Zebrano - opinie

Post autor: milcia »

dzięki dziewczyny :) ja planuje póki co jakieś warzywa, jaja dla synka, może jakiegos eko kurczaka. pierwsze zamówienie to tak trochę na próbę więc póki co szaleć nie bede ;D
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: Rano Zebrano - opinie

Post autor: kinia85 »

oj tam takie szlaeństwa to Ci tylko na zdrowie wyjdą :) teraz jest sezon na rózne owoce - korzystaj póki są dostępne :)
Awatar użytkownika
milcia
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:50

Re: Rano Zebrano - opinie

Post autor: milcia »

no i mnie przekonałaś kinia85 haha non i zaszalałam :) zamówienie dziś dotarło - ogólnie to wow jestem w szoku tyle zapachów, aromatów, wszystko takie kolorowe jak z obrazka normalnie :) a jajecznica z takich wiejskich jaj... niebo w gębie! :)
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: Rano Zebrano - opinie

Post autor: kinia85 »

w takim razie nie mogę się oprzeć i napisze tylko ,, a nie mówiłam" :D ciesze się, ze się zdecydowałaś i jesteś zadowolona :)
Awatar użytkownika
milcia
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:50

Re: Rano Zebrano - opinie

Post autor: milcia »

trzeba przyznać, ze nie minęłaś się z prawdą, doceniam :) już myślę o kolejnym zamówieniu :)
Awatar użytkownika
kinia85
Posty: 58
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:42

Re: Rano Zebrano - opinie

Post autor: kinia85 »

haha no to super, wszystko w normie :) ja to bym czasem chciala zamowić wszystko a le rozbijam to sobie na kilka zakupów i wciąż próbuję czegoś nowego :)
ODPOWIEDZ