Rozwód

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 241
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:38

Rozwód

Post autor: suzy »

Też niedawno dowiedziałam się, że mój mąż zdradza mnie już od ponad roku.. Zdobyłam parę dowodów, dlatego na pewno będzie to rozwód z orzeczeniem o jego winie. Słyszałam o kancelarii adwokackiej Pawła Budrewicza, może ktoś też o nich coś słyszał? Raczej do niech zadzwonię, bo mają dobre opinie, a bez adwokata tego sobie nie wyobrażam.
Awatar użytkownika
bowenmarsh
Posty: 358
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:26

Re: Rozwód

Post autor: bowenmarsh »

Niezwykle ciężko jest obecnie znaleźć odpowiedniego mecenasa, który byłby w stanie zaintrygować się aspektami z dziedziny prawa takimi jak: rozwód, windykacja, egzekucje. Moja znajoma straszliwie przewlekle szukała człowieka kto ją wesprze. Na szczęście ktoś z naszych przyjaciół polecił jej Pawła Budrewicza i wyszła na tym lepiej niż oczekiwała.
daniel77

Re: Rozwód

Post autor: daniel77 »

Ja moge polecic kontakt z Panem Mecenasem Weglowskim, gdyby sie ktos zdecydowal to zostawie maila [email protected] - moim zdaniem wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu, facet zajmuje sie prawem z pasja, dlatego potrafi wykorzystac kruczki prawne i swoje doswiadczenie :)
-

co zawiera siarkę
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: Rozwód

Post autor: Migotka »

Tak naprawdę rozwód to bardzo stresująca sytuacja dla każdego człowieka, który się w niej znalazł. Dlatego też uważam, że jak najbardziej warto wtedy skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej. Z tego, co wiem, bo na przykład w Krakowie działa taka Kancelaria Prawna Gawor, w której można uzyskać profesjonalną pomoc z tego zakresu. Na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/klinika-prawa-rodzinnego/ możecie zapoznać się z jej ofertą. Jestem przekonana, że taka współpraca wyjdzie Wam na dobre :)
Awatar użytkownika
madame
Posty: 177
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Rozwód

Post autor: madame »

Zdecydowanie sam rozwód na pewno nie należy do przyjemnych spraw, ale moim zdaniem niestety często jest to jedyny rozwiązanie. Sama trafiłam także na artykuł https://www.kancelaria-kanoniczna.com/j ... rozwodzie/ gdzie dokładnie opisano jak wygląda ewentualny podział majątku już po rozwodzie.
kaś

Re: Rozwód

Post autor: kaś »

Moim skromnym zdaniem, bardzo dobrym pomysłem, jest sprawdzenie sobie tejże firmy: https://i-rozwod.pl/ile-kosztuje-oplata ... w-o-rozwod gdzie znajdziecie sporo informacji o rozwodach, a także złożycie wniosek o rozwód online. Jak dla mnie mega wygodna opcja.
rozwóka

Re: Rozwód

Post autor: rozwóka »

Jestem po kulturalnym rozwodzie. W tych trudnych chwilach pomogła mi Kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. Dla nikogo z pewnością takie przykre doświadczenia nie są miłe, ale polecam skorzystać z profesjonalnych usług bo zdecydowanie one przyspieszą zamknięcie tematu.
ODPOWIEDZ