Seks...

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
miruś

Seks...

Post autor: miruś »

Witam - co sądzicie po tym gdzie znaleźć wymarzoną dziewczynę? Szukam już od jakiegoś czasu i niestety nie mogę znaleźć. Co sądzicie o umawianiu się na randki z kobietami wykorzystując platformy takie jak https://lokalnyseks.pl/? Dla mnie to jedna z ciekawszych platform na rynku.
mczayś9303

Re: Seks...

Post autor: mczayś9303 »

A zdobywacie wiedzę na temat intymności i tych wszystkich spraw? Ja myślę że to bardzo ważne, aby wiedzieć jak najwięcej, więc koniecznie wchodźcie na stronę StrefaNamietnosci.pl po wszystkie informacje. Ja znalazłam tam bardzo fajne artykuły, z ktorych jak najbardziej warto korzystać.
Awatar użytkownika
agata
Posty: 40
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:26

Re: Seks...

Post autor: agata »

Seks w związku jest bardzo ważny. Dlatego warto dbać o wzajemne relacje, tak żeby cieszyć się nim wspólnie jak najbardziej. Z własnego doświadczenia powiem, że dużo daje skuteczne zabezpieczenie. Sama stosuję belarę i czuję się dużo pewniej, niż wcześniej mąż się zabezpieczał. Przez co seks zyskał na jakości, daje większą przyjemność.
Anotośka

Re: Seks...

Post autor: Anotośka »

agata pisze: ↑15 mar 2021, 12:48 Seks w związku jest bardzo ważny. Dlatego warto dbać o wzajemne relacje, tak żeby cieszyć się nim wspólnie jak najbardziej. Z własnego doświadczenia powiem, że dużo daje skuteczne zabezpieczenie. Sama stosuję belarę i czuję się dużo pewniej, niż wcześniej mąż się zabezpieczał. Przez co seks zyskał na jakości, daje większą przyjemność.
Pełna zgoda, u mnie też tabletki, chociaż i one potrafią być zawodne, na szczęście przeczytałem na blogu Klinika Stonava, że w Czechach jest dozwolone przerywanie ciąży do 12 tygodnia, więc się nie stresuję wpadką.
ODPOWIEDZ