suszarko-lokówka

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
blóla

suszarko-lokówka

Post autor: blóla »

Poszukiwana suszarko-lokówka, na jakie parametry warto zwrócić uwagę?? Czy taki sprzęt sprawdzi się przy włosach półdługich? Chciałabym znaleźć sprzęt, który pomoże mi szybko i sprawnie ułożyć włosy? W końcu przydałoby mi sie na wiosnę trochę odświezyć image :)
ślimak

Re: suszarko-lokówka

Post autor: ślimak »

Niestety nie znam sie dobże na parametrach tych urządzen Dlatego pewnie bardzo mi sie zniszczyly włosy. teraz bede musiała poradzic sie fryzjerki czy jakaś kuracja im pomoze. Moja siostra wspomianala o serii takich profesjonalnych zabiegow Inoar i chyb z jednego skorzystam. na przyklad brazilian nano nadaje wslosom piekny polysk i ulatwia rozczesywanie.
hęlena

Re: suszarko-lokówka

Post autor: hęlena »

blóla pisze: ↑23 mar 2021, 12:53 Poszukiwana suszarko-lokówka, na jakie parametry warto zwrócić uwagę?? Czy taki sprzęt sprawdzi się przy włosach półdługich? Chciałabym znaleźć sprzęt, który pomoże mi szybko i sprawnie ułożyć włosy? W końcu przydałoby mi sie na wiosnę trochę odświezyć image :)
mam urządzenie Babyliss hydro fusion z technologią jonowo-plazmową, bardzo polecam. Lubię nią układać włosy, jest poręczna i łatwa w obsłudze. Ten model ma obrotową szczotkę,nie jest trudna w obsłudze, szybko nauczyłam się nią obsługiwać.
ODPOWIEDZ