wypadanie włosów

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Karoł

wypadanie włosów

Post autor: Karoł »

Hej od jakiegoś czasu zauważyłem dość sporą ilość włosów na poduszce i w koło mnie nie wiem jak to opisać ... Chyba po prostu łysieję . Jestem przerażony mam 35 lat i nie wiem co mam teraz robić może ktoś był w podobnej sytuacji ??
Włosowa

Re: wypadanie włosów

Post autor: Włosowa »

Karołku, poszperaj kobiece rady na porost włosów i wypadanie - my często w tym kierunku działamy :D Spróbuj zacząć od wcierek (tylko naprawdę pilnuj reżimu ich wcierania i rób masaż skóry głowy), z tego co wiem, niejeden łysiejący Pan znalazł w nich ratunek ;-)
Saśka

Re: wypadanie włosów

Post autor: Saśka »

Włosowa pisze: ↑20 mar 2021, 17:26 Karołku, poszperaj kobiece rady na porost włosów i wypadanie - my często w tym kierunku działamy :D Spróbuj zacząć od wcierek (tylko naprawdę pilnuj reżimu ich wcierania i rób masaż skóry głowy), z tego co wiem, niejeden łysiejący Pan znalazł w nich ratunek ;-)
Potwierdzam, u mojego chłopa zadziałało, ale oczywiście najpierw stoczyłam ciężką walkę, żeby go w ogóle przekonać i nauczyć go stosować. W końcu jednak dał się przekonać i zdziwiony po 2 miesiacach, że jakieś efekty widać. Panowie, naprawdę, kosmetyki nie gryzą, a potrafią pomóc xD
ODPOWIEDZ