życie erotyczne

Jak wybrać idealne perfumy? Jak i gdzie kupować przez internet? Jak nie zginąć w ogromie informacji o składnikach, nutach zapachowych i aromatach? Radzimy, przestrzegamy, pomagamy.
Łucja

życie erotyczne

Post autor: Łucja »

Moja znajoma poleciła mi zakupić pejcz, ponieważ twierdzi, że takie gadżety świetnie się sprawdzają i życie erotyczne staje się ciekawsze.
Bożena12

Re: życie erotyczne

Post autor: Bożena12 »

Sama kiedyś miałam taki gadżet i muszę przyznać, że świetnie było. Zamów sobie. Takie jest moje zdanie.
Łucja

Re: życie erotyczne

Post autor: Łucja »

Znasz jakiś sklep który możesz mi polecić?? Może zerknę i zdecyduje się cos wybrać i coś zamówić. Gdzie Ty zakupiłaś swoje gadżety?

obrazki serca na bloga
Łucja

Re: życie erotyczne

Post autor: Łucja »

Osobiście zrobiłam zakupy na stronie http://xn--wiat-pejczw-zeb55k.pl/ Cena bardzo dobra, produkt wysokiej jakości. Sprawdź koniecznie polecam.
Bożena12

Re: życie erotyczne

Post autor: Bożena12 »

Dobry jest ten sklep co mówisz. Zamów tam bo widzę że mają bardzo dobre opinie i może ja tez jeszcze coś zamówię tym razem w tym sklepie.
Kaśśka

Re: życie erotyczne

Post autor: Kaśśka »

Życie erotyczne w związku jest bardzo ważne i nie można go zaniedbywać. Ja tutaj strefanamietnosci.pl/seks-na-zgode/ czytam właśnie artykuł o seksie na zgodę. Czy w Waszym związku tez jak się pokłócicie to później jest seks na zgodę? Zastanawiam się czy jest to normalne i czy tak powinno być czy raczej nie?
Awatar użytkownika
agata
Posty: 40
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:26

Re: życie erotyczne

Post autor: agata »

W sumie różne takie urozmaicenia można wprowadzać jeśli odpowiadają jednej i drugiej stronie. Nuda w sypialni nie wpływa korzystnie na związek. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że też skuteczne zabezpieczenie ma bardzo duży wpływ na udane życie erotyczne. Odkąd stosuję belarę to seks jest w moim związku dużo lepszy, bardziej spontaniczny, bez stresu przede wszystkim. Kochamy się z mężem kiedy chcemy, o wiele częściej muszę przyznać.
Matuśka

Re: życie erotyczne

Post autor: Matuśka »

agata pisze: ↑31 maja 2021, 20:13 W sumie różne takie urozmaicenia można wprowadzać jeśli odpowiadają jednej i drugiej stronie. Nuda w sypialni nie wpływa korzystnie na związek. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że też skuteczne zabezpieczenie ma bardzo duży wpływ na udane życie erotyczne. Odkąd stosuję belarę to seks jest w moim związku dużo lepszy, bardziej spontaniczny, bez stresu przede wszystkim. Kochamy się z mężem kiedy chcemy, o wiele częściej muszę przyznać.
U mnie tak samo dobre zabezpieczenie i zdecydowanie bardziej mamy udane życie erotyczne. Do tego dużo spokoju dało mi jak ze strony Klinika Stonava dowiedziałam, się że w razie gdyby antykoncepcja zawiodła, to mogę legalnie szukać pomocy w Czechach.
ODPOWIEDZ