Angielski w Warszawie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 478
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Angielski w Warszawie

Post autor: Migotka »

Witajcie,
jeśli szukacie profesjonalnych kursów języka angielskiego w Warszawie, to polecam zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa. Takie kursy są tam organizowane na różnych poziomach, więc na pewno uda Wam się jakiś dopasować do swoich umiejętności ;)
Awatar użytkownika
Malinowa
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:23

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: Malinowa »

Polecam też kursy, które można wykonać online. Można je znaleźć na stronie https://ellalanguage.com/pl/. Polecam bo w krótkim czasie nauczyłam się wielu nowych zwrotów.
Awatar użytkownika
diorka
Posty: 226
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:16

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: diorka »

Według mnie każdy powinien znać język angielski. Jest on przydatny nie tylko w czasie podróży, ale również w pracy. Pamiętaj, ze na naukę nigdy nie jest za późno. Fajną opcją są teraz kursy online, takie jak te https://lincoln.edu.pl/online/ W dobie pandemii, jest to najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
madame
Posty: 183
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:16

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: madame »

Jak najbardziej sama nauka języków obcych w tym oczywiście języka angielskiego jest czymś niezwykle ważnym. Muszę przyznać, że ja również po przeczytaniu ciekawego wpisu https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html wiem dokładnie czy sensem jest aby dzieci od najmłodszych lat już się go uczyły.
żaba

Re: Angielski w Warszawie

Post autor: żaba »

Jeżeli szukalibyście podręczników lub książek w dobrych cenach, to warto zajrzeć pod ten adres: https://www.taniaksiazka.pl/pakiet-odkr ... 90525.html . Znajdziecie tam świetne ceny na ichniejsze produkty. Warto zwrócić uwagę na ichniejszą ofertę, ponieważ mają świetne ceny. Polecam!
ODPOWIEDZ