apteka stacjonarna

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
tinna

apteka stacjonarna

Post autor: tinna »

które apteki stacjonarne polecacie? jestem ciekawa gdzie wy kupujecie? czy macie swoje ulubione miejsca? W aptece w której kupowalam do tej pory mega podwyżki szukam czegoś innego
Esteria

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Esteria »

Też ostatnio zaobserwowałam podwyżki cen leków w aptekach i dlatego szukałam takiej, w której jednak kupię swoje leki taniej. Powiem Ci, że okazało się, że najtańszą apteką w tym momencie jest DOZ. Zajrzyj sobie do nich :)
Kropla

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Kropla »

Ja kupuję już tylko w doz. Regularnie porównuję ceny w aptekach, ale doz ma zdecydowanie najtaniej i mam nadzieję, że jak najdłużej będą tam takie ceny, bo przynajmniej można trochę zaoszczędzić.
Karolajna

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Karolajna »

Stacjonarnie moim zdaniem opłaca się kupować w dozie. Mają chyba najlepsze ceny wśród aptek w mojej okolicy. W moim mieście to zdecydowanie najtańsza apteka
erwinka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: erwinka »

Tak, u mnie w mieście też leki i suplementy najlepiej cenowo właśnie a aptece DOZ- lubię tam kupować stacjonarnie, zawsze wszystko dostępne i w dobrej cenie.
asmika

Re: apteka stacjonarna

Post autor: asmika »

muszę polecić tę aptekę rodzicom, ciągle narzekają ze w osiedlowej aptece tak podrożało, pewnie opłaca sie trochę dalej wybrać ale za to mieć taniej, bo oni tych leków kupują sporo
Mela

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Mela »

Ja też polecam zakupy w doz, mają zdecydowanie najniższe ceny, a ja nie lubię przepłacać. Póki co trzymam się doz, ale cały czas porównuję ceny w różnych aptekach.
nastja

Re: apteka stacjonarna

Post autor: nastja »

Porównując ceny też zauważyłam, że w DOZie jest taniej, kupuję u nich swoje leki na receptę regularnie i nie zauważyłam podwyżki cen, oczywiście najlepiej kupować stacjonarnie.
Mech

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Mech »

No DOZ ma jeszcze rozsądne ceny, bo gdzie indziej co chwilę podwyżki robią. Ciekawe skąd takie różnice, no ale póki co ja będę się trzymać doz i mam nadzieję, że jak najdłużej tak tam będzie.
ODPOWIEDZ