dziwna wydzielina z pochwy

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
amfetka
Posty: 89
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:36

dziwna wydzielina z pochwy

Post autor: amfetka »

drogie, pomocy! jak rozpoznac wydzieline z okolic intymnych? kiedy jest prawidlowa, a kiedy trzeba sie martwic? boje sie troche, a lekarz dopiero za pare dni
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 477
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Re: dziwna wydzielina z pochwy

Post autor: Migotka »

Na pewno stanem nieprawidłowym są na przykład zielonkawe upławy z pochwy. Kiedy takie upławy się pojawią, warto jak najszybciej zastosować jakiś preparat przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy, np. Octenisept, a także jak najszybciej zapisać się na wizytę u ginekologa :)
Awatar użytkownika
Danutauta
Posty: 90
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:28

Re: dziwna wydzielina z pochwy

Post autor: Danutauta »

Ja to miałam takie przeboje na początku roku, bardzo mi pomogły te porady https://tantumrosa.pl/jak-rozpoznac-nie ... -z-pochwy/ Bo czasami to kurde nie wiadomo czy to już zla wydzielina czy jeszcze ok, albo co robić żeby to leczyć albo profilaktycznie jak działać.
Awatar użytkownika
chrupka
Posty: 24
Rejestracja: 22 cze 2019, 19:10

Re: dziwna wydzielina z pochwy

Post autor: chrupka »

nie wiem jak z kolorem ale u mnie byl problem zapachowy wiec zrobilam cytologie ktora nie byla dobra.. lekarza kazal za pol roku wrocic na kolejna ale nie dalam sie zbyc, poszlam do innego lekarza, ten przepisal mi zel dopochwowy papilocare i dopiero po nim problem zaczal znikac.. w miedzy czasie zrobilam kolejna cytologie i okazalo sie ze to wirus hpv ;/
ODPOWIEDZ