Fajerwerki

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
rajmund
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2019, 23:14

Fajerwerki

Post autor: rajmund »

Chciałbym, by w tym roku ludzie w Sylwestra wykorzystywali tylko bezpieczne fajerwerki, pochodzące ze sprawdzonych źródeł i sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. W sumie to u nas w mieście było trochę kontroli stoisk z fajerwerkami w tamtym roku, liczę na to, że w tym roku będzie podobnie.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 6
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:41

Re: Fajerwerki

Post autor: Angela »

Moim zdaniem jesli ktos umie sie poslugiwac fajerwerkami to nie powinno byc zadnego problemu. Ja w tym roku ide do znajomych na taka impreze kostiumowa. Mam juz na oku stroje na sylwestra z wypożyczalni Morfeusz w Warszawie i nie moge sie doczekac az je przymierze :D
baśka

Re: Fajerwerki

Post autor: baśka »

Bardzo ładne fajerwerki możecie kupić na jorge.com.pl. To sprawdzony sklep z pirotechniką. :) Już nie raz od nich zamawiałam różne zestawy i zawsze były bezpieczne, i co najważniejsze, bardzo efektowne.
Michał

Re: Fajerwerki

Post autor: Michał »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej hurtowni fajerwerków to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.pol-expance.pl/pl/contact/form . Ja regularnie zamawiam u nich fajerwerki bo organizuję na różne okazję pokazy fajerwerków i współpraca z dobrą hurtownia z której wiem co mam jest na wagę złota.

szlifowanie betonu warszawa
ODPOWIEDZ