Filmowanie z dorna-Warszawa

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
rufilla
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Filmowanie z dorna-Warszawa

Post autor: rufilla »

Witam, szukam od jakiegoś czasu ciekawego pomysłu na dokumentację postępów prac budowlanych. Na stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-warszawa/ znalazłam informacje na temat dokumentacji za pomocą takiego właśnie nagrania. To może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ pokazuje obiekt z innej i zupełnie nowej perspektywy. Korzystał ktoś już może z tego typu usług? Możecie się wypowiedzieć w tym temacie?
makś

Re: Filmowanie z dorna-Warszawa

Post autor: makś »

A tutaj https://megadron.pl/pl/menu/profesjonal ... i-229.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na sklep z różnego typu dronami. Poza tym jest tam również blog, gdzie znajdziecie wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Warto więc na spokojnie rozejrzeć się na tej stronie.
gapiś

Re: Filmowanie z dorna-Warszawa

Post autor: gapiś »

Drony służą do różnych celów. Warto oczywiście zamiast kupować tego typu sprzęt, to zdecydować się na jego wynajem. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić. Tutaj https://ironsky.pl/oferta/panoramy-360/ sobie zerknijcie. Można sobie tam poczytać o panoramie zdjęciach sferycznych 360 z drona. Jest tam wiele ciekawych informacji.
ODPOWIEDZ