Fryzjer w Warszawie

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
tośka

Fryzjer w Warszawie

Post autor: tośka »

Szukam dobrego fryzjera z Warszawy, specjalisty od strzyżenia. Nie jest mi dobrze w każdym uczesaniu, mam kiepskie, cienkie, proste, przylegające do głowy włosiątka. Potrzebny mi fryzjer, który dobierze mi odpowiednie uczesanie, niebanalne, ale nie zbyt ekstrawaganckie, dobrze mnie ostrzyże biorąc pod uwagę moje włosy i kształt twarzy i głowy. Marzę o tym, by włosy dobrze wyglądały i dobrze się układały bez moich długich zabiegów. Proszę o namiary na sprawdzonych fryzjerów, naprawdę dobrych specjalistów od strzyżenia.
śmietanka

Re: Fryzjer w Warszawie

Post autor: śmietanka »

Tośka, mistrzowie fryzjerstwa i nożyczek pracują w salonie AKADEMIA PERFECT HAIR w Warszawie. Bardzo Ci polecam! Mają bogaty wybór usług, pracują przy użyciu bardzo dobrych, markowych kosmetyków. Ja chodzę do tego salonu już chyba ze 2 lata. Nie zawiodłam się na strzyżeniu, koloryzacji. Chętnie więc polecam - najlepsi w stolicy!
Awatar użytkownika
sayhey
Posty: 138
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:16

Re: Fryzjer w Warszawie

Post autor: sayhey »

Zdecydowanie salony Jean Louis David. W Warszawie ich nie brakuje, co do wolnych terminów to pobierz sobie aplikację https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid i przez nią będziesz mogła się zapisać na pasujący termin. W aplikacji można sprawdzić ceny, kupować kosmetyki. Działa płynnie, oczywiście jest darmowa.
ODPOWIEDZ