jakiego kuriera wybrać?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
gepe
Posty: 140
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

jakiego kuriera wybrać?

Post autor: gepe »

Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Awatar użytkownika
morale
Posty: 107
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: morale »

gepe pisze: ↑11 cze 2021, 22:38 Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
Z takich znanych mi wyspecjalizowanych firm w przesyłkach paletowych jest pallex i właśnie radziłabym ci z jego usług skorzystać. na pewno będziesz zadowolona, oferuje wysoką jakość usług
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 73
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: crystal »

gepe pisze: ↑11 cze 2021, 22:38 Cześć wszystkim. Jesteście w stanie powiedzieć jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar. Dobrze by było jakby nie był za drogi, wiadomo ceny są ważne :) Ale też zależy mi na czasie, więc jakby to był ktoś szybki to byłoby super
No ja też właśnie szukam jakiegoś dobrego namiaru bo będzie musiała iść paleta kurierem do Hiszpanii , trochę daleko dlatego też chcialabym by firma była solidna. Polecicie kogoś
ODPOWIEDZ