Język

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 478
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:36

Język

Post autor: Migotka »

Witajcie.
Czy uczycie się dodatkowo jakiś języków obcych? Jeśli tak, to jakich? Co sądzicie o tym, żeby zacząć uczyć się języka chińskiego? Widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw, że jest taka możliwość w Centrum Edukacji Profi Lingua we Wrocławiu. Co Wy na to?
moniśa

Re: Język

Post autor: moniśa »

Języki obce zawsze nam się przydadzą. To że warto się ich uczyć nie podlega dyskusji. Nigdy nie wiadomo kiedy będzie nam taki potrzebny. Ja już jako osoba dorosła zaczęłam uczyć się niemieckiego. Zdecydowałam się na wyjazd do Niemiec w celach zarobkowych. U opiekunki osób starszych znajomość języka to rzecz obowiązkowa. Zaczęłam więc szukać wiadomości o tym jak szybko posiąść taką wiedzę i tutaj http://www.tubasiedlec.pl/blogi/czytaj/ ... k-seniorow znalazłam kilka cennych porad w tym właśnie zakresie.
józefa1

Re: Język

Post autor: józefa1 »

Warto się uczyć języków obcych. Najlepiej wybierać te, które są zgodne z naszymi zainteresowaniami. Jeśli więc planujecie naukę języka rosyjskiego to polecam rzucić okiem na wot i my 3 podręcznik: https://ksiegarnia.pwn.pl/Wot-i-my-3-No ... 335,p.html .
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: Język

Post autor: ewelina3892 »

Nauka języka to nie taka oczywista sprawa. Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie nauczania, koniecznie zastosuj się do porad ze strony: http://www.torun.com.pl/index.php?akcja ... news=77532 przy wyborze uczelni. Dzięki temu na pewno uda Ci się wybrać dobrą uczelnie.
ODPOWIEDZ