Kosmetyki z dobrym składem

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
Kwietosława-84
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2021, 12:05

Kosmetyki z dobrym składem

Post autor: Kwietosława-84 »

No bo przecież nie żyjemy tylko perfumami, prawda? Są inne kosmetyki, które też są przecież ważne - powiedzcie dziewczyny, gdzie kupujecie takie kosmetyki z dobrym składem? A może zdarza się Wam robić na przykład kremy samodzielnie? Ja się nad tym zastanawiam, ale z drugiej strony wiem, że apteka online Mirowska ma naprawdę dobre ceny na kosmetyki z dobrymi składami.
emiksa

Re: Kosmetyki z dobrym składem

Post autor: emiksa »

podobają mi się kosmetyki robione na receptę, mój dermatolog mi takie kilka razy przepisywał i zawsze były bardzo skuteczne, kosztują niedużo i mają fajne składy, na pewno warto się zainteresować tematem, w DOZ nie raz takie robiłam
Olcia

Re: Kosmetyki z dobrym składem

Post autor: Olcia »

Ja od dawna stosuję już sprawdzone kosmetyki z bielendy one mają bardzo dobry naturalny skład , ładnie się wchłaniają i co najważniejsze widzę efekty ich działania :) Teraz mam taką serię na zmarszczki diamentowe lipidy , buzia wręcz promienieje :)
Raszka

Re: Kosmetyki z dobrym składem

Post autor: Raszka »

No ja juz od jakiegoś czasu bardzo zwracam uwage na swiadomą pielegnacje, czytam sklady, dobieram kosmetyki odpowiednio do cery. Odkrylam marke Senelle i jestem nimi zachwycona, moze nie najtansze, ale za to super jakosc
Malinkaa

Re: Kosmetyki z dobrym składem

Post autor: Malinkaa »

A te kosmetyki Senelle nadają się tez do cery wrazliwej, problemowej? Sporo kosmetyków mnie uczula i wywołuje podrażnienia, zastanawiam sie czy z nimi nie mialabym problemu. No i gdzie je mozna zamowic? Bo stacjonarnie nigdzie nie widzialam
Raszka

Re: Kosmetyki z dobrym składem

Post autor: Raszka »

No ja mam cere naczynkową, do tego czesto jakies alergie i u mnie te kosmetyki sie fajnie sprawdzają. Zajrzyj sobie tutaj https://www.notino.pl/search.asp?exps=senelle , moze najpierw jakiś zel sobie zamów do mycia twarzy i krem nawilzajacy, to sobie przetestujesz
ODPOWIEDZ