Kuracja Botohair od Inoar?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Elżbieta

Kuracja Botohair od Inoar?

Post autor: Elżbieta »

Hej, szukam jakiegoś zabiegu, który pomoże mi odbudować włosy, bo aktualnie wyglądają wręcz tragicznie. Trochę sobie narobiłam problemów przez zbyt dużo zmian na głowie i teraz nie jest dobrze. Słyszałam o kuracji Botohair od Inoar. Stosowałyście ją może?
Elżbieta

Re: Kuracja Botohair od Inoar?

Post autor: Elżbieta »

Ja z niej korzystałam w salonie i faktycznie jestem bardzo zadowolona. Nie tylko odbudował mi włosy, ale też je wygładził i bardzo fajnie zredukował ich objętość, dzięki czemu o wiele prościej mi je opanować na co dzień. Być może i u Ciebie sprawdzi się fajnie.
Róża

Re: Kuracja Botohair od Inoar?

Post autor: Róża »

Fajna sprawa z tą kuracją. Ja akurat mam włosy kręcone i zawsze miałam problemy z ich opanowaniem, Skorzystałam z tej kuracji inoar i w końcu widzę znaczną różnicę. Myślę, że śmiało możesz skorzystać, bo efekt jest naprawdę satysfakcjonujący. Sprawdź sama :)
Grażyna11

Re: Kuracja Botohair od Inoar?

Post autor: Grażyna11 »

Ja stosowałam tę kurację prawie dwa miesiące temu i mogę przyznać, że efekt utrzymuje się aż do teraz. Jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej stosowałam różne zabiegi i nic nie odbudowało i nie nawilżyło moich włosów na tak długo, jak właśnie ten szampon. Na pewno mogę go Wam polecić już teraz.

zainstaluj endomondo
Elżbieta

Re: Kuracja Botohair od Inoar?

Post autor: Elżbieta »

Zachęciłyście mnie! W takim razie muszę się wybrać do fryzjerki i przejść ten zabieg inoarem. Mam nadzieję, że w końcu będzie to coś, co realnie pomoże mi w ogarnięciu moich włosów. Oby sprawdziło się równie dobrze jak u Was to będę w końcu zadowolona :)
Kaśkaa23

Re: Kuracja Botohair od Inoar?

Post autor: Kaśkaa23 »

Ja też ją stosowałam i jestem bardzo zadowolona z efektu. Wcześniej totalnie nic mi nie pomagało, a ta kuracja sprawiła, że moje włosy w końcu są ogarnięte. Jeśli szukacie czegoś naprawdę dobrego, co realnie poprawi wygląd Waszych włosów, to na pewno będziecie zadowolone z tej kuracji.
ODPOWIEDZ