Wasz ulubiony składnik perfum :)

Z czego powstają nasze ulubione perfumy? Które składniki sprawiają, że zapach przypada nam do gustu? Jak je mieszać, żeby uzyskać pożądany efekt?
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:13

Wasz ulubiony składnik perfum :)

Post autor: Karolina »

Cześć :) Macie swój ulubiony składnik perfum, którego nie może zabraknąć w używanej przez Was fiolce? Dla mnie takim składnikiem jest jaśmin. Ten kwiat jest dla mnie symbolem zmysłowości i delikatności zarazem - dlatego zawsze wybieram perfumy, które mają go w nucie serca lub głowy. Tak jak na przykład w wyjątkowych perfumach Givenchy L'Interdit . To jedna z ostatnich nowości, ale zdążyłam się już w niej zakochać bez pamięci :)
Awatar użytkownika
00QUEEN00
Posty: 28
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:45

Re: Wasz ulubiony składnik perfum :)

Post autor: 00QUEEN00 »

Jaśmin kojarzy mi się z Japonią i ogólnie raczej takimi azjatyckimi klimatami - dla mnie jest trochę zbyt słodki. Osobiście bardziej uwielbiam zapachy cedrowe, piżmowe. Niestety takie są częściej w męskich perfumach...
Awatar użytkownika
Sopelek
Posty: 39
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:39

Re: Wasz ulubiony składnik perfum :)

Post autor: Sopelek »

A mój ulubiony składnik to wanilia. Ze względu na intensywny i słodki zapach :)
Awatar użytkownika
ajszyk
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2020, 15:06

Re: Wasz ulubiony składnik perfum :)

Post autor: ajszyk »

Tez lubie wanilie, podobaja mi sie tez nuty kawowe albo karmelowe :)
poznańkarola

Re: Wasz ulubiony składnik perfum :)

Post autor: poznańkarola »

00QUEEN00 pisze: ↑24 kwie 2019, 8:42 Jaśmin kojarzy mi się z Japonią i ogólnie raczej takimi azjatyckimi klimatami - dla mnie jest trochę zbyt słodki. Osobiście bardziej uwielbiam zapachy cedrowe, piżmowe. Niestety takie są częściej w męskich perfumach...
ja za to kocham słodcz cynamonu :D
-
agencja eventowa Poznań
ODPOWIEDZ