sklep z wózkami?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
łza

sklep z wózkami?

Post autor: łza »

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)
Awatar użytkownika
lalka
Posty: 30
Rejestracja: 02 lip 2019, 8:01

Re: sklep z wózkami?

Post autor: lalka »

łza pisze: ↑04 lut 2021, 13:26 Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)
Zajrzyj sobie do tego https://x-lander.com/ producenta, tu masz sporo różnych modeli wózków i możesz je nie tylko obejrzeć, porównać i wypytać o wszystko na livechacie ale też zamówić do domu na próbę
Awatar użytkownika
ewelina3892
Posty: 185
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:32

Re: sklep z wózkami?

Post autor: ewelina3892 »

Ważniejsze jest to, jaki wózek kupisz. Pamiętaj, że jeśli wybierzesz rozsądnie, będzie Ci służyć do końca wózkowania, więc jest to wózek na lata. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci Riko Basic Sport. Jest rewelacyjny, wygodny i bezpieczny dla dziecka, a do tego w dobrej cenie, więc warto na niego zwrócić uwagę.
ODPOWIEDZ