Szczotki do pielęgnacji włosów

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
KaśkaM

Szczotki do pielęgnacji włosów

Post autor: KaśkaM »

Wiemy drogie Panie jak ważną rolę w naszym pojęciu o urodzie odgrywają nasze włosy, Wiemy jak ważne jest ich odżywianie ale i dobre, bez uszkodzeń rozczesanie. By tak się stało musimy mieć czym to zrobić - https://www.gobli.pl/olivia-garden-fingerbrush-c4493 - dobra szczotka do włosów to podstawa.Właśnie taką szczotkę planuję kupić mamie bo ona zawsze ma problemy z rozczesaniem. Mama zawsze miała długie i całkiem gęste włosy. Używa pierwszej lepszej szczotki z marketu, ale bardzo dużo włosów zostaje wkręconych w rączkę i ma wrażenie, że zbyt dużo włosów zostaje w szczotce. Szukając dobrej szczotki znalazłam w sieci opinie, że ta szczotka jest całkiem dobra dla takich włosów . Może ktoś ma taką szczotkę. będę wdzięczna za opinie i wrażenia z korzystania .

d eagle
Liść222

Re: Szczotki do pielęgnacji włosów

Post autor: Liść222 »

Znam bardzo dobrze szczotki Fingerbrush Blush. Moim zdaniem to Porsche wśród szczotek do włosów.Włosy przestały się elektryzować a wcześniej właśnie tak się działo nie wiadomo z jakiego powodu.Teraz już wiem ,że to z powodu złej szczotki jaką używałam. Uważam ,że warto wydać parę złotych by cieszyć się z efektów jakie są udziałem właśnie tej szczotki .Według mnie szczotka extra.
mudźina

Re: Szczotki do pielęgnacji włosów

Post autor: mudźina »

Jak przeczytała poprzedniczkę ~ Liść222 myślałam ,że ktoś pisze w moim imieniu.Dokładnie taką sytuację miałam i ja.Też nie mogłam dobrać szczotki do moich włosów.Kiedy natknęłam się a w zasadzie polecono mi te szczotki do włosów pielęgnacja włosów - ich rozczesywanie stało się dużo prostsze i skuteczniejsze.Nie mam też już takich sytuacji ,że na szczotce pozostaje po uczesaniu połowa moich włosów. Nowa szczotka czesze włosy a nie wyrywa. Słowem Olivia Garden Fingerbrush - to bardzo udane szczotki do włosów.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 47
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:00

Re: Szczotki do pielęgnacji włosów

Post autor: mamapiotra »

Uważam ,że tutaj nie ma się co zastanawiać ,jeśli używana do tej pora szczotka jest niedobra i np. wyrywa ci włosy to trzeba ją zmienić na lepszą. Trzeba znaleźć taką szczotkę, która nie będzie wyrywać włosów i która w sposób prawidłowy będzie spełniać swoje zadania.Jeśli będziecie zwlekać z decyzją to będzie tylko jeszcze gorzej .Też spotkałam się ze szczotką do włosów Fingerbrush Blush a raczej moja córka z niej korzysta i jest bardzo zadowolona. Włosy córki teraz na prawdę dobrze wyglądają.
ZośkaRa

Re: Szczotki do pielęgnacji włosów

Post autor: ZośkaRa »

Zdecydowanie potwierdzam opinie moich przedmówczyń - to świetne szczotki. Jeśli ktoś myśli ,że to szczotka tylko dla wybranych jest w błędzie. Szczotka do włosów, Fingerbrush Blush to produkt do codziennej pielęgnacji włosów ,delikatnie rozdziela pasma włosów, zapewniając im skuteczną ochronę przed szarpaniem, łamaniem i uszkodzeniami. Szczotka zapobiega elektryzowaniu i puszeniu włosów. Mam już jej drugi egzemplarz i myślę ,że nie ostatni.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 38
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:50

Re: Szczotki do pielęgnacji włosów

Post autor: foxi »

Powiem tak dziewczyny , dość długo używałam różnych szczotek do włosów zmieniając je co jakiś czas.Nie miałam nigdy wcześniej sytuacji by szczotka była dobra dla moich włosów i głowy niemalże w każdej sytuacji. Koleżanka w pracy już dość długo korzystała właśnie ze szczotek do włosów Fingerbrush i właśnie ona skłoniła mnie to zakupu tej szczotki.Różnicę zauważyłam już przy pierwszym czesaniu; są na prawdę bardzo dobre.
Anuśka Brex

Re: Szczotki do pielęgnacji włosów

Post autor: Anuśka Brex »

Ja z kolei nie znam tej marki szczotek do włosów ale mam problem, o którym piszecie dziewczyny. Powiem krótko, moje szczotki się nie specjalnie sprawdzają, więc te informacje, o których piszecie są dla mnie. Dzięki też za informację, gdzie można te szczotki do włosów kupić. Jak wyczytałam szczotki Finger Brush to szczotki z włosiem dzika i iglicą - sprawdzę to juz niebawem i jak nie zapomnę dam znać jak się sprawuje.
ODPOWIEDZ