Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Różności. Wątek nie tylko o perfumach.
Awatar użytkownika
muzina
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:34

Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: muzina »

Możecie polecić jakąś fajną przeglądarkę? Ja szukałam i natrafiłam na www.brave-pl.pl . Uważam, że to świetne rozwiązanie, można blokować niechciane reklamy, których jak wiemy nie brakuje. Chroni także prywatność i umożliwia ukrywanie surfowania po stronach dla dorosłych, co dla niektórych osób na duże znacznie. Korzysta ktoś już może?
Awatar użytkownika
uta64
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2021, 16:02

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: uta64 »

Bardzo lubię kupować w tym sklepie perfumy damskie i męskie. Jest duży wybór a perfumy na sto procent są oryginalne. To naprawdę fajne miejsce jeśli szukacie prezentu dla siebie lub bliskich.
Awatar użytkownika
aniela_90
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2021, 10:52

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: aniela_90 »

Ja cenię ich nie tylko za duży wybór perfum, ale także za zestawy perfum. Można kupić ulubiony zapach z balsamem o tym samym zapachu lub z perfumetką. Ja uwielbiam kupować takie zestawy. Sklep jest super.
Awatar użytkownika
Kinga-70
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 8:17

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: Kinga-70 »

Bardzo często kupuję u nich perfumy męskie w prezencie dla mojego faceta. On jest zadowolony bo ma oryginalne perfumy, ja jestem zadowolona bo kupuję w fajnych cenach, a także nie muszę szukać ich nie wiadomo gdzie.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 21:49

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: lara »

Fajnie, że mają w ofercie także próbki perfum, to super sprawa. Lubię kupować próbki bo wtedy wiem dokładnie jak zapach prezentuje się na mnie, na mojej skórze. To naprawdę fajny sklep, duży wybór, fajne ceny, szybka realizacja.
Awatar użytkownika
oksana
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2020, 6:23

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: oksana »

Jeśli na Waszej liście zakupów są perfumy, kosmetyki, odlewki perfum lub akcesoria do włosów, to sklep Kalaaps jest miejscem dla Was. Znajdziecie wszystko czego szukacie w bardzo przyzwoitych cenach. Ja polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
inga1993
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2021, 10:53

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: inga1993 »

Bardzo polecam sklep kalaaps - super wybór jeśli chodzi o perfumy damskie. Ceny są całkiem fajne, konkurencyjne, perfumy są oryginalne, a zamówienie przychodzi bardzo szybko. To mój ulubiony sklep z perfumami.
Awatar użytkownika
antonin
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2021, 9:31

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: antonin »

Moja dziewczyna kupuje w tym sklepie i perfumy dla siebie i perfumy męskie dla mnie. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zakupów. Tym bardziej że można kupić u nich także próbki i znaleźć dla siebie nowy zapach. Polecam.
Awatar użytkownika
Odeta80
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2021, 2:37

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: Odeta80 »

W sklepie Kalaaps znajdziecie wszystkie najbardziej polecane perfumy. Oryginalne, zafoliowane, w atrakcyjnych cenach i z błyskawicznym czasem realizacji. Jeśli lubicie perfumy to musicie poznać sklep Kalaaps.
Awatar użytkownika
Andrea1985
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2021, 20:28

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: Andrea1985 »

Ja kupowałam u nich odlewki perfum - moje ulubione perfumy w niższych cenach. Super sprawa żeby wrzucić taką odlewkę do torebki, żeby nie trzeba było nosić całego flakonu. Jestem zadowolona z zakupów i polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
lilianna
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2020, 20:07

Re: Z jakiej przeglądarki korzystacie?

Post autor: lilianna »

Ja sobie chwalę także zestawy perfum. To świetny pomysł na prezent. Nie tylko dla kogoś ale także dla siebie :) Fajny sklep, uczciwy. Fajne ceny - konkurencyjne. Szybka realizacja zamówienia. Dobry kontakt.
ODPOWIEDZ