Perfumy na randkę

Perfumy na randkę

Węch jest jednym z podstawowych zmysłów człowieka. Dla wielu ludzi jest on bardzo istotny. Zapachy zapamiętujemy lepiej niż obrazy, które widzimy lub smaki, których próbujemy. Nasz zapach jest częścią ogólnego wizerunku. Dzięki odpowiedniemu zapachowi możemy się dobrze zaprezentować. Z drugiej strony, źle dobrany zapach lub jego brak, może zniszczyć nam wizerunek. Zapach jest bardzo istotny przy wyborze partnera. Dzięki niemu możemy przyciągnąć lub odstraszyć osobę, która nam się podoba.
Rodzaj perfum, które nosimy wiele o nas mówi.W jaki sposób należy używać perfum, aby przyciągnąć płeć przeciwną?Podstawową zasadą jest odpowiednia ich ilość. Rodzaj perfum zależy w dużej mierze od gustu, ale ich ilość powinna być wybierana właściwie ze względu na komfort osób przebywających wokół nas. Aby poderwać daną osobę, należy sprawić, aby poczuła ona nasz zapach, ale nie została nim przytłoczona. Zapach powinien być delikatnie wyczuwalny z niewielkiej odległości. Powinny go poczuć tylko osoby, które się do nas zbliżą. Aby pierwsze spotkanie lub randka były skuteczne, niewskazane jest używanie perfum o mocnych lub specyficznych zapachach. Zbyt słodkie lub zbyt ostre perfumy mogą źle wpłynąć na samopoczucie drugiej osoby.
Rodzaj perfum wiele mówi o charakterze. Osoba, z którą się spotykamy z pewnością zapamięta nasz zapach, a po kilku spotkaniach będzie nas z nim kojarzyła. Jeżeli zależy nam na tym, aby partner lub osoba z którą się spotykamy, rozpoznawała nas po zapachu, warto pozostać przy jednym lub dwóch. Dzięki temu określony perfum stanie się częścią naszego wizerunku.

8 Komentarze

  1. Uważam, że na randkę powinno się użyć perfum cięższych czyli takich, jakich używamy na wieczór. Myślę, że dobrym wyborem będzie na przykład Crystal Noir Versace, który jest moim ulubionym zapachem wieczorowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*